Nvidia GeForce 10 Serisi (Pascal)
2 2

Bu konuda 1.144 mesaj var

Ya fiyatları verdim Newegg için, oradaki fiyatı bile değil o. Newegg'de OC Edition olan 330 USD, Vatan'daki düzü herhalde o Newegg'de 310 USD imiş gördüğüm kadarıyla. 270 USD'ye zaten bu şekilde bir kart yok, ben görmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu kartlar resmi fiyatlarının üzerinden fiyatlardan alınmaz. 250 en fazla edeceği. Biraz stokların oturması beklenir. 

Türkiye de açıklanan fiyatlarda çok yüksek olabilir , malum dolar kuru dalgalanıyor, garanti olsun diye yüksek açıklamışlardır vs. Kesinlikle 1600₺ vermezdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hep bu stokların oturması beklenir lafı dönüyor da GTX 1080 ne zaman çıktı ? Şimdi hangi ay ve gündeyiz ?

Acelesi olmayanlar için söylüyorum tabii. Yoksa şimdi sistem kuranlar mecbur hangi fiyattan satılıyorsa o fiyatttan alacaklar. 

Yeterli gpu olmadan erken çıkarmak adına tanıtım yapıyorlar, sonra bulunmuyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1500 liraya vatandaysa benim 350Euro tahminim iyimser olmuş. :)

Şaka bi yana, ucuz olacak denilen kartların ülkemizdeki vergi sistemi nedeniyle bu kadar yüksek fiyatla girmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecek sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vergi sistemi deyip kestirip atmayalım, ben de merak ediyorum bu fiyatlar nasıl bu kadar üst seviyede oluşuyor bazen, bilgisayar parçalarında öncelikle gümrük vergisi var mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vergi falan değil,anlaşıyorlar aralarında. Yoksa normalde en yüksek fiyat olması gereken Founders Edition kartların en düşük fiyat,daha ucuz olması gereken custom kartların daha pahalı olması nasıl açıklanır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon' daki kartların fiyatları pek öle ilk konuşulduğu kıvamda değil. 330$ ' lardan falan yürümüşler. Henüz yeni çıktığın için böyle birşey mi söz konusu bilemiycem de fiyat politikası göz önüne alınırsa zaten RX480/GTX1060 kefesine koymamak gerek o halde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

330 dan yürürlerse afedersiniz ama bi sektörsünler. 

330 dolar çıkan adam 100 dolar daha çıkar 1070 alır geçer. Arada deve kulak farkı var resmen nvidiada. ölü bebek doğurdu nvidia kendi kartını kendi yaktı kusura bakmasın kimse. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Newegg fiyatlarını yazdım, custom kartlar 280-330 USD arası ama yok zaten de birçok model büyük abilerinde olduğu gibi, out of stock.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen coşmayalım, Asus'un fiyatı o modele özel bir fiyat anladığım kadarıyla. Türkiye'ye ilk giren model vs diye epey bir geçirmişler fiyatı. Diğer markaların modelleri Nvidia'nın duyurmuş olduğu 1030 TL ye yakın fiyatlardan ay sonu itibariyle stoklara girecekmiş. Dolar kurunda yükseliş sürerse belki bir miktar yukarı çıkabilir tabi. Zaten 480'ler de 1000-1100 lira civarı satılıyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1070 alın geçin. Kafanız performans açısından 1 buçuk hatta 2 sene rahat olsun. 1060ın durumu belli işte, beklenen fiyatın üstünde geliyor, stok bulmak da kolay olmayacak. 430 dolara mis gibi custom soğutuculu 1070 siparişi verin gitsin amazondan. En ucuz kargo, i parcel ile küçük bir kutuya da konursa %90 gümrüğe girmiyor. Benim 1080, 650 + 10 dolar kargo ücretine geldi. Bu fiyata 1070 alınıyor anca Türkiye'de. O yüzden çok kafa patlatmaya gerek yok. 430-450 dolar arası maledeceğiniz 1070 varken, 1060 kaç para olacak, 480in performansı nasıl olacak düşünmeyin bile...

OnLyTNT and ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kartın fiyatı modele göre baya değişken. Bir modelde 330 dolar fiyat var diye neden bu kadar tartışılıyor ki? Aynı listede 250 dolara da kart var mı? Var. O zaman mesele ne? Türkiye fiyatı saçmalık. Fiyatlar düşmezse artık Türkiye'de kart falan alınmaz. Direk Amazon'dan almak gerekiyor. Dün dh'de biri yazıyordu, 900 liraya Zotac 1060 siparişi vermiş. Bizde şuan 1060'lar 1500-1600 civarı. Şaka gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OHAL varken amazondan bişi alırsınız emin olun... 

sen bu ohal olayını kafanda baya büyütmüşsün genç.  :D

bugün çıkışta gümrükçülere sordum, herhangi bir prosedür değişikliği yok.

ohal ile sıkı yönetim karıştırılmış yine bu konuda.

belki daha sıkı denetlenir, bu zamana kadar bir çok kez olduğu gibi gümrük ücretinden sıyrılamam belki ama amazon'dan alınanlar gelir, sıkıntı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok