Satılık Gigabyte 4070 Ti
0

Bu konuda 23 mesaj var

evet gençler. çok değişik bir kart projesine girdiğim için boşa çıkacak olan bu güzide ve dünya sıralamasında ilk 100 de olan kartım satılık :lol:

sarı ilandan önce 4070 ti a geçmek isteyen olursa epey iyi bir güzellik yaparım. fiyat yazmayım. yazınca ucuz pahalı gibi yorumlar geliyor. alıcıysanız bana yazın ben hem sarı ilan da ki linki hemde forumun gediklisine ait iskontoyu ( dev iskonto ) söylerim karar sizin.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, stardust said:

Sayın başkanım nelere niyetlendin sen yine, korkuyorum  :icon_twisted:

valla çok istediğim bir kart. açıkcası 4070 ti olanı olsa onu alırdım ama maalesef yok. o yüzden çıtayı artıracağız. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 dakika önce, stardust said:

Rog Strix 4080 geldiğine göre, 4070 ti kaçtan bırakacaksın ? Foruma özel fiyat istiyoruz.

Cihanım kartın şuan internette satış fiyatı en ucuz 31k. 

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-gigabyte-rtx-4070-ti-gaming-gv-n407tgaming-12gd-192-bit-gddr6x-12-gb-fiyati,271080139.html

ben 25k dan ilan açtım. 

foruma özel 22 den bırakırım. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, stardust said:

Bence çok iyi fiyat. Benim @TiesTorN ile kaç senelik arkadaşlığım var yine de acımadım ona 25 bin liradan verdim TUF 4070 ti kartı. O yüzden ihtiyacı olan varsa 22’den kaçırmasın derim.

teşekkürler. 22 bence de çok iyi fiyat. hem TR cihazı hemde 6 aylık kart. Bakalım isteyen olursa bu fiyattan vereceğim. daha pahalı olmasına rağmen forum dışına satmak istemem. 

kasamdan çıkarıp kutusuna koydum. toz bile yok. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, stardust said:

Bence çok iyi fiyat. Benim @TiesTorN ile kaç senelik arkadaşlığım var yine de acımadım ona 25 bin liradan verdim TUF 4070 ti kartı. O yüzden ihtiyacı olan varsa 22’den kaçırmasın derim.

Ya 40 deseydin alırdı o, niye 25 dedin :D

19 hours ago, jackjoker said:

teşekkürler. 22 bence de çok iyi fiyat. hem TR cihazı hemde 6 aylık kart. Bakalım isteyen olursa bu fiyattan vereceğim. daha pahalı olmasına rağmen forum dışına satmak istemem. 

kasamdan çıkarıp kutusuna koydum. toz bile yok. 

Ben benim 3070TI'ı okutabilecek olsam alırdım :D

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Donanımhaber’e özendiğinizi biliyorum ama söylemeden geçemeyeceğim, bu şekilde gereksiz bir muhabbet oluyor 2. el satış konularında.

kartı almak istiyorsanız mesela:

”piyasada şuan kasım indirimleriyle birlikte daha ucuza bulunuyor, son fiyat XX lira olursa almak isterim” diyebilirsiniz. 

yok alıcı değilseniz de kendinizi boşuna yormazsınız, DH ölücüsü yaftası yemezsiniz durduk yere… :icon_twisted:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bir yere özendiğim yok, 25k ya ilan açtım demiş fiyatı 31k zannettiği için, gerçek fiyatın ne olduğunu haber vereyim dedim.

achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, sgi said:

bir yere özendiğim yok, 25k ya ilan açtım demiş fiyatı 31k zannettiği için, gerçek fiyatın ne olduğunu haber vereyim dedim.

interneti yeni kullanmıyoruz. https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-gigabyte-rtx-4070-ti-gaming-gv-n407tgaming-12gd-192-bit-gddr6x-12-gb-fiyati,271080139.html

burada şuan en ucuz 31k Türkiye içinde perakende satış fiyatı var. İtopya sadece web den dönem dönem kartlara ciddi indirim yapar. mağazaya gittiğinizde son perakende liste fiyatından verir. Vatan da öyle. Keza bunlar anlık indirimler oluyor saatlik hatta. şuan Gaming modelinin liste fiyatı 31k ve üstü. 

adamlar saatlik10 bin yazsa ne yapacağız 5 bin mi yapalım fiyatını? senin verdiğin saatte Eagle modeli Gaming den pahalı görünüyordu. Ki zaten az çok teknolojiyi takip eden Eagle modelinin en baz model olduğunu bilir ve Gaming modelinden her daim ciddi ucuz olur. 
Ayrıca istediğim fiyatı veririm? istersem 30k da yazarım 35k da yazarım. Forum a özel 22 yazmışım diğer her yerde daha pahalı tutuyorum. Mal benim. Acelem de yok satışa ondan gelecek paraya da ihtiyacım yok fazlalık diye koydum. Ama tutup da buraya saatlik kampanyalarda bedavaya yakın fiyattan yazan yerleri baz tutup da istediğim rakamı örnek göstermeyin. fiyat çok geldiyse yorumu kendinize saklayın. ya da gidin saatlik indirim kovalayıp ucuza internetten alın. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş şurada 3-5 bilemedin 10 kişiyiz. Satın almak isteyen özel mesajdan yazıp konuyu rahatça yazışamıyor mu? Her mesaja eğlencelik pahalı yazan kişiyi saymıyorum o forumum maskot mesajı haline geldi zaten ama ciddi ciddi böyle saçma yorumlar görünce ağzım açık okuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alper abi zaten işin garibi yorum yapılması. Forumun 50 tane yeri var istediğim kadar yorum yapıp tartışabileceğin… Tolga abi de kaç kez bana 2. El ilanını sildirtti, başlığın altında geyik muhabbeti yapılıyor diye… Serbest Piyasa Ekonomisi diye bir olgu var, adam pahalı yazdıysa satamaz, elinde kalır. Herkes fiyat arama/karşılaştırma motoru kullanmasını biliyor. Almak istiyorsan yazarsın “bende bu kadar var sana uyar mı” diye ama almayacağın malın ilanının altına gelip fiyat yorumu yapmak neyin kafası ben gerçekten çözemiyorum ve anlamıyorum…

jackjoker and T800 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alım satım ilanları altında alış veriş niyeti olan kişiler harici mesajlaşma benim de hoşuma gitmiyor da pek kişi olmadığından burada ve yılların yakınlığından mesajlaşma olabiliyor, kararında olduğu müddetçe hoş görülür tabii de suyunun çıkmaması önemli bence. 

Ne kadar az kişi olsa da forumda ikinci el ilanları altına yorum yazmak kapatılabilir. @Definitive yazdığı gibi almak isteyen özel mesaj ile yazabilir satmak isteyen kişiye.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@T800hocam haklısın da bunun gibi biz bize takıldığımız bir yeri bile yasaklarla yönetmek zorunda kalmamamız lazım. Buradan ürün sattım hepsini de özel mesajla gelenler aldı gitti. Ben de ürün aldım ben de yazdım mesajımı aldım geçtim. Neyse bu ilanın da canına okuduk zaten, ilan sahibi kusura bakmasın. :(

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok