Assassin's Creed® Valhalla : 2020 sonu
0

11 posts in this topic

https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-valhalla/home

Oyun ilk başta steam de olmayacak.

Bu sefer viking konsepti var. 2020 kasım aralık gibi çıkacak. Ps 5 ve Xbox series X ede geliyor.. 

Hadi bakalım bu oyun ile yeni nesilde resmen başlamış oldu.

assassin-s-creed-valhalla-ilk-fragmani-v

edit:

https://www.windowscentral.com/assassins-creed-valhalla-runs-4k-resolution-xbox-series-x

xbox one da aldıktan sonra series x de oynanabilecek. 

Edited by emre666

Ben yeni nesillik pek bir şey olacağını sanmıyorum..

Vikings dizisi ve Braveheart savaş sahnesinden kopya bi trailerla gaz vermeye çalışmışlar ama gameplay ve oyunun temelinin hatta grafiklerinin Origins ve Odyssey in skin giydirilmiş nordic temalısı olacağına emin olmayan var mı aramızda..  :icon_think:  

Oyunun geliştirilen motorunu kullanıp yeni bir oyun serisi yapsalar daha ilgi çekici olur bence artık. Altair ve Ezio olaylarından sonrası artık konu olarak zorlama gitti zaten.

sıktı artık bu seri. zaten oyunları da aşırı sıkıcıydı. 1 ve 2'yi kendimi çok zorlayarak bitirmiştim, 3.ye devam edemeyip yarıda bıraktım. brotherhood'u indirimde 3 kuruşa almıştım ama sonra videolarına bakmıştım sanırım aynı boktu ondan kurmadım bile sıkıntıdan ölürüm diye. bi daha da bakmadım bu seriye.

konsolun önüne ne bok koysan tüketen bebeleri sayesinde aynı oyunu farklı skinlerde sunarak bu günlere kadar geldi işte... :lol: