Stereo ses sistemleri-DAC-Hoparlör v.b.
4 4

Bu konuda 565 mesaj var

U7 Class 2.0 bir ürün evet. Aynı ürünü Asus PCI Express olarak da satıyor. Strix model ses kartı olarak. PCI Express USB Bridge ile bütünleştirmişler. Lüzumsuz bir latency olduğunu düşünüyorum o kartta nedense. 

Rog Xonar Phoebus daha mantıklı görünüyor internal çözüm olarak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aduioengine in yeni hoparlörleri Turkiyeye gelince hemwn bie cift denemeye geldi. Ilk izlenim cok basarili ancak fiyat bugunun kurlari ile ciddi yuksek...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

U7 Class 2.0 bir ürün evet. Aynı ürünü Asus PCI Express olarak da satıyor. Strix model ses kartı olarak. PCI Express USB Bridge ile bütünleştirmişler. Lüzumsuz bir latency olduğunu düşünüyorum o kartta nedense. 

Rog Xonar Phoebus daha mantıklı görünüyor internal çözüm olarak. 

O zaman dolaylı olarak ilk tercihi ses kartından yana kullanmış oluyoruz.

Asus'un sürücü desteği daha iyi gibi Creative 'e göre . 

Yanında gelen  DTS® Connect technology  , Sound Studio yazılımları işe yarar şeyler mi ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DTS connect herhangi bir ses kaynağını DTS e encode edip optik çıkıştan verilmesini sağlıyor işe yarar. Özellikle oyunlarda. Ama diğer yazılımların cacık olduğunu zannetmiyorum hiç bir ses kartında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada OpenAL destekli ses kartınız varsa ve bunu donanımdan yapabiliyorsa kartınız o zaman winamp de kullanıyorsanız OpenAL output plugin ile donanımı kullanarak müzik dinleyebilirsiniz doğrudan... :D

XRAM varsa XRAM a cacheleme bile yapıyor namussuz :D

Ekleme 

FOOBAR için de varmış bu plugin muhtemelen aynı adam yazmıştır. https://sourceforge.net/projects/foobar-openal/

Ek2: Xonar kullanıcılarının GX modunu aktive etmeleri gerekiyor kullanabilmeleri için. 

post-38-0-92172200-1481733559_thumb.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

%0 CPU kullanımı RAM yerine kart üzerindeki X-RAM a cachelenen dijital müzik. Müziğin doğrudan hardware üzerinde oynatılması, eldeki donanımı kullanabiliyor olmanın verdiği haz zevk tatmin şehvet :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aduioengine in yeni hoparlörleri Turkiyeye gelince hemwn bie cift denemeye geldi. Ilk izlenim cok basarili ancak fiyat bugunun kurlari ile ciddi yuksek...

Herkese merhaba,

Hakan Bey bahsettiğiniz sanıyorum HD6 modeli. Bununla ilgili bir inceleme yazısı yayımlamayı düşünüyor musunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında 1 seneden fazla olmuş HD6 piyasaya çıkalı amerika'da.

orda bile 750 dolar olunca fiyat burda da evlat acısı gibi 3500 lira olmasını normal karşılamak lazım.

arigon, hoşgeldiniz foruma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslında 1 seneden fazla olmuş HD6 piyasaya çıkalı amerika'da.

orda bile 750 dolar olunca fiyat burda da evlat acısı gibi 3500 lira olmasını normal karşılamak lazım.

arigon, hoşgeldiniz foruma.

Teşekkürler hoş bulduk.

Doğru dediğiniz. Memlekete ne zaman gelir acaba diye merak ederken geçenlerde bir de HD3 çıktı ortaya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese merhaba,

Hakan Bey bahsettiğiniz sanıyorum HD6 modeli. Bununla ilgili bir inceleme yazısı yayımlamayı düşünüyor musunuz?

Tabii ki yazi hazirlaniyor. Buraya da eklerim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler hoş bulduk.

Doğru dediğiniz. Memlekete ne zaman gelir acaba diye merak ederken geçenlerde bir de HD3 çıktı ortaya.

Alternatiflere de bakın bence, özellikle amazon.de 'den .  AudioEngine iyi ama başka alternatifler de var , AE fiyatına daha iyisini bile alma şansınız olabilir.

İncelemler için yurtdışında en güveilir siteler hangileri?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust Whathifi sanki herkese mavi boncuk dağıtıyor gibi geldi bana. İncelemeye gelen her ürüne "Editörün seçimi" ödülünü veren yeniyetme donanım siteleri havası var. Pek itibar etmiyorum yazdıklarına.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok