Hepsiburada - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
1 1

Bu konuda 178 mesaj var

Just now, wazzap said:

1080 çok mu ısınıyor? @stardust Ben Nvidia'nın bu serisinde öyle şeyler olduğunu bilmiyordum.

yani karışık işte, çok ısınmıyor da, sürekli boost değerleri kalsın istiyorsan iyi soğutucu şart.

normal blower'lar, founder's edition'lar falan boost değerlerini tutturamıyor, stok hızlarda çalışıyorlar yani bir nevi throttling.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda 3 ayrı sepet ile hepsiburadayı bitirdim. uğraştırdı biraz.

makyaj malzemesi, diş macunu, kozmetik tipi şeyleri taksit yapmıyor, onlara ayrı bir sepet yaptım en son. mis gibi oldu vakit kaybı dışında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
47 minutes ago, stardust said:

sonunda 3 ayrı sepet ile hepsiburadayı bitirdim. uğraştırdı biraz.

makyaj malzemesi, diş macunu, kozmetik tipi şeyleri taksit yapmıyor, onlara ayrı bir sepet yaptım en son. mis gibi oldu vakit kaybı dışında.

Bilgilendirme için teşekkürler.. artık rahat uyuyabilirim.. :icon_zzzz:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, stardust said:

Hepsiburada beni çok şaşırttı gerçekten dişe değer indirimler var.

Biraz önce GTX 1080Ti aldım. Takip etmişsinizdir. Sabah 4200 civarında olan fiyat 3200'e düştü.

Normal GTX 1080'de de çok sağlam indirim var.

http://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-1080-gaming-x-8g-8gb-256-bit-gddr5x-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-gtx-1080-gaming-x-8g-p-BD805635

Dün indirim başladığı zaman aslında bu indirim zamanlarında almayı düşündüğüm ürünler genelde hepsiburadada olmayan ürünler olduğundan şöyle bir gezeyim diye girmiştim, bir baktım 1080Ti alıp çıkmışım.:mrgreen:

3437TL'ye MSI HAWK EK X su soğutma bloklu modeli aldım. Tüm amazon mağazalarında bile ne zamandır 4200 liradan aşağı bloklu kart yoktu. Bugün EK'den blok alsan ayrıca 500 lira ödüyorsun. O yüzden fiyat çok iyi geldi, hiç 1080Tİ almayı düşünmezken aldım bir tane. Sonra da zaten hemen kapanmış ürün. :D

ZvAnA tarafından düzenlendi
MilesTeg and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, stardust said:

Hayırlı olsun Korhan abi. @ZvAnA

Hepsiburada büyük sükse yaptı bu sefer.

Bizim kartlar daha gelmedi :) HB'nin sağı solu belli olmaz, bakarsın tedarik edemiyoruz diye iptal ediverir siparişi. Geçen seneki kampanyada benim North Face kabanın üstüne yatmışlardı öyle.

Ben de 2500e 1080 Mini denk geldi diye sevinmek istiyorum ama kartı şöyle canlı canlı görmem lazım önce :D

Najaz tarafından düzenlendi
ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende birkaç parça şey almıştım hepsiburadadan. Önce bindir sonra indir yapılarak normalden %5-10 ucuza gelenlerin çoğun gönderildi ama gerçekten indirim yapılanlar henüz gönderilmedi. Üstelik bu gönderilmeyenler hala süper hızlı gönderi olarak satılmaya devam ediliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Najaz said:

Bizim kartlar daha gelmedi :) HB'nin sağı solu belli olmaz, bakarsın tedarik edemiyoruz diye iptal ediverir siparişi. Geçen seneki kampanyada benim North Face kabanın üstüne yatmışlardı öyle.

Ben de 2500e 1080 Mini denk geldi diye sevinmek istiyorum ama kartı şöyle canlı canlı görmem lazım önce :D

Valla n11 ve gittigidiyor hoparlör maceralarımı biliyorsun, göndermezlerse şaşırmayacağım zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cuma günü akşam uygun fiyatlı gördüğüm için son anda 99 TL'ye logi g102 progidy aldım. Cuma gecesinin yoğunluğundan sonra bir haftadan aşağı gelmez diyordum ama ve şu an kargo geldi teslim ettiler, benim için bir rekor oldu valla kargo hızı açısından, hemde pazar günü teslim ettiler.

http://www.hepsiburada.com/logitech-g102-prodigy-oyuncu-mouse-910-004939-pm-HB0000040PG8

Executioner tarafından düzenlendi
ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok