Hepsiburada - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
1 1

Bu konuda 179 mesaj var

SSD'de güzel fiyatlar var. 480 GB Sandisk SSD Plus 380 TL'ye geliyor mesela:

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-480gb-530mb-445mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-480g-g26-p-BD805683

Ben de buna ve Ultra II'ye takıldım ama özellikle newegg yorumları felaket. Genelde 1 yılı doldurmadan bozulmuş diskler.

Yoksa çok niyetliydim almaya. Hala da şansımı denesem mi acep diye düşünüyorum :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HB'dan aldığım GTX 1060, "aynı gün kargo" ibaresi taşımasına rağmen dün kargolanmadı; HB şaşırtmadı yani :)

Bazen diyorum Reis az bile yapıyor; kayyım atasınlar bunlara belki bir şeyler düzelir...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HB'dan aldığım GTX 1060, "aynı gün kargo" ibaresi taşımasına rağmen dün kargolanmadı; HB şaşırtmadı yani :)

Bazen diyorum Reis az bile yapıyor; kayyım atasınlar bunlara belki bir şeyler düzelir...

Stokta kalmamış diye siparişi iptal etmesinler de :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Firienholt Valla yaparlar mı yaparlar.. Geçenki indirimde North Face kaban almıştım, tedarik edemiyoruz diye iptal ettiler. Tüketici hakem heyetine şikayet etmiştim ben de.

Bu sefer de aynı şeyi yaparlarsa tüy dikmiş olacaklar. Lakin "tedarik edemiyoruz" diye bir bahane uyduramazlar sanırım, zira ürün halen satışta ve sipariş geçilebiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

verirler bu gece yarısına veya yarın sabahtan kargoya. 24 saat çalışıyor depolarındaki kargo şubesi. ondan sonra ''aynı gün 24 saat içinde olmuş olur'' akşam 11,30 da verdik işte kardeşim aynı gün kargoya.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Faturasını kesmişler ürünün. İ.nelik olsun diye, geldikten sonra 13. gün iade edeceğim kartı.

"Uçma biliyor musun peki?" diyen olursa, paraşütüm var diyorum :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HB siparişi ancak bugün kargoya teslim etmiş.

Reis geçen Cuma günü buradaydı. Gittim bizzat rica ettim; şu Doğan Grubu'na kayyım atayın artık da bu beceriksizlerin hepsini işten atsın dedim. "O konuyu bizzat takip ediyorum, biraz daha sabır" dedi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cherry brown mekanik. Kasa ve tuş kapakları kalitesi nasıldır bilmiyorum ama incelemelerde kötü diye söz edilmiyor. Bence ucuz yollu mekanik klavye aranıyorsa gayet alınır gibi fiyat. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsiburada'da bu aralar iPhone 7 ve 7+ modellerinde inanılması güç indirimler var, iPhone 7+ 32 GB 3750 TL, iPhone 7 128 GB 3750 TL fiyatla satıldı hafta boyunca. Apple Türkiye garantili olarak görünüyor, süper hızlı gönderi ve aynı gün teslimat seçenekleri de var. Henüz cesaret edip almadım ancak üreticinin kendisinden 750 TL daha ucuza satılıyor olması insanı almaya yönlendiriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2tb harici Harddisk 320tl mi. :D

Ben geçen Aralık'ta Amazon'dan 8tb'lık diski 700tl'ye almıştım. Cillop gibi de kullanıyorum. (Önemli veri falan yedeklediğim yok tabii, film,dizi ıvır zıvır.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok