Grand Theft Auto 5 (14 Nisan 2015)
1 1

Bu konuda 121 mesaj var

Yok eklenmiyor steamE. Bende steam olmasını tercih ederdim, ama bu şartlarda ısrarcı olmadım. Gta 4 un kutulu versiyonu vardı. Yıllar sonra çerez parasına düşüncede alıp ekledim steame. Belki buda öyle yapılır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Greenmangaming sitesinde satılan sürüm Steam destekli değil. Online için illa ki Rockstar Social Club bağlantısı gerekecek, bunun farkındayım. Belki oyunu Non-Steam Game olarak Steam'e ekleyebiliriz de, emin değilim. Yine de ben de pek çok kişi gibi oyunlarımı Steam altında toplamayı seviyorum/tercih ediyorum. uPlay hesabım da var ama FarCry paketini alınca mecburen açmıştım (henüz oynamadım da hiçbirini). Origin hesabım bile yok, tercih de etmiyorum. EA uzak olsun bana. Sırf bu yüzden çok istediğim halde Dragon Age Inquisition oynamıyorum. Kim ne derse desin en güzeli Steam (belki de ilk olduğu içindir, kimbilir).

Sonuç olarak GTA V için indirim bekleyeceğim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çok bakındım sağa sola, uygun fiyatlı Steam versiyon bulamadım. Steam haricinde de almak istemedim, 180 ₺ verdim gitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam sürümünde achievement falan olmayacak muhtemelen. Multiplayer için de Rockstar Social Club üzerinden oynanacak. Neden Steam versiyon almayı umursamak lazım ki?

Diğer taraftan eğer 5-10 kişi bu fiyatla alacağım diyorsa ben de ön sipariş vereceğim Steam'den.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dhw'de de aynı soruyu sorup dururdun, biz de her seferinde cevap verirdik... sormayın şu soruyu artık. steam platformunu seviyoruz, oyunları derli toplu tek bir yerde tutmayı, tutulan istatistiklere bakmayı vs. seviyoruz. her şey mantıklı olmak zorunda değil, yılların verdiği platform alışkanlığı olarak steamde istiyoruz, friends vs. olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'e bir süredir enpara'dan bazen 30 lira bazen 20 gibi paralar atıyordum. Baktım 176 lira olmuş. 179 TL'den aldım ama bana enpara iadelerini de düşünce 93 TL'ye gelmiş oldu. Enpara gibi bir nimet olmasa o parayı kesinlikle vermezdim tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hobi niyetine günde 1 saat falan oynayacak 3-5 kişi alsaydı ben de alacaktım ama öyle bir kitle yok gibi görünüyor. Aklınızda bir hedef fiyat aralığı var mı? Hangi fiyata düşünce almayı planlıyorsunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun multiplayeri nasıl hiç bir fikrim yok ama Max Payne 3 gibi bir MP 'si olabileceğini tahmin ediyorum. MP iyiyse bu fiyat verilir 150 - 200 saat oynanır. Ama SP için bir paket bebek bezinden fazla para vermiyorum prensip olarak. Mezarci mode = ON  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

62gb indirmek dert değil de, tek oyun indirerek kotasını dolduran internet kullanıcıları olacaktır :D

50 TL altına indiğinde almayı düşünüyorum ben şahsen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuan alsam oynayamayacığımı adım gibi biliyorum, o yüzden uygun olduğum dönem  alırım. Artık o zamana ne kadar olursa :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Multiplayer çok keyifli.. Kendi evini, arabanı, motorunu, tekneni satın alıyorsun. 4 kişi aynı anda görevler yapabiliyorsun. Birbirinin evine misafirliğe gidip saatlerce geyik çevirmişliğimiz bile oldu PS4'de ve PS3'te oynarken. Ama tanımadık adamlarla oynamak pek keyif vermedi bana, mümkün elbette ama tanıdıklarla olunca geyiğin dibine vurabiliyorsun. 4 kişi uçağa atlayıp havalandıktan sonra pilot uçaktan atladığında dönen geyikleri falan hatırladım da elim Add to Cart'a gitti gitti geldi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pc de temizlik yapmayı becerebilirsem önyüklemeyi indirmeye başlıyacağım bende GMG cd key i yollamış. Konu başlangıcına origin steam id lerin toplandığı gibi Rockstar Social Club  listeside yapabilirmiyiz acaba? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rockstar Social Club üzerinden oyun indirmek çok mesaakkatli geçti ama sonunda bitti. Pazartesiyi salıya baglayan gece saat 02:00 de oyun açılacak gorunuyor geri sayımda. Steam den alanlar download konusunda rahat etti acıkcası. Bakalım oyun nasıl olacak yakında gorceiiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam bir bildiri yayınlamış. Windows kullanıcı adında çşüğı gibi karakterler barındıran oyuncular bu oyunu çalıştıramıyorlarmış. Benzer problemi başka yazılımlarda da yaşayıp tecrübe kazandığım için bu durum beni etkilemeyecek ama daha inmesi gereken 20GB daha var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

varmı geceyi bekleyip oynayan pc ci? görüdüğüm kadarıyla fps sorunu yok oyunda. gayet iyi performans veriyormuş orta derece kartlarda bile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gece geç de olsa oynamayı başardık. Fps sorunu çok olmamakla beraber ozellikke gece şehirde dolasirken fps nin 35 - 40 llara indiği oluyor. Genelde 70-80 civarı. AMD 290 kullaniyorum. Çok uzun uzun ayarları kurcalamadim malum geç yarısı. Birkaç ayarı kisarsam çok rahat oynanır gibi. Dedigim gibi çok kurcalamadim mevcut ayarları hatırlamıyorum. Ama görüntüler oldukça güzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen GTX970 gazı yapmıştım ama sonra vazgeçtim tablolara bakınca GTX770 ayarında GTX680amp! bizi üzmeyecek gibi. Neyse şimdilik bir süre daha oynamıcağım için zaten zaman içinde patchi sürücüsü falanda çıkar rahat olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok