İncehesap Gaming Gecesi - RTX 40xx Fırsatları
1 1

Bu konuda 65 mesaj var

cjvxani.JPG

https://www.incehesap.com/gaming-geceleri/

https://www.incehesap.com/gigabyte-geforce-rtx-4070-windforce-oc-gaming-ekran-karti-fiyati-62600/

18 bin lira altı fiyata inmesi durumunda değerlendirilebilir.

1200 Liralık Diablo 4 oyunu da hediye.

-

Muadili şöyle bir kart var ama daha ufak sistemler için 2 fanlı tasarım:

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14122

-

Şuan piyasadaki en ucuz 4070 Ti:

https://www.sinerji.gen.tr/pny-geforce-rtx-4070-ti-xlr8-gaming-verto-12gb-gddr6x-192-bit-ekran-karti-p-46514

-

Şu başlıkta en son yazdığım yorumları da dikkate alarak fırsatları kovalayın derim:

https://www.cursedhardware.com/topic/5266-cyberpunk-benchmark-dlss-dlaa-frame-generation-ray-tracing/?do=findComment&comment=142073

-

Kredi kartında boşa limit tutmayın, imkan varken RTX 4000 serisine geçin derim. DLSS 3.0 nimetleri Frame Generation vs. oldukça fark atacak yeni serilere.

1080p için RTX 4070, 1440p için RTX 4070 Ti, 2160p için de RTX 4080 önerilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

33rwxy0.JPG

m2rmv3p.JPG

Fena değil. 28500 değil de 27500 olsaydı alırdım bir tane daha yatırımlık. 

RTX 4070 de alınabilir...

ps: PNY RTX 4080 geçen hafta anında tükenmişti. Şuan 5 dakka oldu colorful'un 5 stok da duruyor.

Alsam mı resell için dedim ama heralde çok tutulan bir marka değil, uğraşmaya değmez.

ps2: Gigabyte 4070 bitti, Colorful 4080 aynen duruyor. iyi ki PNY almışım dedirtti :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

@T800 & @ZvAnA 

Siz biraz yaşlandınız heralde :D

:lol: Aloooo biz sizden genciz ogliiiim. Şaka bir yana başka hobiler başka uğraşlar devreye girdikçe pc'den çok onlara öncelik vermeye başladım.

MilesTeg and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya her seferinde isyana gelip gelip lafimi yutuyorum. Bu sefer soyleyecegim,

Adam gibi organize edelim de sunlari duzgun fiyatla sokalim ulkeye. Ithalat-ihracat kayitli sirketim ben. Gerekirse testlerde kullanir, videosunu ceker, acik paket ikinci el oldu diye fatura kesip yollarim gumrukte de o fiyat uzerinden gider. Cektigim videodan seri numarasi falan da belli olur malin. Cuvallarsak garantisinde cuvallariz, onu da dunya capinda markanin kendi garantisi olan urunlerden gidersek asariz.

Bu ne a.k. bu devirde ithalatciyiz diye kol boregi yedirmek. Millet kafasi guzel eglenmek icin Apple tracking tag'leri kargoya atip dunyada gezmesini izliyor. Arkadaslar tas atmis da kolu yorulmus gibi "eh bunu biz getiriyoruz" diye dosuyor da dosuyor.

Gerildim ya la.

Satmak icin olmasa da, kendi kullandiginiz icin organize edelim. Hala tas devri gibi, bazen eskisinden de beter uygulamalar nedir bu cagda.

edit: Aman yanlis anlama olmasin. Linklerdeki fiyatlari kastetmiyorum. Genel durumdan soz ediyorum.

epi tarafından düzenlendi
SEP and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, epi said:

edit: Aman yanlis anlama olmasin. Linklerdeki fiyatlari kastetmiyorum. Genel durumdan soz ediyorum.

Genel durum boktan gerçekten. Acil ihtiyacın olsa resmen enlemesine döşüyorlar.

Artık yıllardır her alacağım ürünü, hem kendim ürünün satıldığı web sitelerinden, hem de akakçe, cimri vs. gibi platformlardan fiyat takibine alıyorum. PC donanımına özel olarak da: www.teknofiyat.com

Bir ara İtopya ismi duyulana kadar güzel indirimler yapıyordu, şimdilerde bindirilmiş fiyatları üzerinden sözde indirim yapıyor.

İncehesap denk gelirse işte Cuma geceleri, 3-5 üründe o da en fazla 5-10 stok dişe değer indirim yapıyor, onu da kredi kartı limiti açık, ürün sepette F5 abuse ederek beklemek lazım, iyi bir ürünse anında bitiyor.

Vatan fiyatları indirim olmadan saçmalık derecesinde ama gel gör ki işte bu son aldığımız Alienware montörü muhtemelen ne olduğunu bilmeden çok cüzi bir kar marjı ile sattılar. JJ sağolsun onu iyi yakaladık.

Amazon'da güzel fiyatlar yakalansa da PC Donanımı olarak Amazon'un kendi getirip sattığı ürün yelpazesi oldukça dar.

-

"Impulse Buy" yapmayalı 10 yıl falan olmuştur heralde, "deal" olmadan aldığım bir ürün yok.

Malesef Türkiye'de "indirim" adı altında zaten olması gereken "normal" fiyata alıyoruz. Onun dışında ben direkt ihtiyacım olduğu an alırım diyen kazık yiyordur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/19/2023 at 8:16 PM, epi said:

Satmak icin olmasa da, kendi kullandiginiz icin organize edelim.

Su kisimda ciddiyim. Ama orada garantisi sikinti olmayacaksa mantikli, yoksa eziyet olur.

PS: Forum soz konusuysa kar falan da istemez. .otume kacmasin yeter. (az adam kaldik zaten… 20 yilda hepsini kacirdim :mrgreen: )

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, epi said:

PS: Forum soz konusuysa kar falan da istemez. .otume kacmasin yeter. (az adam kaldik zaten… 20 yilda hepsini kacirdim :mrgreen: )

Kargoyu sen ödeyeceksen olur :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlis anlama olmasin, borc pacamdan akiyor. Net buyuk eksideyim. Senin (kim okuyorsa artik) varligin kadar benim borcum var.

Kargo konusunda siz oradan buraya bir sey yolluyorsaniz ShipEntegra gibi cozumler var. Yolladiginiz sey USPS (Amerikan postasi) etiketi ile geliyor cunku onlar sizden topluyor, burada kendi depolarina gonderiyor, cikisi oradan yapiyor.

Boylece eBay veya Etsy'de falan satis yapiyorsaniz USPS etiketiyle gonderiyorsunuz. Lokasyon hakkinda yalan soylemek dukkan kapanma sebebi onu yapmiyorsunuz (Ameriga'dayim demiyorsunuz). Ama USPS etiketiyle cikisin size artilari varsa onlardan da faydalaniyorsunuz (irkci o.c. alici posta kutusuna gelen malin USPS olmasini seviyor, dukkanin neredeymis bakacak kadar kafasi calismiyor pi.in). Gonderim maliyetiniz de dusuyor.

Ben kuracaktim, param yoktu. "Boyle boyle yapin" diye bir grup insana akil verdim. Arada bizzat ulasip "ya bunu sirketlestirsek kazanc var mi burada haci" diye soranlar oldu. ShipEntegra onlarin urunu mu yoksa kendileri mi akil etti bilmiyorum. (Kim bilir ne ihrac tesvikleri aldilar)

Boyle kafa calistirip cozum bulalim, kargoyu da mal insanlardan ucuza getiririz.

Aptala tahammulum kalmadi artik. Bizim icinde yasadigimiz dunyayi s.kiyorlar.

Yeterince billur yedim suratima. Ceneme vurdu. Alinan olursa affola.

https://www.youtube.com/watch?v=SPBFuTKOG5A

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayirin off-topic’e isterseniz.

Sirf bunun icin gelecek olan s.ktirsin gitsin bi zahmet. Bu sirf size olur. Ugrasamam elin comari icin, isterse uste para versin.

snc-tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tek tuşla banlanıyor, rahat olun :D

-

pc donanımı ithalatı ile ilgili bir şirket kurmak kolay, ben kısa süre içinde hayata geçirebilirim.

zor olan getirdiğin ürünün arkasında durup, gerekli garanti ve teknik desteği sağlayabilmek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kalmadi mi o "marka garantisi tum dunyada gecerli, ithalatcinin kucaginda degilsin" markalardan? Ekran kartini falan onlardan alip yollayalim size uygun sekilde. Yoksa olmaz tabi.

Oradaki durumu siz biliyosunuz. Mesela bir donem Asus cok mercek altina koyup incik cincik inceliyordu ama tam garanti veriyordu gibi hatirliyorum ama hafizaya o kadar guvenemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, epi said:

Mesela bir donem Asus cok mercek altina koyup incik cincik inceliyordu ama tam garanti veriyordu gibi hatirliyorum ama hafizaya o kadar guvenemiyorum.

ASUS'ta kapı gibi "Niyazi Saral Garantisi" vardı. ASUS ekran kartını Corsair PSU ile kullandınız diye garanti dışı bırakıyorlardı ürünü :)

epi beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Najaz said:

ASUS'ta kapı gibi "Niyazi Saral Garantisi" vardı. ASUS ekran kartını Corsair PSU ile kullandınız diye garanti dışı bırakıyorlardı ürünü :)

Hah, dogrusu o. Sagol hocam. Duzeltin yamuluyorsam.

Bak gece ayaktayim Tr ile temas. Gunduz Us. 3 saat ortalama uyku ile malin onde gideni 150+ IQ adamim. Yani hafiza su ara ozellikle delikli sungere dondu.

Ama burada skini sallasan zeki adama carpiyor.

Whoosh gibi takistiklarim bile isi donanim degil yazilim olan ve ..ktigimin dunyasinin kaprislerinden bunalan cok cok yakin arkadaslarim gibi, keskin zeka sifir tahammul.

”Su marka, su urun, su fiyatla gumruge gelsin… Bu o.c’lari yeter bari forumu ..kmesin” diye emredin, yapalim.

Gerisi teferruat.

PS: “Batan geminin mali, kaybettik, kirmiziya koyduk gelmedi a.k. Sana ne” yazarim ustune, fiyati ben belirlerim, gumrukte vs. “Cok ticari rororo” derlerse her kargo ayri sirketimden cikar, 50+ LLCm var. Demokrasilerde care tukenmez.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben payıma düşeni yapmaya hazırım. 

Ne mal adamlar, sırf çeşmenin başını önceden tuttukları için ne paralar kazandılar ve kazanıyorlar.

Biz mi yapamayacağız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumun ihtiyaci olan gelsin yeter basta. Her gun kart firsati mi kovalanir bu yasta iki .otu boklu oyun icin. Zaten biz karti alip driver kurana kadar konsolcu .otunu bi sonraki oyunla siliyor. Burada da PC’ciyi opuyorlar da orada bir de ithalatcisi tren yapiyor.

“Bak su marka burada evrensel garantisiyle sorunsuz, orada su duzgun magazada indirimde, al, su kargo ile su fiyata yolla” dersiniz. Elime yapismaz.

Sonra vaktiniz varsa alir buyutursunuz, ben de gorevimi yaparim. Ama o zaman risk de buyur, o zaman kazancim olmasi gerekir ki her sorun .otume kacmasin. Isin o kismina pek merakli degilim acikcasi ama lazim denirse, makulsa yapariz.

Bizim aramizdakinde kazanc falan istemez. Kac kisi, kac tane isteyecek ki zaten?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle durumlarda eldekine bakıp sürücü güncellemesi yapmamız en iyisi. Legal adam kafası rahat adamdır, gümrük felan uğraşılacak şeyler değil. Sahip olduğun şeyler sana sahip oluyor dersin ama kim felsefesine bakıyor? Xbox series S gibi bir bargain varken kimse bakmasın zaten bu açgözlere :)

icbcwai tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok