• Announcements

• Mr.Crunch

Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Read Dead Redemption 2
0

6 posts in this topic

1. sini oynamadığım oyunun 2. si ilgimi çekmiyor, Rockstar'ın pc'ye lütfediyormuş gibi oyun yapma havaları sıkmaya başladı beni. Sanki tek oyun yapımcısı Rockstar kaldı alemde beyefendilerin oyunlarına muhtacız. Hayrına pc'de oyun dağıtacaklar sanki bir havalar, bir havalar. 60$ satacaksın en az, neyin havasını yapıyorsun Rocky'ciğim?

5 minutes ago, Executioner said:

1. sini oynamadığım oyunun 2. si ilgimi çekmiyor, Rockstar'ın pc'ye lütfediyormuş gibi oyun yapma havaları sıkmaya başladı beni. Sanki tek oyun yapımcısı Rockstar kaldı alemde beyefendilerin oyunlarına muhtacız. Hayrına pc'de oyun dağıtacaklar sanki bir havalar, bir havalar. 60$ satacaksın en az, neyin havasını yapıyorsun Rocky'ciğim?

Sakin ol şampiyon.. Gearsın 2,3 ve judgementını oynamadın ama fırtına gibi oynuosun işte 5i.. :lol:

Peygamber soyundan gelen kardeşiniz (ben) gibi xbok 360 ı alıp gelecekte pc ye devamları gelecek bütün oyunları bitirip sonra konsolu satsaydınız efil efil, böyle üzülmezdiniz işte.. 

Steam preorderı çıktığı çıktığı gibi alırım heralde... (400TL falan gibi saçmalamazlarsa) 

41 minutes ago, Narcissus said:

Sakin ol şampiyon.. Gearsın 2,3 ve judgementını oynamadın ama fırtına gibi oynuosun işte 5i.. :lol:

Peygamber soyundan gelen kardeşiniz (ben) gibi xbok 360 ı alıp gelecekte pc ye devamları gelecek bütün oyunları bitirip sonra konsolu satsaydınız efil efil, böyle üzülmezdiniz işte.. 

Steam preorderı çıktığı çıktığı gibi alırım heralde... (400TL falan gibi saçmalamazlarsa) 

Gears 5'de öncesinin özetini veriyor bir kere ve microsoft 90 tl gibi cazip bir fiyata steam'de satışa sunmasaydı şu an oynuyor olmazdım. Ayrıca çok sevgili Microsoft, Rockstar gibi 1,5 sene sonra getirmedi pc'ye ve getirirken şişinmedi Gears'i pc'ye getiriyoruz heleloy heleloy diye. X Box'a ve PC'ye gayet aynı anda çıktı olması gerektiği gibi. Çünkü biz pc oyuncuları da para kazandırabiliyoruz oyun yapımcılarına. Rockstar için oyununu pc'ye çıkartmak demek gündeme gelmek için bir fırsat demek ve bu dangalak hareketlerinden hiç hoşlanmıyorum. Elmalarla armutları karıştırmayalım lütfen.

Edited by Executioner
CandleGarden and TiesTorN like this

hadi bakalım garip pc ciler sevinsin biraz. :mrgreen:

oyunun başları baya bayık 2-3 saat sabır edin. ve sakın spoiler yemeyin gene ortaya çıkar gerizekalı tipler spoiler vermek için.

ilk oyunu oynamayanlar için gayet güzel bir video. oynayanlarda hatırlasın tabi :)

red dead 1 hikayesi

Edited by emre666