Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Şu Ladies of the Wood ta tam bir şaheser. Şimdiye kadar ki hiç bi oyun ve filmde şu kemanların verdiği gıygıdının gerilimiyle kasveti hissettirtmemişti. Tabi birde oyunun atmosferiyle birleşince daha bi muazzamlaşıyor etkisi; tamda oyunda oranın questlerini falan yeni yeni geçtiydim üstümde etkisi hala çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1440p + Full Ayarlar = 5 saat aralıksız oynamışım.

iyi ki manual save edince gerçek dünya saati gözüküyor.

ne grafik yapmışlar yahu, oyunu oynamayıp oturup izlenebilir sadece.

monitörü de sevdim iyice...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1440p + Full Ayarlar = 5 saat aralıksız oynamışım.

iyi ki manual save edince gerçek dünya saati gözüküyor.

ne grafik yapmışlar yahu, oyunu oynamayıp oturup izlenebilir sadece.

monitörü de sevdim iyice...

Sonu gelir bu sefer umarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir yılda falan bitirdim, oyun devamlı efor sarfedince sıkıcı oluyor, grinding var oyun güzel de olsa, saatlerce o soru işareti, bu soru işareti orada onu kes, burada aynısının laciverti ile uğraş falan sıkıcı oluyor ana hikayeden kopulursa çok.

Ayrıca Cihan, sen bir de PG348Q'da gör.:mrgreen:

Ben de görüntüden ağzım açık kaldığı için bir daha yeni oyun açtım ara ara bakıyorum.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonu gelir bu sefer umarım.

evladım, senin gibi boş gezenin yanında kalfalık yaparak ustalık sertifikamı almadım.

çalışıyorum ve witcher'a senden fazla değer gösterdiğim için kendimi vererek oynamak istedim, şimdi yıllık izinde rahat rahat oynayacağım işte.

Ayrıca Cihan, sen bir de PG348Q'da gör. :mrgreen:

1-2 seneye bulursun yine upgrade edecek bir monitör Tolga abi, görürüz o zaman heralde  :D

hem tek gtx 1080 kaldırmaz o monitörü o zamana, gtx 1180 de çıkmış olur  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım bitirirsin diye temennide bulundum neden heyecanlanıyorsun böyle hemen :(

çalışıyorum ve witcher'a senden fazla değer gösterdiğim için kendimi vererek oynamak istedim, şimdi yıllık izinde rahat rahat oynayacağım işte.

Death March zorluğunda oyunda girilmedik fare deliği bırakmayayıp expansionlar dahil tüm questleri, tüm yan görevleri, tüm soru işaretlerini yapıp, tüm achievementları açarak oyunu toplamda 344 saat oynamış birine ediyosun bu lafı hatırlatırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen git önce witcher 1 oyna. ben de sana andrzej sapkowski'nin witcher serisinden bütün kitaplarını okumuş, witcher 1'i 3 kez, witcher 2'yi 2 kez bitirmiş biriyle aşık atmaya çalıştığını hatırlatırım bebişim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deus EX falan saymazsak zaten single tamalı uzun vadede Witcher 3' le çok güzel maceralarımız olacak. Her zaman izlediğim mantığı yapıyorum yine leveline göre questler peşinde koş, evet her rpgde olduğu gibi arada sırada aynı yerlere tekrar tekrar gitmek gerekiyor ama bu alışageldik bir durum. Çok sağlam bir oyun olmuş Witcher serisi ayrı bir efsaneydi her zaman zaten tüm oyunlarıyla; teknik açıdan en kolay oynanabilirlik bunda olmuş sanırım. Witcher 1' de ki kombat bir süre alışana kadar keto oluyordu insan :lol:

Şimdi yeni kartla grafikler falanda yağ gibi akınca insan koşa koşa gelip oyuna sarılsın istiyor, lvl 11 yola devam ediyoruz bakalım. :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kolay gelmeye başlayınca (belli bir yerden sonra öyle oluyor) son patch ile gelen yaratık levellerini minimum sizin levele getiren ayarı açın.

Daha zevkli hale geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gecmiste girdiğimiz sayısız online oyunda stardusta faggot sıfatı yapıştırılmışken bu sevimli isim benzerliği karşısında yaşadığın heyecan niye :lol:

Ayrıca o oyundaki en iyi isim "Yamurlak"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Listemdeki diğer oyunları bitirdikten sonra nihayet Witcher 3'e başlayabildim. Neyse ki Witcher 3'ü sona saklamışım değilse diğer oyunlar oynanmaz bunun üzerine. Grafikler oldukça iyi, son dönemlerin en iyisi bile denebilir. B&BB zorluğunda başladım, 5 saat geçirdim henüz zorlandığım söylenemez. Öncesinde Dark Souls oynamanın da etkisi olabilir :lol: Birbirini tekrar eden yan görevler beklerken tam aksiyle karşılaştım. Şu ana kadar hepsinin kendine ait hikayesi vardı. Umuyorum CDPR EA gibi bir firma tarafından satın alınmaz ve bu şekilde oyun yapmaya devam ederler..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Level scaling olayı güzel olmuş oyunda, daha evvel bloodyninde bahsettiği ayar. Ancak bunun görev tamamlandığında expe olumlu etki etmemesi dandiklik olmuş. Biraz daha insiyatifli exp verebilirdi. Misal istemsiz bi şekilde leveliniz 20 seviyelerine geldiğinde hala çer çöp 12 15 vs lvl görevleri çıkabiliyor; bunları tamamladığınızda verdiği 1 2 exp leş oluyor haliyle. :D Ben keyif olsun diye yapıyorum yine de. Bi yerden sora böle bu yan görevlerle sürekli uğraşarak yapayım diyede gidildimi level falan alınmadığı içinde insan sıkılabiliyor. Aslında seviyende ki görevleri falan bitirip en son oyunda zaten gelebilceğin max yere gelindikten sonra şu level scale olayıda açıkken keyfiyen yan görevler falanda yapılabilir.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun yan görevlerinden 3-5 farklı oyun çıkar.

Level scaling açmaya gerek yok aslında. Kendi levelınızın altında side quest varken ana hikayeye devam etmeyin. Devam ederseniz de geride kalan görevleri sona bırakın. Ana hikaye bitince level scaling açıp oynarsınız. Ama gear hunt görevlerini mutlaka levelına riayet ederek yapın yoksa dandik gear ile heba edersiniz oyunu.

Dragon age 1 ve Witcher serisi gibi oyunlar benim gibi obsesif oyuncular için çok tehlikeli oluyor. Konuşulmadık tek diyalog, girilmedik en ufak fare deliği, lootlanmadık en küçük ekmek kırıntısı kalmayana dek süpürüyorum her yeri. Eh böyle olunca da 150 saat gameplay ama level 20 henüz. Böylesine hakkını vererek oynayan başka deli var mıdır bilmiyorum ama yapan adamlar beni bilse duygulanırlardı sanırım...

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok