En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.002 mesaj var

Iphone gene zamlanmış. Iphone 14 pro 61.499

Amazon'da hala 51.000

Alıp sonra satsak mı diye düşündürmüyor değil.

Donanımhaberciler uyanınca stokları bitirirler zaten. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.07.2023 at 13:38, infestor said:

meanwhile in the US: :cici:

i1XeyjQ.png

O sırada Altan Yoklar

5ikielf.jpg

Ne yazık ki kendime değil arkadaşıma.

Ben hala 1400 liraya aldığım Asus telefonu - nazar değmesin - mutlu mesut kullanıyorum.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yere düşerse korusun diye aldım , eh koruyor da .
Fakat daha önce - buraya resimlerini de yollamıştım- SIKAI marka uzaktan kumanda kılıfı almıştım hem televizyona hem de xiaomi mii box kumandasına hem de ps5 medya kumandasına . O markanın materyali kaliteliydi. Bu kontrolcü için aldığım o kadar iyi değil. Zaten bilinen bir marka da değil anladığım kadarıyla .

1 saat önce, Peregrine said:

Everything is a dildo if you're brave enough. 🍆🍾🏺🗼:zuh:

:facepalm: :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Altan Bey'ciğimi dildoculuk konusunda yalnız bırakmayayım diye benim dildoyu da paylaşayım dedim.

evil-frog.jpg

( evil frog )

wazzap, Atrin and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, wazzap said:

@Peregrineaynısını ben de xbox kontrolcüsüne aldım. gayet güzel iş görüyor. ama keşke joysticklerin üzerindeki tırtıklar gitmeden alsaymışım. :(

Benim xBox 360 kontrolcüsünde analog drift oldu, şimdilik öylece yatıyor, geçende kendim değiştireyim diye uyumlu HAL (drift problemi yaratmayan bir teknoloji) analog joystick baktım, düz olanı bile bulamadım. Yazılım veya donanım çözüm biliyorsanız paylaşmanız çok makbule geçer hocam. Hatta klasik fabrika çıkışı berbat olan dpad için de bir mod falan tadından yenmez. Lehim falan elimden geliyor, artık yakın görmek biraz problemli ama büyüklerin yakın gözlüğünü ödünç alır yaparım bir şekilde. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 dakika önce, Erwin said:

Benim de almam lazım ek ssd , oyun sil yükle yapmaktan bunaldım.

Netac ne ola ki?
Güven vermedi bana.
ek: neyse 3600 nira vermeyeceğim şu an.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada 2019 senesinde aldığım ama pandemi vs. sebebiyle bugüne kadar Türkiye'ye getiremediğim Audioengine HD6 speaker setini kullanmaya başladım sonunda.
3.5 sene açılmadan kutusunda yattı hoparlörler .
Neyse ilk olarak tv'ye optik kablo ile bağladım , youtube açtım , ses bir boğuk ,perdenin arkasından geliyor gibi , hiç beğenmedim, burn in dönemi gibi bir şey olabilir bilmiyorum.
Sonra dizüstüne bağladım , Realtek ALC3246 görünüyor ses kartı . Maxxaudio pro diye bir yazılımı var dizüstünün. Orada bir kaç ayar denedim. Eh ama çok eksik ses.
Bu akşam equalizer apo ve peace diye bir arayüz yükledim. Tonla ayar var , ses eq ayar gibi şeylerden hiç anlamıyorum.
Gün geçtikçe ya kulağım alışacak ya da speaker açılacak diye umuyorum.
Elimde creative harici ses kartı var , hafta sonu onu bir deneyeceğim ama aradığım ses bu değil gibi geliyor. 

not: 1999 yılından beri çeşitli creative ses kartları ile Creative Cambridge Soundworks FPS 2000 4.1 speaker setini kullandım. Bozuldu 2015 yılında elden çıkardım ve Logitech z906 aldım. Şimdi de bu Audioengine hd6.
Creative Cambridge Soundworks FPS 2000 4.1 ile aldığım hisse bu ikisiyle yaklaşamadım. Logitech'i saymıyorum bile , müzik dinlenecek bir şey değil , ama bunlardan umutluydum , bakalım zaman gösterecek.
8 sene geçti hala o kristal berraklığında kulağa direk gelen duyması rahat ve kolay sesi arıyorum.
Ek: Neyse equalizer apo sesi ses yaptı bir miktar, creative harici ses kartına geçince creative'in kendi yazılımını kullanırım muhtemelen. Gece anlaşılmıyor gündüz sesi biraz açınca hissediliyor speaker gücü , düzgün ses gelecek gibi.

23 saat önce, Najaz said:

Bu arada bu video bir dönem çok konuşulmuştu , esas masturbasyon için değil sağlık sorunları için bir şeydi sanırım.

Ek : Buldum kegel egzersiz topu diye geçiyor ilgili bölgedeki kasları güçlendirmek içinmiş, idrar kaçırma vagen sarkması gibi bir şeyleri önlüyormuş.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, Altan Yoklar said:

Benim de almam lazım ek ssd , oyun sil yükle yapmaktan bunaldım.

Netac ne ola ki?
Güven vermedi bana.
ek: neyse 3600 nira vermeyeceğim şu an.

İncelemelerini okudum, Tayvan'lı bir firma. Çoğu sitede önerilmiş. Performans olarak üst seviye ürünlerle kafa kafaya. Yazma ömrü de Samsunglardan fazla. Muadili Samsung 5000TL olunca yapıştırdım. Sonuçta içine oyun atacağım. 

MilesTeg, Altan Yoklar and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, Peregrine said:

Benim xBox 360 kontrolcüsünde analog drift oldu, şimdilik öylece yatıyor, geçende kendim değiştireyim diye uyumlu HAL (drift problemi yaratmayan bir teknoloji) analog joystick baktım, düz olanı bile bulamadım. Yazılım veya donanım çözüm biliyorsanız paylaşmanız çok makbule geçer hocam. Hatta klasik fabrika çıkışı berbat olan dpad için de bir mod falan tadından yenmez. Lehim falan elimden geliyor, artık yakın görmek biraz problemli ama büyüklerin yakın gözlüğünü ödünç alır yaparım bir şekilde. :lol:

Valla onunla ilgili youtube'da videolar var ama bende öyle bir sorun olmadığı için hiç ilgilenmedim açıkçası. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Araba aküleri de zamlardan nasibini aldı doğal olarak. Artık kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz elimiden geldiğince. Şöyle bir şey aldım, bakalım işe yarayacak mı...

https://tr.aliexpress.com/item/1005005636563633.html

Bir de bilgisayar için kaliteli bir hoparlör-monitör bakıyordum bir süredir. Amazon Almanya'dan Edifier R1280DB aldım. Türkiye fiyatı en düşük 9.000 TL civarındayken bana 3.490 TL'ye maloldu.

Creative SounblasterX AE-5 Plus ses kartı ile güzel bir uyum yakalarsa tadından yenmez.

https://www.amazon.com.tr/dp/B01NCTGH9M

yarimpower, wazzap and Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok