Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

şaka maka oyun baya güzelmiş.  :mrgreen: (kızmayın)

2 sorum var (yine kızmayın)

kurtadam ın zayıf olduğu 2 tane bomba var ancak onlar benim simya ekranında çıkmıyor. onların üretim kağıdını bulmadan imal etmem mümkün değilmi yani?

yine kurtadamla savaşırken kurtadamın gücü tam azalıyor ama sürekli güç kazanmaya başlıyor. onu önlemenin bir yolu varmı yoksa gücünün artmasına izin vermeden kılıçı vermem mi lazım kafasın kafasına.

edit: bir de başladığımız yan görevleri istediğimiz kadar bekletebiliyoruz değil mi? bir sonra sonra fail olma durumu yok?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birinci soruya cevap maalesef, tarifi lazım.

İkinci sorunun cevabını geçmiş gün, hatırlayamadım.:D

Ver sopayı sen ama Emre.:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kurt adam eğer elinde tarif yoksa tam bir baş belası. O bomba olmadan ölmüyor gibi birşey eşit seviyelerde. Enerjisini doldurmadan öldürmenin de yine neredeyse tek yolu o bomba :D Oyunu bir kolaya alıp sadece onu öldürüp, tekrar normal zorluğa alıp devam edebilirsin veya güçlendikten sonra bombasız öldürebilirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cevaplar için teşekkürler.

kurtadam  dingilinin bomba olmadan zor öldüğünü öğrendiğim iyi oldu çünkü 4-5 defa deneyip başaramamıştım. Bir seferinde gücünü sıfırladım cutscene girdi araya ama geri ayağa tam güç kalktı dürzü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3'te elde bir tablet olması işe yarıyor. Bazı tarifler sadece bazı satıcılarda var. Onların da kim olduğu belli değil. Netten bulup hemen almak iyi oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pff ben ondan bahsetmiyor olsam da farketmez steamin web arayüzü çok hantal.. alt-tab yapıp bakmak bile daha kolay, yada cep telefonundan..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

baba oğul tartışmayın böyle, iyi geçinin siz ailesiniz.

bu gwent beta olmasına rağmen manyak zevkli, niye benden başka kimse oynamıyor acaba ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun yan görevleri bile başka oyunların ana görevi gibi. tüm oyun bu şekilde sürüyorsa helal olsun valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzu gibi duruyor olmasın :)

Witcher 3'ü diğer oyunlarınızı bitirip oynayın derim, çünkü bir kez witcher'a başlayınca eski oyunlarınızı bir daha açmayacaksınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir 25 milyon daha görür inşallah. 3. oyuna Novigrad'a gelince kıyamayıp ara vermiştim, biran önce bitmesin diye. DLC'lerde indirimler başlayınca tekrar kaldığım yerden devam ediyorum. Ama sevindirici olan hâlâ yapılacak tonla iş var yani ara vermesem de olurmuş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blood and Vine'ı tadını çıkararak bitirdim. Toplamda Witcher 3'e gömdüğüm 300 saat var. Söylenecek söz yok.

Tek diyeceğim, başkaları DLC bile etmeyecek boklarını piyasaya oyun diyerek çıkarırken, adamlar DLC diye başlı başına bir OYUN yapmışlar.

Helal olsun, bundan sonra her zaman CD Projekt'den çıkan oyuna, türüne ve konusuna bakmadan direkt pre-order yaparım.

ionian beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi oyunu bu kadar uzattığımı hiç hatırlamıyorum, hoş zaten diğer normal oyunları artık oynamıyorum bile de şu battle.net kanseri güzelim witcherı bile tamamlamama mani oluyor :P Ana oyunu zaten geçtiğimiz aylarda bitirmiştim sonra üzerine 1 hafta biraz ? olaylarıyla uğraştım ettim. Ki hatırladığım ada dışında bişi kalmadı, onlarıda halledip ek paketten girişirim demiştim ama bakalım ne zamana denk gelecek. Şimdi yeni yeni diablodan hırsımızı alıyorken hearthstone için yeni paket geldi derken üzerine necronun betası yaklaşıyormuş. Yine durmadan Heroes of the storm oynamalarımız, overwatch aldık bazen oynayıp bazen diğerlerini oynamaktan oynayamayışlarımız döngü tamamlansa da starcrafta girişsek vs derken kendi kendime diyorum artık sadece bi battlenet oyunları için pc kur ve oyun dünyası için artık soyutlan. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O şekilde temizliyorum zaten sende onu merak etme DLC ve ekpaket aktif. O yüzden tekrardan bişiler oluşmuycak artık :zuh: Sadece ana görevi tamamlamadan şu questlere başlamaman tavsiye edilir kısmına riayet ve uyumluluk göstermiş bulunmaktayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yaw dönüp dolaşıp yine oynuyorum yine keyif alıyorum yine vay be diyorum. adamlar ne oyun yapmış. 

verdiğim son kuruşa kadar helal olsun.

diğer üreticiler de dlc nasıl yapılır diye staja gitsin bunlara. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok