Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.064 mesaj var

Humble Bundle'da bazı WB oyunlarında indirim var. Scribblenauts Unlimited, Middle-earth: Shadow of Mordor (Game of the Year Edition) ve Batman™: Arkham Origins 1 dolara alınabilir.

BastionMad MaxInjustice: Gods Among Us (Ultimate Edition)Batman: Arkham Knight ve Batman: Arkham Knight Season Pass ise (nispeten) indirimde.

https://www.humblebundle.com/games/wb-games-classics-bundle

MilesTeg, Executioner and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, MilesTeg said:

Müziklerinin telif hakkı bittiğinden dolayı satıştan kaldırıldı diye haberler okumuştum 1-2 sene önce ve gerçekten kaldırılmıştı. Kafaladılar herhalde müzikçi oğlanı tekrar satışa sunulduğuna göre :)

Bir haberde ben vereyim boş geçmeyelim. Metro 2033, 24 saatliğine Steam'de bedava. Kütüphanenizde yoksa ekleyin hemen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 dakika önce, TiesTorN said:

blizzard beleş destiny 2 verdi bana :icon_think: hediyemiz olsun gardaş dedi...

Bana da geldi.18 kasıma kadar sanırım mevcut üyelere ve yeni üye olanlara veriliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

18 Kasıma kadar indirip kurmanız gerekiyor. Level 20 limiti var yanlış okumadıysam ve son 40 $ lık extension dahil değil. Düşündüm 40 $ verir miyim, i-ih vermem...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kurmak şart mı? İlginçmiş, bir ara kurayım bari diye yazarken aklıma geldi oyunun metacritic puanına baktım. Metascore 83, user score 3.5. Bu nasıl bir fark, hangisine inanalım? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 minutes ago, CandleGarden said:

Kurmak şart mı? İlginçmiş, bir ara kurayım bari diye yazarken aklıma geldi oyunun metacritic puanına baktım. Metascore 83, user score 3.5. Bu nasıl bir fark, hangisine inanalım? :D

Ondan önce "neden bedava acaba?" diye sormak lazım:zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İndirip kurmak sıkıntı yer yok :D  O değilde blizard warcraft 3 elden geçirmiş ön sipariş olarak onuda satıyor, düz hali 30euro paket halinde alınırsa 40 üstüne virtual ticket ile alınırsa 70e geliyor insaf yahu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, OnLyTNT said:

18 Kasıma kadar indirip kurmanız gerekiyor. Level 20 limiti var yanlış okumadıysam ve son 40 $ lık extension dahil değil. Düşündüm 40 $ verir miyim, i-ih vermem...

Bu level 20 limiti bedava versiyona özel bir şey mi? Yoksa bu oyuna tam para verip alanlarda da level 20 limiti var mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinaline bakamıyorum da Verge' den

https://www.theverge.com/2018/11/2/18056666/destiny-2-free-blizzcon-blizzard-activision

Players will be able to download the base version of the game, giving them the original eight-hour campaign and a level of 20. Players will also have access to the original Leviathan raid and the Crucible multiplayer mode. Players will not get access to the most recent expansion, Forsaken, meaning they’ll have to cough up an additional $40 to get it.

Kurmaya zorlamanın sebebi açık zaten; player base oluşturmak.

OnLyTNT tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Whooosh said:

Bu level 20 limiti bedava versiyona özel bir şey mi? Yoksa bu oyuna tam para verip alanlarda da level 20 limiti var mı? 

Oyunda expansionlari aldikca lvl capi ve light lvl capi artiyor o yuzden yoksa sinirlama falan yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ObiWan said:

Battlefront II Origin US'de 7.5$ gözüküyor ama EU'da 15EUR hala. VPN vs. ile diğer store'dan alıp, sıkıntı çıkan oldu mu? Veya alabilen oldu mu diyeyim ilk önce.

https://www.cheapshark.com/browse?title=battlefront

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak müessesemiz sizin için elini taşın altına koydu ve oyunu VPN'le aldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadı ve şu an oyunu indiriyor :zuh:

Oyunu çalıştırma kısmında sorun yaşar mıyım bilmiyorum ama olacağını da sanmam. Bir aksilik olursa haber veririm...

Bilgilendirme için teşekkürler bu arada :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok