Star Wars : Battlefront
2 2

Bu konuda 184 mesaj var

Dün eylülde çıkmış bir dolby atmos demo blu-ray'ini izledim. SW Battlefront'u da koymuşlar. tie fighter'lar, x-wingler tepemde uçuştu, zaten genel anlamda sesler çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tur oyunlarda indirimi bekledikten sonra oyuncu azaliyor istedigin modda oyuncu bulamiyorsun vs.vs. begendiyseniz alin keyfini cikartin bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda indirim bekleyen cok var gibi geliyor, bence saglam bir indirim olursa bir anda oyuncu takviyesi gelir. Ben tum Star Wars oyunlarini oynamis, filmlerini defalarca izlemis, birkac kitabini okumus biri olarak almiyorsam, benim gibi cok insan vardir diye dusunuyorum.

Eminim alanlar da keyif aliyordur, ama su anki haliyle tam fiyattan alirsam enayi gibi hissederim kendimi (Destiny'de yaptim o hatayi, oradan biliyorum.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun su haliyle inanılmaz keyjıl.. Squad yok, sınıf yok, herhangi bi tool aksesuar yok ekstra, silahlar dümdüz.. Call of duty den bile daha basic halde resmen..

Sınıf falan ekleniceğini sanmam ama diğer özellikler bi şekilde gelebilir, geldiğinde ve premium olarak indirime girdiğinde alabilirim.. Yoksa grafikleri sesleri falan inanılmaz güzeldi betasında bile..

Diğer türlü daha öncede belirttiğim gibi tekrardan basladıgım bf4 eglencemle devam ederim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda indirim bekleyen cok var gibi geliyor, bence saglam bir indirim olursa bir anda oyuncu takviyesi gelir. Ben tum Star Wars oyunlarini oynamis, filmlerini defalarca izlemis, birkac kitabini okumus biri olarak almiyorsam, benim gibi cok insan vardir diye dusunuyorum.

Eminim alanlar da keyif aliyordur, ama su anki haliyle tam fiyattan alirsam enayi gibi hissederim kendimi (Destiny'de yaptim o hatayi, oradan biliyorum.)

Destiny tamamen fail bir oyundu, bununla kıyaslanmaz, ben de yaptım o Destiny hatasını.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@T800 Destiny ile karsilastirma nedenim ana oyunda az icerik koyulup, DLC satma uzerine kurulu olmasi. Destiny bu konuda basarili oldu, cok para kazandirdi. EA de ayni taktigi uyguluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

LP destiny de 3 basamaklı saatler gömmüş durumda.. hastası oldu diyebilirim. biraz da kişisel beklenti meselesi MMO.

Ticari başarı olarak bakınca, son 10 yıl içinde WoW dışında başarılı bir MMO olmadı zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de oynuyorum baya Battlefront, SweetFX ile falan hele baya iyi oluyor grafikler, oyunun grafikleri ve bu grafiklerle sergilediği performans göz yaşartıcı seviyede optimizasyonu oyun çıktıktan bir yıl sonra bile yapılamayan AAA oyunların olduğu bir piyasada.

Oynaması falan da zevkli yani bence, multiplayer FPS'den başka birşey pek oynamıyorum son zamanlarda, multiplayer FPS sevenlerin hoşuna gider bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok