En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.002 mesaj var

1 saat önce, MilesTeg said:

Sıvı soğutma kullanıyor, etkisi ortada.

Heatpipe'dır o. Sıvı soğutma olsa duramazsın...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Heatpipe'dır o. Sıvı soğutma olsa duramazsın...

Custom hem de. Corsair seti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.01.2024 at 05:23, Squall said:

@TatanQa ya sevgilerle iyiki gaza getirmişsin beni :D

16 dan 32 ye geçtiğimde bırakın oyundaki farkları daha windowsa ilk girdiğimde masaüstünde değişikliği farkettim. Eskiden freesync açıkken bazı programları açıığımda (fastone imageviewer yada potplayer vs) 120 fps den 50 lere bir düşme oluyordu. İlk olarak bu durumun yokolduğunu farkettim neden vs orasını bilmiyorum.

Sonra avatarı açtım. Daha önce özellikle oyunu oynadıkça süre geçtikçe yani stuttering artması gibi bir durum vardı. Bugün 4 saat kadar aralıksız oynadım ve 4 saat boyunca sıfır stuttering yedim. Evet fps aynı ama stuttering gitti.

Yani durum şuki 32 gb rame geçme vakti gelmiş çoktan.

Evet aynen öyle oluyor, artık pc o eski pc değil. Makine rami bol bululnca daldırıyor ortadan :)

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Salvation army thrift store’dan ninja auto iq 1000‘i $50’a aldik. Normalde $130-150+tax’tan satiliyor amazon vb yerlerde. Sanirsam Christmas’ta hediye gelenleri bagisliyor insanlar. Sifir kutulu bir cok urun oluyor bu aralar. Brita ultramax’i da $7’den aldim gecenlerde, normal satis fiyati $40 civari. Ama ilginctir elektronik hicbir urune rastlamadim henuz, filipinli calisanlar hallediyor sanki. 
Boxing day haftasinda da cep icin fido’dan kooda’ya gectim. 50gb $34 Ayrica Walmart’ta konserve ton baligi, misir, sebze ve pasta saucelar tanesi 99centti, pantryi doldurdum kasa kasa konserveyle. 😅

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/17/2024 at 0:38 PM, CandleGarden said:

Neymiş bu herman miller diye baktım, yenilerinin fiyatları 80-90bin :icon_eek: İkinci eli kaça bulunuyor, 50-60bin mi? :)

Pardon yazmamışım geçen sene Aeron C size fiyatı 47 bin lira iken ben 10 bine çok temiz olan ae1 rengini almıştım , benim koltuk 2017 üretimi, denk gelirseniz kesin öneririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Najaz said:

Mikrodalga fırınlar ve 8 antenli router'lar kanser yapıyormuş diyordu Niyazi Saral :icon_think:

Routerımız 3 antenli, onu da yakında değiştirip mesh yapacağım ama içime kurt düşürdün şimdi... :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, yarimpower said:

Evdeki 7. süpürge..:2no:

Robot kaç tane , neler var?
.
ZxuROx.jpg
Şöyle dönen pedleri olan bir robot ben de alacağım.
Roborock s6 kullanıyorum. Pedi pasif , bu resimdeki gibi döner sistem daha etkili muhtemelen fakat su haznesi yok mu ?
O dönen pedler kuru temizlik mi yapıyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Ufkabakan
2 tane eski tip,1 tane kablolu dik,2 tane kablosuz dik,1 tane kablosuz orta boy süpürge var.Eskileri daha saymıyorum.
Bu ürün son çıkanlardan ve pedler ıslak temizleme yapıyor.Asimetrik döndüğü için paspas performansı üst sevelerde deniyor.Yedek parçalarını da aldım uzun süre malzeme ihtiyacımız sanırım olmayacak.
İzlediğim incelemelerde başarılı ve fiyatına göre uygun buldum.Gelince bakacaaaz artık..

escape and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Madem soz supurgelere gelmis, biz de gecen hafta Mediamarkt’tan Samsung Bespoke Jet AI Elite Extra dikey supurge aldik.

https://www.samsung.com/tr/vacuum-cleaners/stick/bespoke-jet-ai-stick-vc-with-powerful-cleaning-per-black-vs25c9779qk-tr/

Sarj istasyonunda kendini bosaltma ozelligi kullanisli geldi. Islak mop basligi da var bu pakette, hani oyun alanlarindaki hava hokeyi maci masalarindaki gibi bir hisle cok kolay oluyor parke uzerinde mop yapmak :)

IMG_9743.jpeg

CaRaBeeN tarafından düzenlendi
yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

M2.SSD bakiyordum da piyasada 2TBlik WD_BLACK SN850X kalmamis ya, ilginc... Amazon.de'ye baktim orda bile yok... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 dakika önce, JardeL said:

M2.SSD bakiyordum da piyasada 2TBlik WD_BLACK SN850X kalmamis ya, ilginc... Amazon.de'ye baktim orda bile yok... 

Kingston KC3000 alabilirsin. Fiyatı hem daha uygun, hem de daha performanslı.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Evet o da thermal throttling disinda iyiymis de bende bir tane WD_BLACK SN850 var, ondan memnunum, yine WD_BLACK serisinden gideyim diyorum... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 minutes ago, JardeL said:

Evet o da thermal throttling  iyiymis de bende bir tane WD_BLACK SN850 var, ondan memnunum, yine WD_BLACK serisinden gideyim diyorum... 

1TB 850X kullanıyorum bir kaç aydır. Isınma veya performans kaybı gibi sorunlar yaşamadım. Uygun fiyatlı bir 2 TB bulursam ben de alayım diyorum ama bu fiyatlar oldukça yüksek. Daha da kötüsü yakında SSD piyasasında arz kıtlığı yüzünden yeni bir fiyat artışı daha öngörülüyor. İhtiyacınız varsa kısa süre içinde almakta fayda var. Türkiye'de zaten ucuzlamasını beklemiyoruz ama dünya piyasasında dolar bazında bir artış da gelirse iyice ulaşılmaz fiyatlara çıkar burada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 2TB bakiyorum... Fiyat konusunda ben zaten algimi kaybettim... Yurtdisi fiyatina bakiyorum, yaklasiksa al gec... Ha ama mesela Delonghi espresso makineleri gibi fiyat 2X 3X ise almiyorum... 

Bu arada Amazon.de'de buldum ama urun sayfasinda kargo fiyati dahi gosterirken odeme asamasinda gonderilmiyor diyor... :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, JardeL said:

Ben de 2TB bakiyorum... Fiyat konusunda ben zaten algimi kaybettim... Yurtdisi fiyatina bakiyorum, yaklasiksa al gec... Ha ama mesela Delonghi espresso makineleri gibi fiyat 2X 3X ise almiyorum... 

Bu arada Amazon.de'de buldum ama urun sayfasinda kargo fiyati dahi gosterirken odeme asamasinda gonderilmiyor diyor... :facepalm:

Almanya satışlarından ürünlerin bir kısmında o sıkıntı oluyor maalesef. Son aşamada sorun çıkmıyorsa kargoda da sorun olmuyor. Ama göndermiyoruz diyorlarsa yapacak bir şey yok maalesef.

Bakmaya devam etmek lazım. Bir süre sonra tekrar göndermeye başlayabilirler aynı ürünü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, JardeL said:

Bu gece 10'da incehesap gaming gecesi'nde KC3000 2 TB ile 4 TB SSD satılacak. Bilgin olsun.

JardeL and yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok