Days Gone
0

Bu konuda 36 mesaj var

Bu oyun bana Resident Evil 4'ü hatırlattı biraz. Tabi onun çok daha iyi grafiklisi ama Last Of Us denebilir mi sanmıyorum bu kısa trailer'a göre. Ona göre çok daha fazla aksiyon var gibi. Sürekli bir zombilerden kaçış vs. Kötü mü derseniz değil de bir süre sonra hep aynı şekil olursa sıkabilir. Last Of Us çok farklı ve özel bir oyundu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us kalitesi falan beklemek zor, ama ben cok cok esinlenildigini hissettigim icin oyle yazdim. Iyi/kotu bilinmez tabi sadece videodan. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

E3 2017 Sony konferansindaki bir diger exclusive oyun; Sony bunyesindeki bend studio'dan Days Gone;

Oyunun biraz daha optimize edilmesi gerek ama... 2017 icinde cikacak yanilmiyorsam... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıktı. 

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/days-gone

konsolüssü de izledim mekanlar, atmosfer güzel gözüküyorda silahla çatışma kısımları baya kötü.

omg ps4 exculisive hell yeah!! türü bir oyun değil.(belliydi zaten öyle olmayacağı)

tr store da çıktığı gün 429 tl olan pre-order fiyatının 299 tl ye düşmesi gibi de bir rezalet oldu. daha sonra 429 tl ye geri yükseltmişler millet tepki gösterip arada ki farkı isteyince.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, emre666 said:

oyun çıktı. 

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/days-gone

konsolüssü de izledim mekanlar, atmosfer güzel gözüküyorda silahla çatışma kısımları baya kötü.

omg ps4 exculisive hell yeah!! türü bir oyun değil.(belliydi zaten öyle olmayacağı)

tr store da çıktığı gün 429 tl olan pre-order fiyatının 299 tl ye düşmesi gibi de bir rezalet oldu. daha sonra 429 tl ye geri yükseltmişler millet tepki gösterip arada ki farkı isteyince.

Puaha çifte kavrulmuş rezaletin üstüne 2 top bezelyeli dondurma koymuşlar... 

Benim de o world war z deki gibi yığınla gelen zombi trailerlarından falan ilgilimi çekmişti o zamanlar, o nedenle izledim oynanışını falan ama ciddi manada iyi fikirlerin berbat uygulanmasıyla oluşmuş casual console trash olmuş.. çok yazık.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

89 tl ye inmiş ps store da. alacaktım ama spider man ı aldım o da 89 tl olunca.

genel kanı potansiyelini heba etmiş vasat bir oyun.. sürü halinde zombi akınlarıda senaryonun son kısmında 2-3 kere oluyormuş sadece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kötü demedim zaten de healy sword ayarında bir exculisive işte. bir uncharted, god of war, last of us kalitesi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Atrin said:

Bu Sony yemin ederim mal.

bu saatten sonra kimse bu oyun için ps4, ps5 almaz pc clilerden ne toplasak kardır dediler galiba..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
40 dakika önce, Altan Yoklar said:

Anlamadım Sony neden mal?

Sony nin tek mermisi kaldı exclusive oyunları onuda günü kurtarmak için havaya sıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, emre666 said:

bu saatten sonra kimse bu oyun için ps4, ps5 almaz pc clilerden ne toplasak kardır dediler galiba..

Aynen öyle demişlerdir. Horizon da aynı noktada PC'ye çıktı, bu da öyle oluyor. Sonrakiler de muhtemelen aynı olacak. PS üzerinde satıldığı kadar satılacak, sonra unutulunca PC'ye gelecek. Oyunu duymayanlar bile şimdi haberdar oldu, yeterince ilgi çektiler. Bu ilginin yarısı kadar satsalar neredeyse ölü duran oyundan nispeten iyi kâr elde edecekler. Mantıklı hareket.

Yeni nesil exclusive'ler için zaten ellerinde PS5 var hazırda, onları oynamak için her şekilde PS5'e ihtiyaç duyulacak. Eski nesildekiler satabileceği kadar sattı zaten. Tutmayan ya da unutulan oyunları da zamanı geldikçe PC'ye çıkaracaklar.

SEP tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok