Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

Bazı müşterileri arayıp mayıstan sonra %20 zam olacak diye yeni taahütlü tarifelere yönlendiriyorlarmış.

Nasıl yorumlamak lazım bilemiyorum. Ancak tarifeler mecbur gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben açıkcası bekleme taraftarıyım. Olay tam netleşmedi tarifelerde. Şimdi eğer kafanıza çok uyan ben bu tarifeylede iyi hissederim diyorsanız geçin şimdi. Ama süpriz tarifeler olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

buna benzer paketler zaten daha önce de vardı diye hatırlıyorum, ücretleri de çok az daha yüksekti sadece... farkeden bir şey olmamış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar zaten böyleydi hatta 50'liğini kullanıyoruz ofiste. Şimdi asıl moda AKN'yi kaldırdık!!!111 tarzında reklam yapan firmalar oldu. AKN sonrası hıza sabitlenmiş paketleri akn'yi kaldırdık diye iteliyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fark etmemişim onu. Fiberse o fiyatların bir özelliği yok , yeni uygulama ile daha iyi tarifeler var. 

Kablonet çaktırmadan tv yayını tarafına bir zam yapmış. Henüz yeni bir tarife görünmüyor. 

Bildiğim kadarı ile bu uyuglama için baskı DH'de bir başlık altında toplanan kullanıcılardan geldi. İşte çok eleştirilioyor ama başlık bazında DH'nin böyle bir gücü de var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

geen konustugumuz kablodaki o uygun kampanyalarin hepsi hazirandan yarina biticek sekilde ayarlanmis

bazi hizlarda fiyatlar okuz olucaktir 100 de olsun dogal bence

bana su an icin hala tahadut alip musteri baglama oyunlari diye goruyorum bu yasananlari

mayista bi halt etmeseler haziranda temmuzda sonbaharda guzel kampanyalar kesin olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasıl bir saçmalık ya?

btk akk kaldırın diyor bunlar akk kaldırıyoruz ama kotayı bir tarafınıza sokarız diyor.

yine kaybeden biz oluyoruz.

beterin beterini yaşamak bu resmen.

akk yine iyiydi kota tam bir facia.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

niyeyse hiç şaşırmadım... tr firmalarından daha iyisini beklemiyordum zaten :1pof: ne zaman görülmüş ki tüketiciye yarayan doğru düzgün bir iş yaptıkları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce turkcell superonline ı aradım. malesef doğru bu haber. 1 mayısdan sonra sms ile bilgilendirme gelecektir şuan için net açıklama yapamıyoruz diyorlar.

eski müşteriler için akk devam edecek ancak yeni müşteriler akk olmayacak kota olacak dedi telefonda ki. fakat net bir bilgi veremiyoruz 1 mayısdan sonra bilgilendirileceksiniz dedi.

kısaca,

btk hep akk kalkacak kanunu ile uğraştı. 

isp ler hay hay kaldıralım akk'yı bizde kota koyalım dedi.

yani kanunda bir nevi açık buldular.

yorum yaparsam forumdan ban yerim. yapmayım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en baştan söyleyeyim, bunların hükmü 1-2 ay geçer, BTK buna müsade etmeyerek yeni bir düzenlemeye gidecektir çünkü şuan eskiden de beter tarifeler.

akk'sız 25mbit 99TL veriyorum, 89'a inmiş oldu benim için.

Aylık kullanımınız 200GB'ı geçiyorsa, verin 89 TL rahat edin, hiç kafanızı yormayın.

Aylık kullanımınız 200 GB altında ise ve 25mbit'den daha hızlı bir tarife istiyorsanız burdan işinize geleni seçin:

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/hiziniza-hiz-katan-fiber-internet-kampanyasi

muhtemelen bu paketleri almanıza ya da geçiş yapmanıza izin vermeyecekler ama oldu da 100mbit 50 GB AKK 79TL olan paketi aldınız, 50 GB'ı kullandıktan sonra da hızınız 24mbit'e düşecek yeni düzenlemeye göre. yani bir bakıma sınırsız 24mbit 80 liraya gelmiş olacak, bence deneyebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda GB basina 10 lira isteseler onu da alirdilar. bu lanet ulkede en kazik akaryakita, ickiye, ete, otomobile para verilmiyor mu? veriliyor!

bu mevzuda da farkli birsey beklemeyin bence. 1-2 tirt online protesto olur o kadar. millet hala sosyal medya ile birseyler degistirebilecegini zannediyor.

hayirlisi olsun. kayganlastiriciyi esantiyon verse bari ISSler.

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, stardust said:

en baştan söyleyeyim, bunların hükmü 1-2 ay geçer, BTK buna müsade etmeyerek yeni bir düzenlemeye gidecektir çünkü şuan eskiden de beter tarifeler.

akk'sız 25mbit 99TL veriyorum, 89'a inmiş oldu benim için.

Aylık kullanımınız 200GB'ı geçiyorsa, verin 89 TL rahat edin, hiç kafanızı yormayın.

Aylık kullanımınız 200 GB altında ise ve 25mbit'den daha hızlı bir tarife istiyorsanız burdan işinize geleni seçin:

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/hiziniza-hiz-katan-fiber-internet-kampanyasi

muhtemelen bu paketleri almanıza ya da geçiş yapmanıza izin vermeyecekler ama oldu da 100mbit 50 GB AKK 79TL olan paketi aldınız, 50 GB'ı kullandıktan sonra da hızınız 24mbit'e düşecek yeni düzenlemeye göre. yani bir bakıma sınırsız 24mbit 80 liraya gelmiş olacak, bence deneyebilirsiniz.

Apartmanda fiber sol olsa zaten coktan senin tarifeye gecmistim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok