Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

şak diye desktopa atma sorunu genelde stabil olmayan oc ayarları yüzünden olur...

Ekran kartında yok ama CPU'da var. Default haline alalım bakalım ne olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey vaktinde bende de oluyordu, çoğu oyun sorunsuzdu ama bazı oyunlarda atıyordu işte böyle. oc'li iken verdiğim voltu bir kaç kademe arttırdım, tamamen düzeldi. mesela benim durumumda 1.20v falan veriyordum, 1.24v'a çıkardım düzeldi. sen de deneyebilirsin :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 101 saatte bitirdim.. lvl 35 , mastercrafted cat school armor ile. Skelligedeki bazi smuggler cacheleri biraktim, birde gwent gorevlerini yapmadim onun haricinde hersey tamam.

En son lvl 48 bir arch grifonnu tavuk gibi kesdim 35 lvl olmama ragmen sanirim mastercrafted gear sayesinde.. Birde ben quenn e abanmistim oda var..

Bastan sona muhtesem bir oyundu..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hala başlayamadım Witcher 3'e. Bug durumları nasıl oldu? Daha beklenir mi yoksa başlamalı mıyım artık ne dersiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ben 204 saatteyim level 35 im sonlara yaklaştım artık hissediyorum, tüm yan görevleri soru işaretlerini tamamlayarak ilerlemeye çalışıyorum da siz nasıl 101 saate falan bitiriyorsunuz :) bende mi sıkıntı var anlamadım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim maceram 210 saate yakın sürdü... En nihayetinde bu akşam oyunu  teknik olarak bitirmiş bulunmaktayım... Hayatımda oynadığım en iyi 3 oyundan biriydi.... Fallout 4 ne kadar harika olursa olsun eğer bu oyun goty olmaz ise çok üzülürüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun Youtube da 60 fps videolarını izledim de (özellikle dövüş kısımları) ben bu oyunu ps4 de oynayarak resmen .iç etmişim. Yarın bir 980ti alarak yeniden PC oyunculuğuna geri dönüyorum... :beer2:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun Youtube da 60 fps videolarını izledim de (özellikle dövüş kısımları) ben bu oyunu ps4 de oynayarak resmen .iç etmişim. Yarın bir 980ti alarak yeniden PC oyunculuğuna geri dönüyorum... :beer2:

Doğru yolu bulmak güzel. ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@TiesTorN

Yahu keşke ps4 de 30 fps olsa. Velen bataklıklarında ac unity den beter oluyordu. Özellikle at üzerinde 10-15 fps ye kadar düşüyordu. Kombatlardan zerre zevk alamadım bu yüzden. Aslında bu oyunda 1080p, ps4' ün harcı değil. Daha konforlu bir oynanış için 900p yapmaları gerekirdi. (Yada x1 deki gibi çözünürlüğün dinamik olarak değitirmesi gerekirdi).

@ZvAnA

Umarım doğru yoldur. Artık R* ve Naughty Dog yapımları hariç konsollara dönmek istemem çünkü.

Kartın yanına ek olarak 10m hdmi kablosu + xbox one kontrolcüsü + usb uzatma kablosu alarak pc yi tv ye bağlamış bulunmaktayım. Bu sayede konsol rahatlığını simule etmiş oldum. Steam hesabımda almış olduğum ve pc de olduğu için henüz daha oynayamadığım bioshock 1 bile xbox one kontrollcüsünü sorunsuzca tanıdı. Sistemin şu ana kadar gördüğüm avantajlarına gelirsek;

• Oyunlar 1/2 veya 1/3 oranında daha ucuz.
  • Grafikler çok daha iyi ve inanılmaz akıcı. (Hatta witcher 2 yi ultra + 4k açtım, ps4 deki witcher 3' den daha güzel oldu grafikler   :lol: )
  • Steam psn oranla çok daha sorunsuz bir sistem. Psn de 500 kb/s leri gördüğümde sevinirken şu an witcher 3 full hızda iniyor. Sırf bu yavaşlık yüzünden psn den dijital oyun almıyordum.
  • Xbox one kontrolcü dual shock 4' den daha iyi  :D

Eğer benim gibi pc koltuğu başında klavye + mouse ile oyun oynamayı konforlu bulmayan ancak günümüz konsollarından da beklediği verimi alamayan arkadaşlar var ise böyle bir setup iş görür diye düşünüyorum. İleriki zamanlarda edindiğim diğer deneyimleri de yazacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hâlâ pc koltuğu ile monitör başında oyun oynamaktan keyif alıyorum ama eski evimde bazı oyunlar için de yıllardır 10m hdmi, x360 kontroller, kablosuz fare ve klavye ile de yan odadaki oturma odasında büyük TV'de oyun oynama keyfini ayrıca yaşadım. Yeni taşındığım evde de sistemim aynı. Bir tek pc'nin bulunduğu oda ile tv seyrettiğim yer uzak olduğundan 20m HDMI, 20m USB kablo farkı oldu. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ZvAna

Hocam sen o zaman direk deneyimlerinden veya varsa sıkıntılarından bahset arkdaşlar beni boşuna beklemesin.  :)

Yalnız ek olarak şöyle bir cihaza da ihtiyaç var;

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-k400-touch-unifying-wireless-keyboard-black.html

Sinir bozucu uplay gibi popup programları kapatabilmek için.

Bu arada Witcher 3 indi, ps4 ile gördüğüm farkları da yazacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zaten iki üç ay önce linkteki logitech klavyeyi almak için mağazaya gitmiştim, Microsoftun aynı işi yapan all in media klavyesi çok daha kaliteli göründüğünden Microsoft almıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
@ZvAnA

O zaman en iyisi mağazaya gidip bir incelemek. Belki menzilden kaynaklı bluetooth' lu modeller daha kullanışlı olabilir.

Şu ana kadar edindiğim izlenimler şunlar oldu;

• PC de kaplamalar çok daha iyi. Gerçi 8 gb gddr5 ram den dolayı ps4' ün de kaplama kalitesinin şu ankinden fazla olmasını beklerdim ama ram olmasına rağmen o texture ları işleyecek gpu yok ortada.
  • Yükleme ekranları çok daha hızlı. Ps4' de öldüğünüzde beklerken insan düşüncelere dalıyordu. Tabi aslında ps4' ün jaguarcıklarına da fazla yüklenmemek lazım, i7 hayvanının yanında narin birer kelebek gibiler... :P
  • Hairworks çok iyi olmuş. Bir de keşke Yen ve Triss' in saçları için de ek birşeyler yapsalarmış.
  • Oyun inanılmaz akıcı hale geldi ve kombatlar bu haliyle çok daha zevkli.

Bir de nihayet çakal spotçular ve tr psn' in fahiş fiyatlarından kurtulmuş oldum. Dün Steam' den 20 liraya sf4 ultra aldım, 10 jeton parasına. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şİmdi psn' e baktım sf4 için fiyat 74 TL...  :alkis:

Asseassin's Creed Syndicate Gold pre-order 315 TL...  :icon_dance:

Siz daha burada 5-10 liranın hesabını yapın  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok