The Division
1 1

Bu konuda 150 mesaj var

Ben bu adam her oyunu kotuluyor zannediyordum ama oyle degilmis gw2 incelemesinde mesela oyunu yere goge sigdiramadi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin kendi zevkine hitap eden oyunlar var.. Ben bu şakalı gomiklikli yutubcu kardeşleri hiç takmıorum zaten de.. Genelde ne metacriticin ne de herhangi bi halk cocugunun oyun hakkındaki görüşleri pek mikimde olmuyor.. 

* Teknik sorunlar ve glitchler buglar hariç ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun başarılı olmasını çok istiyordum, Ubisoft yine güzel bir fikri aldı, alladı pulladı, iyi bir reklam yaptı, ama görünen o ki yine başaramadı. En başından şu çatışma mekaniğinin değişmesi gerekirdi, "15 dakika boyunca aynı adama ateş et, sonunda kahrından ölsün" olayı zerre keyifli görünmüyor. Bir de, yine diğer serilerinde yaptıkları gibi (AC, The Crew en son benim oynadıklarım) oyunun ilk birkaç saatini, temelini yapmışlar, üstüne zilyon tane çöp content ekleyip "devasa bir evren, mükemmel bir ortam, öyle böyle olmayan open-world TPS deneyimi" diye pazarlıyorlar. Pazarlamaya harcanan çabanın onda biri geliştirmeye harcansa adından söz ettiren, harika bir yapım kalırdı. Oyunun adı "Tom Clancy's", hiç okumadım ancak bu adam bir yazar nihayetinde, senaryonun şu acıklı, sık kafama öleyim haline bari çözüm getirselerdi. Ubisoft 'un uzun zamandır uyguladığı tarif, "tech demosu yap, yeterince content eklersen oyun diye satarsın".

Beğenmedim. Ubisoft 'u biraz biliyorsam oyunu düzeltmeye zahmet etmeyeceklerdir, üstüne DLC'ler, belki expansionlarla sağabildiklerini sağmaya bakacaklardır. Nihayetinde Steam Sale 'a çerez parasına geldiğinde, bir denemek için alınıp bakılıp, tüketilecek bir oyun gibi görünüyor.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nihayetinde Steam Sale 'a çerez parasına geldiğinde, bir denemek için alınıp bakılıp, tüketilecek bir oyun gibi görünüyor.

O zamana kadar oyunu oynayan kimse bulamayacagina emin olabilirsin..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O zamana kadar oyunu oynayan kimse bulamayacagina emin olabilirsin..

Ubi' nin oyunları bir şekilde hem satıyor hem oynanıyor ne yazık ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubi' nin oyunları bir şekilde hem satıyor hem oynanıyor ne yazık ki.

Bu oyun mmo olma iddiasinda. Burada olay cok farkli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz bütçesi olan oyun firmalarının, Witcher serisindeki seviyeye bir türlü ulaşamamaları gittikçe insanları sıkacaktır. İleride bu şekilde, kalabalık ama içi boş oyunları ne kadar satmayı düşünüyorlar bilemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ben beğendim, level 14 oldu karakter şu anda, sanıyorum 30.seviyeye kadar çıkılıyor, oyun third person shooter ancak RPG öğeleri de var, silah, item toplama falan bunlardan birisi, Ubi'nin uzun süredir çıkarttığı, benim de oynadıklarım içinde elbette, beğendiğim bir oyun oldu.

Hikaye falan öyle pek güçlü bir yanı yok böyle beklentiye girmemek lazım ama işte Diablo 3'ü neden oynuyorsam bu da ona yakın bir his.

Netice itibariyle başında vakit geçirilir, arkadaş grubuyla TPS oynayalım falan da deniliyorsa hele oynanır. Ben kötü bulmadım.

Oyunun zorlayan kısımları da elbette var, siper al kafasını çıkarını indir tarzında bir silsile yok oyunda.

Dark Zone zevkli mesela ama arkadaş grubuyla daha da iyi olur.

Sonuç olarak ben kötü bulmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorum oynayanlara iyi eğlenceler dilerim.  :cigar:

:new_cussing:

Ubisoft, tipik uyuz fransız firmasıdır.  :burn: Bende herkes gibi uyuzum ve önyargılıyım. İnsanlar Ubisofta niye
uyuz oldu kısaca özet geceyim : 

- Torrentçi tayfa kırılamayan oyunlar yüzünden uyuz oldu.  :remybussi:  
- Takır takır parasını verip oyun alan tayfa serverdan düşe düşe küfürbaz haydo yu geçti  :smashfreak:
- Offline oynayamayanlar... :2no:

Bendeniz de fifa gibi her sene yeni AC çıkarlmalarına ; Oyuncuyu sağılacak inek gibi gören
zihniyete kıl kaptım.  :baba:  5 haritaya 60$ isteyen EA ile yarışıyorlar. Kısacası  :icon_eye_love: 'e takmıyorum bunları 
kafam çok rahat  :icon_whistle:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ben beğendim, level 14 oldu karakter şu anda

Her mmo ilk basta iyidir bunu anlatmaya calisiyorum..

Mmo da olay son lvlda, end game de baslar.

Youtube kisisi oyunu sonuna kadar oynamis son lvla gelmis ve end game ide test etmis, son lvl imba bir oyuncu bulmus ve videonun bir kisminda 3-4 tane lvl 30 adam o tek bir lvl 30 adami itemleri daha iyi diye olduremiyor, birakin oldurmeyi 10 dakika boyunca kafasina sikiyorlar adamin cani bile gitmiyor.. Dark zone denen komedide o kadar sacma seyler varki hepsini gosteriyor teker teker..

Bu derece dengesizlikler, end game in tamamen bos ve mantiksiz olmasi mmo iddiasinda olan bir oyunu bitirir bu kadar basit. 

Kaldiki sadece end game de degil, oyun bastan sona fail.. O kadar bekledim bu oyunu ayni battlefront gibi buda balon cikti.. En cokda buna sinir oluyorum. Ayni olay age of conan dada olmustu, oyunun free baslangic kismi (ilk bolum diyebilecegimiz) mukemmeldi ne zaman lvl alip diger bolgeye (oyunu satin aldiktan sonra tabii) gectigimizde oyun bambaska bir oyuna donuyordu bildigin yalan yani goz boyama..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar cellalenmeye gerek yok ya, sen de almazsın olur biter.:)

Ben beğendim, başında vakit geçirebiliyor muyum ? Bu kadar basit benim için de.

Kısaca ben beğendim, başkası da beğenebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar cellalenmeye gerek yok ya, sen de almazsın olur biter.

Celallenmek degil hayalkirikligi   :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlıyorum aslında, benim de beklediğim gibi çıkmadı açıkçası, daha fazlasını bekliyordum kesinlikle ama yine de beni sardı bu haliyle de.

Yoksa elbette beklentiler çok daha yüksekti oyundan, hayal kırıklığına yol açmıştır bu nedenle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun 30 dakikalık bir kısa filmi varmış; malum yerlerden indirilebilir :) Ben indiriyorum bakalım izleyeceğim birazdan. Filmin adı: Tom Clancys the Division Agent Origins

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyun güzel bence oynatıyor kendini. Hikaye falan çok fıs. Hatta yok bence. Oyunu bitirdim fakat hikayeye dair aklımda hiç birşey kalmadı.

30 dan sonra oyun güzelleşiyor. Arkadaşlarla Challenging zorlukta görev yapmaya başladık item kasmak için zevkli oluyor zorluyor görevler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aynı fikirdeyim, hikaye falan yok gibi de işte Diablo 3 hissiyatında oynattırıyor kendisini, grupla daha iyi olur tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun 30 dakikalık bir kısa filmi varmış; malum yerlerden indirilebilir :) Ben indiriyorum bakalım izleyeceğim birazdan. Filmin adı: Tom Clancys the Division Agent Origins

Kisa film hic fena degil. Ozellikle de amatorler ve bir youtube kanalınin ekibi tarafindan yapildigini dusunursek. Sanirim oyun icin bir lore yaratmaya çalışıyorlar benim pek ilgimi çekmedi dogrusu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun tamamen co op oynanmasi gereken bir oyun sanirim bu videodada oyle soyluyor. Bu sekilde item kasmak zevkli olabilir fakat yinede son anda sizden daha guclu bir grubun baskin yapip itemleri elinizden almasi klavye mouse kirma olaylarina sebep olur bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok