Motosiklet kullanıcıları! Tanışalım. Künye/Tanışma
6 6

Bu konuda 259 mesaj var

Xmax'ın sele yüksekliği Burgman'a göre fazla, benim boyum kısa olduğundan biraz çekiniyorum. Almadan önce ikisinin de üstüne oturup denemeyi düşünüyorum. İkisi de 2 kapalı kask alabilen, motor güçleri yakın modeller. Benim gördüğüm Burgman'ın yakıt tüketimi biraz daha düşük. Servis konusunda Yamaha ise daha yaygın sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yoklamaya dahil olayım. bu yıl aldım ehliyeti & motorumu. ilk motor olarak 2.el 2005 model honda cbf250 aldım. şuanda ofisin kapalı parkında üstü bir karış toz ile yatıyor. bu haftasonu vuracam kırbacı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

beni de ekleyin listeye madem... RR daytona 250'mi alalı 1.5 sene oluyor ama istediğim kadar yol yapabilmiş değilim henüz :( 2-3 yıl içinde Iron 883'e geçme niyetim var maddi durum iman verirse...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon bitmeden Caddebostan sahilde falan DHW motorcu toplantısı mı yapsak :) birazda yol yaparız sağa sola :)

Hafta sonu Gökçeada Motor festivaline gelen var mı ??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar herkese,

2013 Ocak'tan beri işe gidip gelmek için PCX kullanıyorum. 12000 km'ye geldi. Yakıt yüketimi, bagajı ve rahatlığından memnunum. 125 cc olduğu için Uzunçayır yokuşu gibi uzun yokuşlarda biraz yetersiz kalıyor. Kısmetse önümüzdeki sene Burgman 200 veya XMax 250 ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Valla bende maymun iştahlı olduğumdan dolayı altımdaki scarabeo dan müthiş memnunum satıp xmax e mi geçsem diyorum ama bilemiyorum ya bende takıntı var elimdeki ürün çok eskimeden satıp yenilemek gibi. Bu arada burgman ı salla piyasası bile yok xmax ona göre çok güzel bir motor.. Benim motorada 1500tl küsür zam gelmiş olmadı deneme amaçlı koyarım sahibinden e :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk mesajda motosiklet kullanıcılarının isimleri,motosikletleri ve bulundukları il bir liste şeklinde oluşturulsa belki havalar güzel olduğunda toplu geziler falan yapılır..Güzel olur..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sağa sola bakınırken büyük şehirlerde motosiklet hırsızlığının ciddi bir sektör haline geldiğini gördüm. Sizin veya yakınınızın başına böyle bir olay geldi mi? Hırsızlığa karşı tedbirleriniz neler?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

www.indiegogo.com/projects/fusar-mohawk-make-any-helmet-smart

black box özelliğini iyi düşünmüşler. özellikle motor kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşünüyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeet ilk ciddi kazami yapmis bulunuyorum.

Kamyonetin biri beni farketmeyerek onume cikti ve bende ne durabildim ne de kacabildim. Son anda motordan atladim, ben yerde taklalar atarken motor kamyonete girdi.

Iyiyim, biraz belim agriyor ve bot giymeme ragmen nasil olduysa sag ayagimda tirnagim gitti. Kirik cikik yok.

Motor pert.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kamyonetin biri beni farketmeyerek onume cikti ve bende ne durabildim ne de kacabildim. Son anda motordan atladim, ben yerde taklalar atarken motor kamyonete girdi.

Iyiyim, biraz belim agriyor ve bot giymeme ragmen nasil olduysa sag ayagimda tirnagim gitti. Kirik cikik yok.

Motor pert.

Allah korumuş kardeşim çok geçmiş olsun ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok geçmiş olsun.Motosikletleri fark edin çıkartmaları saçmalığı yerine kendimi başkalarının daka kolay görebileceği,fark edebileceği şekilde motosikletime ekstra aydınlatma uygulattım.Çok çok faydasını görüyorum.
Bundan sonra en ufak bir kaza ile karşılaşmamanız dileği ile ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok geçmiş olsun, bir motosiklet kullanıcısı olarak gerçekten üzüldüm. Dilerim bir daha bu kötü tecrübe yaşanmaz. Ağrılarda artış var ise tez zamanda bir doktora görünmekte fayda var aman ihmal etmeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cok sagolun dostlar.

Oldu iste yapacak birsey yok. Cok dikkatli kullanirim normalde, trafikte gorunmezmisim gibi hesap yaparak temkinli giderim ama bi goz kapayip acacaginiz surede olan oluyor bazen.

Benim hatam sirt destegi kullanmamam oldu.

Kazadan kacamiyorsunuz ama az zarar alabilmek sizin elinizde. Eldivenim kaskim botlarim vardi ama yeterli olmadi.

isin kotu tarafi hanim bir daha motor kullanmama izin vermeyecek, cok agir konustu. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Motor pert.

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar.

Bu motorsikletlilerin yol bağlantılarında araba, kamyonet, minibüs v.b. tarafından görülmemesi problemi büyük sorun maalesef gördüğüm kadarıyla.

Bir eğitimciden dinlediğim kadarıyla sürücülerin gözleri kendilerine zarar verebilecek araba, kamyon v.b. aradığı için motorsikleti gördüğü halde farketmeyebiliyor çok durumda.

Bu duruma karşı çok ciddi eğitimler verilmesi gerekli, çok kötü sonuçlanan olaylar olabiliyor çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok