Mafia 3 (pc,ps4,xone) 7 Ekim 2016
1 1

Bu konuda 57 mesaj var

Her oyun için geçerli değil tabi o... Witcher 3ü 9 ay öncesinden falan preorderlamıştım.. çıktığı gibi de hüplettim.. Ama genel olarak konuşmak gerekirse preorderlanacak bi oyunun mutlaka betasının falan oynanması lazım hiç olmazsa ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ne yalan söyleyeyim, Mafia'yı severim. Bakalım belki alırım diye malum versiyonu indirdim, kurdum, hatta bu arkadaşlar 60 fps yamasını da çıkarmışlar hemen. Açtım baktım oyunda böyle bir garip hissiyat var. Yani böyle slow motion oynuyormuş gibi. Optimizasyon berbat, 1 sene sonra adam olunca alınır.

Neyse, dursun bakalım bu, ileride adam olunca alır oynarım zaten vaktim de yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

batman daki gibi pc nin sorunlarından oyunun kendisi güme gidecek anlaşılan. adam gibi 3-6 ay sonra çıkarsalar keşke pc ye. millet haklı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konsollarda da durum pek iç açıcı değil gibi. Bug'dan, glitch'den, fizik motoru ve AI rezilliklerinden geçilmiyormuş oyun gördüğüm kadarıyla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

batman daki gibi pc nin sorunlarından oyunun kendisi güme gidecek anlaşılan. adam gibi 3-6 ay sonra çıkarsalar keşke pc ye. millet haklı.

Batman buna göre ohooo fersah fersah öndeydi. Çıktığında alıp oynamıştım ben gayet stabil bir performansla öyle çok yadırgamamıştım. Bu çok kötü cidden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında senaryo, seslendirmeler, hatta buglar ve rezalet tasarımı/grafiklerine takmamayı başarırsanız gameplayi güzel oyunun. Bana öyle geliyor ki acele ettiler, yarım yamalak çıkardılar, bu yüzden sıkıntılar çok ve hiç detay işçilik yok oyunda.

Bu saatten sonra 60fps patchi gelmesi, işte %20 performans artması falan bu oyunu kurtarmaz. Benzeri open-world oyunlara bakıyorum GTAV, Watch Dogs, hatta Witcher 3 falan, bir de Mafia III 'e bakıyorum, yok yani, low-res textureler, çok çirkin bir görünümü var oyunun ve donanım talebi ise sunduğuna oranla korkunç, tam bir optimizasyon faciası. Bunu patchlerle düzeltmek için adamların önümüzdeki yılı bu işe ayırmaları lazım, o kadar uzun soluklu da düşünmüyorlardır zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Durum çok feci.

Ters dönmüş yada hareket halindeki arabadan çıkma animasyonu bile yok. Collision box'lar eksik yada hatalı, NPC'ler 15 sene öncesinde kalmış. Suya düşen NPC'nin yüzme animasyonu yok.

Tamamen toplanması zor ama oyun %75 indirim gördüğü zamana kadar yamalarla daha oynanabilir hale gelebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Projenin başındaki lead ile röportaj yapılsın, hep beraber görelim altından neler çıkacak :1pof: . Ciddi ciddi alpha sürüm motorun üstüne oyunu bindirip ittirmişler piyasaya...

Görünen o ki proje boşa gitmesin diye, çok büyük kar amacı gütmeden, yeni yetme elemanlara bugfix yaptırıp, zarar etmemeye bakacaklar. Eksik animasyonlar, parçacık modellemeleri vs.. hepsi halledilir. Oyunun motoru büyük oranda tamamlanmış görünüyor çünkü, cilalanmasına sabırları yetmemiş yapımcıların...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Projenin başındaki adam oyun çıkmadan röportaj vermiş, bakın ne diyor;

Andy Wilson who is the executive producer for Mafia 3. Wilson talked a bit more about the game and how it will be smooth upon launch.
He said: “Yeah, we’re not going to release a buggy game. That’s for sure. We’re very, very aware of what that would do. Obviously, we are still part way through development“.

Adam demiş ki; oyunu bug'lı şekilde kesinlikle yayınlamayacağız, ne yaptığımızı çok çok iyi biliyoruz.

Ben de diyorum ki "hee gördük canım"

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Denuvo koruması olmaması bilgisini de verelim :)

Yanılmıyorsam Arxan ile korunuyor. Forza Horizon 3 de aynı şekilde. Çok kolay kırdılar bunu.

FH3 'e bakılırsa oyunun bu sorunlarının DRM 'iyle bağlantısı yok.

http://wccftech.com/mafia-3-benchmark-nvidia-gtx-1080/ benchmarka bakılırsa GTX 1080 ile, 1080p Very High 'da 60fps anca alınıyor. Bu görünümüyle. Daha sözüm yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu devirde bu ne rezalet grafikler öyle. PS3-XBOX 360 oyunundan farkı yok. Bu grafiklerle o konsollara da çıkarabilirlermiş. Hele o fizik motoru hataları rezalet. Steam'de 179 TL. Yılbaşına kadar 50 TL ye düşer bu rezalet sürerse. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o kadar kotu degil.

Grafikler berbat evet, ama patch cikti 60 fpsde calisiyor artik, oyun cok kotu degil ben sevdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok