Youtube Premium'a da zam geliyor
1 1

Bu konuda 18 mesaj var

Aile planı olarak aylık 26 liraya kullanıyordum ama o da 60 liraya çıkmış. Aile planı olunca yıllık da alınamıyor, sadece bireysel paketlerde yıllık satınalma var. Muhtemelen bu fiyatlarla devam etmem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, SEP said:

Aile planı olarak aylık 26 liraya kullanıyordum ama o da 60 liraya çıkmış. Aile planı olunca yıllık da alınamıyor, sadece bireysel paketlerde yıllık satınalma var. Muhtemelen bu fiyatlarla devam etmem.

Eğer Youtube Premium olmadan söylendiği kadar reklam cehennemi haline geldiyse muhtemelen kullanmaya devam etmek gerekecek. Bende de aile planı var, 4 kişi kullanıyoruz ve devam edeceğiz. Netflix'e yol görünür büyük ihtimalle bizim abonelikler içerisinden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, ZvAnA said:

ben bireyselde de yıllık ödeme göremiyorum.

Onun için ayrı sayfa yapmış uyanıklar. Ve maalesef orada da yeni tarife geçerli.

https://www.youtube.com/premium/annual

4 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Eğer Youtube Premium olmadan söylendiği kadar reklam cehennemi haline geldiyse muhtemelen kullanmaya devam etmek gerekecek. Bende de aile planı var, 4 kişi kullanıyoruz ve devam edeceğiz. Netflix'e yol görünür büyük ihtimalle bizim abonelikler içerisinden.

İki ay kullandım Premium'u ve abonelik iptalinde bana "160 saatlik reklamdan yırttın bu süre içinde" dedi. Abonelik olmadan nasıl bir kabus yaşattıklarını hatırladım böylece. Elimiz mahkum izleyeceğiz artık reklamları.

Android'de çaresi var da PC'de sökmüyor maalesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben öğrenci tarifesi kullanıyorum. Aylık 10 TL ödüyordum, 20 TL'ye çıkacak diye mesaj geldi bana da. Elimiz mecbur kullanmaya devam edeceğiz, bir paket sigara parası bile değil aslına bakarsanız.

Not: İçkim yok sigaram yok...

Not 2: Üniversite yıllarınızdan kalma .edu uzantılı bir eposta adresiniz varsa, YT Premium'u öğrenci tarifesi üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Altan Yoklar said:

Pc'de mi Epıl'da mı sökmüyor?

Epıl'ı bilmiyorum PC için dedim. 

Adguard ile çözülüyormuş ama lisans istiyor o da

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, MilesTeg said:

Onun için ayrı sayfa yapmış uyanıklar. Ve maalesef orada da yeni tarife geçerli.

https://www.youtube.com/premium/annual

İki ay kullandım Premium'u ve abonelik iptalinde bana "160 saatlik reklamdan yırttın bu süre içinde" dedi. Abonelik olmadan nasıl bir kabus yaşattıklarını hatırladım böylece. Elimiz mahkum izleyeceğiz artık reklamları.

Android'de çaresi var da PC'de sökmüyor maalesef.

Chrome ABP çözüyor yahu, PC içinse o paraları vermeyin boşuna. :icon_oldie:

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 minutes ago, Peregrine said:

Chrome ABP çözüyor yahu, PC içinse o paraları vermeyin boşuna. :icon_oldie:

Chrome'la aram yok maalesef. 

AdGuard'ı kurup deneme süresi sonunda uninstal etmeye çalışınca 6 aylık lisans veriyormuş. Onu deneyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, MilesTeg said:

Chrome'la aram yok maalesef. 

AdGuard'ı kurup deneme süresi sonunda uninstal etmeye çalışınca 6 aylık lisans veriyormuş. Onu deneyeceğim.

Ublock Origin kullanıyorum Firefox içün , senelerdir. Hiç bir problem yaşatmadı.
Ondan önce de Adblock kullanıyordum ücretsizdi.

Şimdi baktım Chrome içün de Ublock Origin kurmuşum dizüstünü ilk aldığımda (Beş sene önce sanırım.) ne kurduğumu bile unutmuşum öyle hesap edin artık.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chrome'da pc'de Adblock ile her şekilde engelleniyordu youtube reklamları. Ama bir seneyi aşkın premium hesap kullandığımdan son durum nedir bilmiyorum. Ben de androidde reklam olayını çözememiştim. Premium'a geçmemin nedeni odur.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, ZvAnA said:

Chrome'da pc'de Adblock ile her şekilde engelleniyordu youtube reklamları. Ama bir seneyi aşkın premium hesap kullandığımdan son durum nedir bilmiyorum. Ben de androidde reklam olayını çözememiştim. Premium'a geçmemin nedeni odur.

Android'de Ad Block Browser ile youtube'u açarsanız reklamlardan kurtuluyorsunuz ama browser'dan youtube açmak tabii ki kendi yazılımı gibi olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, Whooosh said:

Android'de Ad Block Browser ile youtube'u açarsanız reklamlardan kurtuluyorsunuz ama browser'dan youtube açmak tabii ki kendi yazılımı gibi olmuyor.

browser türü engelleyicileri biliyorum da dediğin gibi kendi uygulaması gibi olmadığından onlar bana çözüm olmamıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Youtube'a baktım ortalama 4.5 saat günlük kullanım gösteriyor. Arabada da Youtube açıp yayınları dinlediğim için oldukça yüksek çıkıyor. Youtube kullanımını da LG Smart TV ve iPhone ile yapıyorum. Eve reklam engellemek için Pi-hole falan kurmayı istemediğim için en iyi çözüm Youtube Premium kalıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Youtube premium gerçekten hakkını veriyor aslında. Rafine bir abonelik listesi ve sadece takip ettiklerini görmek istediğin güzel bir ortam oluyor reklamsız vssiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok