Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Wolf school, volven armor da iyi tabii ki hatta griffin yerine bunu kullanmak daha mantıklı ama ben oyunun genelinde feline ile daha rahat ettim.

Wolf school tekniği diye birşey yok, yine griffin school tekniği ile kullanılıyor wolven armor ki zaten oyuna signları daha efektif kullanmak isteyenler için sonradan eklendi bu armor seti... Oyunu daha yeni oynamana rağmen yine bişey bildiğin yok çık git artık bu başlıktan heyecan içinde bağrışıp, çığrışıp durma..   :icon_bye:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

wolf school tekniği var mı dedim, medium armor olarak griffin school tekniği kullanıyor o da işte, wolf school'un wolven armoru manasında yazıldı o tabi ama sen anlayana kadar...  :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun skill, craft, büyü sistemi menüleri filan çok karışık değil mi? benim mi kafam basmadı yoksa. çok üzgünüm böyle bir oyunu oynayamadığım için...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alchemy biraz karışık gelebilir ama ona da alışınca çok basit geliyor.

Alışana kadar biraz sıkıntı çekiyorsunuz da sonrasında yağ gibi akıp gidiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 2 oyun oynanmadan direkt buna başlandıysa belki karışık gelmesi normaldir.

aslında oldukça basit, formülü seçince ekranın ortasında ne gerektiği yazıyor. %98'i loot'lanabilir malzemeler. Alchemy vendor'ların erkanı üstünden yapıyorsanız eksik malzeme direk satın bile alınabiliyor, oldukça kolaylaştırmışlar.

%1 satın almanız gerekiyor, mesela white gull'ın förmülündeki alkoller hiçbir yerde yok, illa barkeep ya da alchemist'lerden almak gerekiyor.

Onun dışında bazı malzemeler için de hayvan ölülerinden bulduğunuz sakadat parçalarını dismantle etmeniz gerekiyor.

Yani bir kere mantığı öğrendiniz mi aşırı basit aslında, bundan çok daha zor crafting sistemi olan oyunlar var. bunun güzelliği malzeme sayısı aşırı bol, crafting ve alchemy ile yapılabilcek bir sürü eşya ve potion var. Sanıyorum bu çeşitlilik gözünü korkutuyor insanların.

-

Sign (büyü) olayı ise daha da basit, yani ingilizce varsa herhangi bir açıklama yapmaya bile gerek yok, skill tree'de hepsi yazıyor.

Hatta o kadar abartmışlarki beastilary bölümünde hangi canavara hangi bomba, sing ve oil iyi gider onu bile simgelerini dahi koyarak göstermişler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust , sign aktif kutuda yer alıyor ve mutajen ile ekstra güç aktif. Zaten sarı yapıyor düşmanı fakat düşman dummy gibi duruyor. Etkisi geçince yine bana saldırmaya başlıyor. Çokta üstünde durmadım ama kalabalık yerlerde çalışsa güzel olurdu.

Bu arada nexus'un sayfasında yine bir sürü mod var witcher için, bakmadan geçmeyin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Axii signının asıl olanı dellusion, senin istediğin özellik onun alternate i olan puppet..  Puppet aktif olarak seçili di mi öncelikle onu soralım.. 

Hatırladığım kadarıyla puppetı çalıştırmak için sign tuşuna (defaultu q idi sanırım bende başka tuş) basılı tutman gerekiyor düşmana bakarak, normal axiide yanlızca bir kere dokunman yeterli .. lakin bende de sanki problem olmuştu da dellusion ı active skill setinden çıkarıp yalnızca puppetı active tutunca çalışmaya başlamıştı.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aktif, bahsettim ya :) Puppet özelliği ile düşmanı sarı yapıyorum "q" ya basarak fakat düşman afk olarak bekleme yapıyor saldırma etme birşey yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de öyle deneyeyim bakalım.

ana görevi bitirdim gibi. Ciri koştu ak vıcı vıcıya ama n'oldu belli değil. Ardından gelen görevleri henüz tamamlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş Griffini kesmek şöyle zor böyle zor dediniz oyuna en zorun bir altı başladık. Griffini kesmem 2 dakika ya sürdü ya sürmedi. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru dürüst üst başla gelmezsen sondan bir öncesi kasıyor, sonu o dövüşün yanında basit hatta baya, sonunu çok ciddi zor bekliyordum ben bir öncesinde öyle zorlayıcı bir dövüş olunca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda çekilirse zorluk belki ilk başlarda biraz çekilebilir, skill teçhizat derken hiç bir zorlanma çekilmiyor. Zaten yan görevlerdende yapıp level dengesiyle gidilirse oyunda zorluk var demek hak getire. Kombat dinamikleri kavrandıktan sonra zaten damage bile yemiceğiniz için kolay kolay ölme riskide oluşmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3'e başlayıp 7 saat oynayıp ana görevleri yapmaya kıyamadım. Witcher 2 den başlamaya karar verdim.

Witcher 2'nin grafikleri daha iyi hale getiren ..vb herhangi bir mod yüklenerek oynanması gerekir mi? Yoksa patlat doğrudan devam et durumu mu var?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

W2 nin grafikleri halen yeterli de combatı biraz gecikmeli (alışmak lazım).. Bana kalırsa moda falan gerek yok, ties gibi trainer falan kullanmıyorsan.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Expension ları yeni alıp oynamaya başladım. Hearth and stone u bitirdim ilk. Güzeldi sadece düğün kısmı biraz baydı. Şimdi blood and vine a başladım. Grandmaster witcher gearları kovalıyorum. Maddi olarak sıkıntılarımı aşarsam inşallah kısa sürede yapıcam.

Şuan mastercrafted wolf kullanıyorum. Çantada duruma göre mastercrafted feline de var. Grandmaster seviyesinde hangisini önerirsiniz ? Saldırı sitilim igni sign + dogde counter yaparak yüksek damage vurmaya yönelik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ne derse desin kabul etmek lazimki kombat dengesiz oyunda. Basta agzini burnunu kiriyorlar sonra bir noktadan sonrada sen agiz burun  kiriyorsun ya cok kolay yada cok zor. Cok kolay derken gene birden bir bakiyorsun oyle sacmasapan bir konuma koyuyorki seni mouse kirdirtir adama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok