Windows Phone hakkında herşey
3 3

Bu konuda 565 mesaj var

Ben Wp 8.1 e geri döndüm. Pil ömrü ve stabilite konusunda sıkıntılar vardı yer yer ancak air print özelliğini yitirmek üzdü. Windows 10 daki print özelliği çok güzel çalışıyor.

Malesef adam gibi bir hp yazılımı da yok bu printleri yapabilecek mecbur windows phone 10 u bekleyecez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Siyah kapak geldi, çok güzel oldu... Beyaz kapakla telefon olduğundan da büyük görünüyormuş bunu fark ettim. Ayrıca kapak Çin malı olduğu halde çok hoşuma gitti, orjinalinden daha sıkı oturdu ve oldukça kaliteli bir his veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Garantiye verdiğim Lumia735 'e değişim kararı çıkmış değişim cihazı bekleniyor diye mesaj geldi. 

Daha önce bahsettiğim kendi kendine kapanma problemi bana yazılımsal bir sorun gibi gelmişti ama

çözemediler demekki. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlarda peynir ekmek gibi telefon var nolcak, uğraşmak yerine raftan çıkartıp yenisini vermeyi daha uygun görmüşler demekki :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

640 a nazar değdi. Telefonun ekranı yere düşmesiyle birlikte tuz buz oldu. İşin kötü tarafı şimdi garantiye göndersek telefonsuz kalacak hanım. Mecburen tarifesine ek taksitle bir ayfon alıp geçeceğiz. 640 ı tamir ettirebilirsem belki ben kullanırım ama açıkçası MS bu telefon işini bence bozdu gibi. Nokia lumialar daha kaliteli sanki MS Lumialardan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun. Bence tek bir olayla karar vermemek lazım, benim de 520'yi aldığım gün kızım kanepeden yere düşürmüş ve ekranı kırılmıştı. Düştüğü mesafe 40 cm ancak vardır...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonu yere düşürüp kırmakla Microsoft'un kaliteyi bozması nasıl bir ilişki ben anlayamadım. iPhone'u da yere düşürürse o da kırılır. :)

Telefonu düşürüp ekranı kırmak zaten garantiye giren bir arıza değil, bunu da kapsayan bir sigorta falan varsa elbette o başka bir durum. Eğer yoksa www.cepfix.com 'a bir bakmanı tavsiye ederim. Tamir sırasında yedek telefon da sağlıyorlar ama Lumia tamir ediyorlar mı bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

640 ın kitapçığında bahsedilen bir servis adresi var ankarada. Oraya götürüp teslim edeceğim telefonu. Kaça yaparlarsa artık. Tamir olursa benim 1320 yenine 640 ı kullanmaya başlayabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de Gorilla Glass durumu var, o ekran kolay kırıldıysa bence esas sorumlusu Microsoft değil Gorilla Glass'dır.

Telefon 640 mı, 640XL mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

640

XL değil ama 5 inç ve tatlı bir telefon aslında. Pil ömrü de fena değil. Windows Mobile 10 u da ilk alacak telefonlardan. 1320 ler bir süre daha tezek yemeğe devam edecekler.

Glass yeterince gorilla değilmiş demekki ki kırıldı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gorilla Glass'a benim hiç güvenim yok zaten. Dediğim gibi Lumia 520'yi kızım kanepeden yere düşürdü, o mesafede bile ekranda ciddi bir çatlak oluştu.

1320'den en büyük çekincem ekranın kırılması; o kadar büyük ki ekran üzerine ilk düşüşte kurtuluşu yok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

L520 Gorilla Glass değil bu arada. Gorilla Glassta benim bildiğim kadarıyla çizilmeye daha dirençli ekran. Belli bir mesafedan belli bir açıya denk geldiği için olmuştur muhtemelen olay. Ben eski L520' yi de kaç kez düşürdüm, L735' te kaç kere düştü etti kırılma mevzusu olmadı şükür. Hele geçenlerde çok tırstıydım acaip düştü taklalar falan attı telefon kapak pil falan ayrıldı. Şükür tık yok ama çizilme oluştu ince.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam sizinki epey ters denk gelmiş demekki o vurduğu basınçla şişip dağılmıştır başka türlü öyle tuzla buz olması kolay değildir zaten. Geçmiş olsun. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3400mah hakkını veriyor. Ama kullanım olarakta pek efektif kullanılmıyor sanırım telefon.

Benimde genelde 2 gün rahat gidiyor telefon ama çoğunlukla arkadaşlarla whatsapp grup sohbeti falan sardırıyoruz o zaman üzülmeye başlıyor :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1320 böyle. Çok kullansan da en az 2 gün dayanıyor. Günde en az 25 kere telefon konuşması uzun + email + whatsapp + arada youtube 2 gün gidiyor.

33tikpf.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok