Hepsiburada - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
1 1

Bu konuda 179 mesaj var

"Mübarek Cuma" indiriminden satın aldığım North Face ceket tedarik edilemiyormuş :)

Müşteri hizmetleriyle canlı destek hattından konuştum, indirim bedeli kadar hediye çeki tanımlanmasını talep ettim. Hediye çekini kullanarak, Hepsiburada altında satış yapan farklı bir mağazadan aynı ürünü satın alacağımı söyledim. Değerlendireceklerini söylediler, bakalım ne çıkacak.

Tedarik edemediği malı "Fırsat Ürünü" diye etiketleyip satışa koymak da dünya üzerinde sadece Türkiye'ye has bir durum herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel bakım ürünlerinde sepette ek %20 indirim varmış. Braun 799 traş makinası 439 tl ye geliyor ne zamandır takibimdeydi indirim bahanesiyle aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HB'yi tüketici hakem heyetine verdim bakalım. Adamları da aradım böyle böyle diye, gayet pişkin bir şekilde "çok iyi yapmışsınız" dediler :) Güler misin, sabaha mı bırakırsın...

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar urunlerinde KDV kadar indirim var, saticisi Hepsiburada olmali... Tabii standart olarak once bindirip sonra indirilen urunler de var ama baktigim urunlerde piyasanin altindaydi fiyatlar... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım sadece bugünlük bilgisayar ürünlerinde %18'lik indirim var. Birşey alınacaksa önce "bindirim" yaptıklarını varsayarak kontrol edilerek alınmasında fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2200 TL'ye GTX 1080 var. Hatta 1863 TL diyor sepette.

Bu tamamen bir düzenbazlık, ben sürekli takip ediyorum, hiçbir zaman stok olmadı bu kartta. Öyle bir fiyata 2. El gtx 1080 bile yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey öyle ucuza değil. Bazıları çok ciddi avantajlı.

Ekran kartlarinda mi var bu durum, GTX 1080 vs?.. Bir de tasinabilir disklerde olabilir belki ama bakamadim onlara... 

Ben sunlara baktim ama "aman Allahim hemen almaliyim super fiyat" dedirtmedi;

Asus STRIX Z270E GAMING Anakart

Hepsiburada - 900TL

Nanokatolog - 965TL

Intel i5 6600K Islemci

Hepsiburada - 1000TL

Nanokatolog - 1094TL

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok