Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.064 mesaj var

2 minutes ago, MilesTeg said:

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak müessesemiz sizin için elini taşın altına koydu ve oyunu VPN'le aldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadı ve şu an oyunu indiriyor :zuh:

Oyunu çalıştırma kısmında sorun yaşar mıyım bilmiyorum ama olacağını da sanmam. Bir aksilik olursa haber veririm...

Bilgilendirme için teşekkürler bu arada :thumbs:

In @MilesTeg we trust! O zaman insin, bir gir bakalım, haberlerini bekliyoruz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kotamın 1/3'üyle Battlefront II indiriyorum, geriye kaç tane Titanfall 2 indirecek kadar kotam kalır? 

Neyse ay sonuna az kaldı, 70 küsür GB geliyor yavaş yavaş...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Narcissus said:

Saat 2-8 arası neden yapmıyorsunuz gençler bu indirmasyonları.. 

Amme hizmeti gecikmesin diye genç. Ay sonu geldi zaten, sıkıntı yok :thumbs:

Bu arada oyunda da sıkıntı yok. Sadece satınalmayı VPN ile yaptım, şu an gayet güzel çalışıyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, MilesTeg said:

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak müessesemiz sizin için elini taşın altına koydu ve oyunu VPN'le aldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadı ve şu an oyunu indiriyor :zuh:

Oyunu çalıştırma kısmında sorun yaşar mıyım bilmiyorum ama olacağını da sanmam. Bir aksilik olursa haber veririm...

Bilgilendirme için teşekkürler bu arada :thumbs:

Vpn ile Origin'den oyun alma işini zamanında ben çok yaptım, sonra bir daha oyun alamaz oldum. Bir süre blok koydu bana EA. Hatta şuan bile emin değilim bloğun kalkıp kalkmadığından, ondan dolayı Origin isteyen bir şey alacaksam Amazon'dan alıp doğrudan hesabıma aktarıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 minutes ago, Whooosh said:

Vpn ile Origin'den oyun alma işini zamanında ben çok yaptım, sonra bir daha oyun alamaz oldum. Bir süre blok koydu bana EA. Hatta şuan bile emin değilim bloğun kalkıp kalkmadığından, ondan dolayı Origin isteyen bir şey alacaksam Amazon'dan alıp doğrudan hesabıma aktarıyorum.

Benim VPN'le originden ilk alışverişim. Umarım aymazlar:zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, wazzap said:

Bu yerden yere vurulan en son SW oyunu değil mi?

Doğru. Ama gördüğüm kadarıyla 7.50$ gayet makul bir fiyat bu oyun için. Fanatik SW fanı değilim, iyi vakit geçirtti şu ana kadar ki daha çok başlarındayım. Tekrara girip sıkıcı olmazsa ucuza aldığım iyi bir oyunum daha olacak.

Oyun SW lore olanlar için farklı bir konumda olabilir tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yerden yere vurulmasının sebebi pay to win olayını oyun çıkar çıkmaz yapmalarıydı. Genelde daha sonra çıkarıyorlardı BF serisinde paraya karşılık silah milah. 

Bir de Battlefront 1 ve 2 de, BF'lerden farklı olarak abi abilityler gadgetlar falan var, onlar cidden farkettiriyor oyunda. Battlefront 1'de Endor'da devamlı hoplayan zıplayan shield'li bir bounty hunter ağzımıza sıçmıştı. 100 1 falan yaptı adam. Anlayabiliyorum o kızgınlığı ve durumu yani.

Oyunun çıkış gazı gitti artık  ve herkes fullemiştir herşeyi ama Jedi adama koymaz bunlar :) Ağır sanayileri ile gelsinler!

Ayrıca çok güzel bir single senaryosu var fakat kısaymış.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zombi temalı oyunları sevmesem de ucuzlukta yakaladığım Dying Light beni uzun süre oyalamıştı. Güzel grafikleri olan keyifli bir oyun.

Diğerlerini denemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 25.11.2018 at 14:35, TiesTorN said:

şu indirimde ne alsam karar veremedim... resident evil 7, dying light ve outlast 2 arasında dolanıyorum :lol:

Outlast in o listede isi yok onlarin yaninda oyun bile sayilmaz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Psikobat said:

Bunların sistem bozuk herhalde, 3 kere denedim inmiyor hata veriyor.

Akşam bir bakayım hocam. Geri dönüş yapayım size.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Psikobat said:

Bunların sistem bozuk herhalde, 3 kere denedim inmiyor hata veriyor.

Hocam şimdi kontrol ettim herahngi bir sıkıntı bende çıkmadı. Oyunun exe install dosyası olmalı download için linkten inen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, RFID said:

Hocam şimdi kontrol ettim herahngi bir sıkıntı bende çıkmadı. Oyunun exe install dosyası olmalı download için linkten inen.

Valla hocam sorun bende ozaman 3 defa indirdim birisinde 7 kusur gb da hata verdi en son 4 kusurdu yukleme ekranına hiç gelemedim zaten indirebilsem :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok