Ebay, Aliexpress 'ten alınası ürünler .
2 2

Bu konuda 421 mesaj var

Yaptığım şeyin %99 olmucağını biliyorum zaten ama sizin de bir fikrinizi alayım. Bugün Cyber monday dolayısıyla çoğu site gibi gearbest.com üzerinde acaip indirimler falan vardı. Genelde hep bakıp hiç bişi lazım değil diyorum bugün ölesine bi 60$' lık telefona ulan şansıma alayım bakalım gelir mi falan dedim. Ne dersiniz ürün gelir gümrükte takılır dimi kesin ? :D

@@Deathknight Ne oldu telefon geldimi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

He onu iptal ettim hocam baktım 10 gün geçti sipariş kargoya çıkış yapmadı hala dedim boşu boşuna riske gerek yok iptal ettim :) Caydım şimdi n11' den xiaomi mi 4 alıcam. Benim L735' i babama vercem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest'den birkac kablo/aksesuar siparis etmistim. Paket geldi, urunlerin yarisi eksik. Salak gibi siparisten once yapmam gerekeni, siparisten sonra yaptim ve sikayetlere baktim. Benzer sorun yasayan cok olmus ve cok ugrastirmislar.

Musteri hizmetlerine yazdim, bakalim ne olacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen müşteri hizmetlerine ben de yazdım. Sallayan yok. İptal edeceğim siparişi edebilirsem tabii. Gearbest' ten uzak durulması lazım, rezillik diz boyu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Car Magnetic Air Vent Mount Holder Stand for Mobile Cell Phone

s-l1600.jpg

http://www.ebay.com/itm/161856592580?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Kesinlikle öneririm. 2 tane almıştım kız arkadaşım ve kendime. İkimizde çok memnunuz. iPhone 6s ile kullanıyorum ben köy yolu gibi yollarada girdim engebeli ama düşmedi telefon hiç sağlam bir şekilde duruyor. Diğer tutucuların aksine telefonu direk löp diye koyuyorsunuz. Tutturmaya sıkıştırmaya çalışmıyorsunuz. 2$ için şaka gibi bir ürün. Şimdi eşe dosta vermek için 5 adet daha sipariş verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

chat i denediniz mi?

Birkaç kez gearbest ile sorun yaşadım. Chat ve mesaj ile çözdüler sorunu . Belki ben şanslıyımdır. 

Deniyorum hemen. Sonuç alamazsam fazla uzatmayıp Paypal dispute çakacam :icon_evil: .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest'den birkac kablo/aksesuar siparis etmistim. Paket geldi, urunlerin yarisi eksik. Salak gibi siparisten once yapmam gerekeni, siparisten sonra yaptim ve sikayetlere baktim. Benzer sorun yasayan cok olmus ve cok ugrastirmislar.

Musteri hizmetlerine yazdim, bakalim ne olacak...

Gearbest den geçen yaptığım alışverişte aldığım 4-5 parçayı 2 ye bölüp yolladi lar. İlk paketten 8 - 10 gün sonra felan 2. Parti paket yola çıktı. Acaba sizede öyle yapilmis olabilir mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest den geçen yaptığım alışverişte aldığım 4-5 parçayı 2 ye bölüp yolladi lar. İlk paketten 8 - 10 gün sonra felan 2. Parti paket yola çıktı. Acaba sizede öyle yapilmis olabilir mi?

Siparis vereli 3 hafta falan oluyor, tek shipment var :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Siparis vereli 3 hafta falan oluyor, tek shipment var :(

Mail adresine yolladiklari mailde hangilerinin yollandıgini yazmislar di. Bi onuda kontrol edin isterseniz. Ben simdi cek ettim. 8 farklı Ürün almışım. 3 u ilk 4 u 2. Pakette yollanmis. Hala 1 eksik var yollanmayan. Enteresan olanı kargo paket / zarfın üstünde adres yazili kismi gorunur halde fotografinida çekip yollamis lar. Netherlands post la geliyor. İlki tracking e girdi. İkincisi henüz girMedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Car Magnetic Air Vent Mount Holder Stand for Mobile Cell Phone

http://www.ebay.com/itm/161856592580?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Kesinlikle öneririm. 2 tane almıştım kız arkadaşım ve kendime. İkimizde çok memnunuz. iPhone 6s ile kullanıyorum ben köy yolu gibi yollarada girdim engebeli ama düşmedi telefon hiç sağlam bir şekilde duruyor. Diğer tutucuların aksine telefonu direk löp diye koyuyorsunuz. Tutturmaya sıkıştırmaya çalışmıyorsunuz. 2$ için şaka gibi bir ürün. Şimdi eşe dosta vermek için 5 adet daha sipariş verdim.

Alet güzelmiş ama havalandırma kanalına tutturmak yerine direk araç göğsüne yapıştırılsa daha iyi olurmuş benim için. Böyle bir modeli de var mı?

Yazmıştım ki varmış :

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Air-Vent-Phone-Holder-Mount-Stand-Magnetic-For-iPhone-Samsung-GPS/361417761988?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D34494%26meid%3D326a6c504eee4c74996ccd410754d139%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D161856592580

Ben de alıyorum 1-2 tane.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mail adresine yolladiklari mailde hangilerinin yollandıgini yazmislar di. Bi onuda kontrol edin isterseniz. Ben simdi cek ettim. 8 farklı Ürün almışım. 3 u ilk 4 u 2. Pakette yollanmis. Hala 1 eksik var yollanmayan. Enteresan olanı kargo paket / zarfın üstünde adres yazili kismi gorunur halde fotografinida çekip yollamis lar. Netherlands post la geliyor. İlki tracking e girdi. İkincisi henüz girMedi.

Dediginiz gibi eposta'yi kontrol ettim, bir kismi yollanmis. Ama yine de yollandi dedikleri arasinda eksik var. Bakalim ne cevap yazacaklar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest geri kalan ürünleri göndermiş görünüyor. Sahte takip numarası gibi işlere girmedilerse tabii...Ürünlerden birisi hala stokta yok görünüyor, stokta olmayan ürünü nasıl gönderdiniz bire çakallar? İyice kıllandım ben bu adamlardan, alışveriş yapılmaz bunlardan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alet güzelmiş ama havalandırma kanalına tutturmak yerine direk araç göğsüne yapıştırılsa daha iyi olurmuş benim için. Böyle bir modeli de var mı?

Yazmıştım ki varmış :

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Air-Vent-Phone-Holder-Mount-Stand-Magnetic-For-iPhone-Samsung-GPS/361417761988?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D34494%26meid%3D326a6c504eee4c74996ccd410754d139%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D161856592580

Ben de alıyorum 1-2 tane.

Göğüse falan yapıştırınca çıkartmak gerekirse kötü bir sonuç çıkmaz umarım ortaya..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim araçta ahşap görünümlü kaygan bir plastik parça var, onun üzerinde pek leke bırakacağını sanmıyorum.

Eşimin aracına da aldım, belki onda leke bırakabilir ama özel etiket izi çıkarıcı kimyasallarla çıkar diye düşünüyorum. Zaten uzun süre sökmeyi düşünmüyorum.

Bu arada Paypal ile ödeme yapmaya çalışınca sürekli kredi kartı tanımlama ekranı geliyor, oysa tanımlı bir sanal kartım var. Problem ne olabilir? (Kartı yeni eklediğim için geçerleme sürecinde olabilir mi?)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanal kart tanımı yanlış olabilir, onaylanmamış olabilir (3 papel mi çekiyorlardı test için), limit yetersizdir (bu durumda yine 3 papel çekilemediği için onaylanmamış olabilir veya ilk işlem sonunda limiti sıfırlama türü bir seçenek varsa limit yine yetersiz kalmış olabilir). Buna benzer ihtimaller...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest 24 saat icinde cevap verilecek dedi, cevap yok. Chat de hep mesgul, hic denk gelmiyor. Ben de PayPal'da dispute actim. 

Keske kredi kartiyla odeseydim de direkt chargeback yapardim, bir de ceza oderlerdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanal kart tanımı yanlış olabilir, onaylanmamış olabilir (3 papel mi çekiyorlardı test için), limit yetersizdir (bu durumda yine 3 papel çekilemediği için onaylanmamış olabilir veya ilk işlem sonunda limiti sıfırlama türü bir seçenek varsa limit yine yetersiz kalmış olabilir). Buna benzer ihtimaller...

Sanal kart tanımı doğru ve limit var. (300 TL tanımladım)

İşin ilginci daha önce kullandığım sanal kart vardı, birden hata vermeye başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanal kartlar, en azından yapı kredi'de, 1 yıllık oluyor ve 12. ayda bitiyor. Benim son kullanma tarihi 12/2015 olan sanal kartımı YKB Aralık ayı içerisinde 12/2016 olarak yenilemiş. Steam'de sorunsuz kullanırken geçen gün çalışmayınca farkına vardım. Herhalde son kullanma tarihi değiştiği için, diğer şeyler aynı kalsa bile onay vermiyordu.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok