Hangi populer oyunu yarıda bıraktınız, neden?
1 1

Bu konuda 39 mesaj var

Zamansızlığı saymazsak, hangi oyunu bu oynanmaz diye bıraktınız? Çöp oyunlar, aşırı buglı oyunlar (bkz : PC'de Batman) dışında tabii ki.

Benim son zamanlarda Wolfenstein : New Order. 3-4 saat oynadım ve zaman kaybı geldi. Senaryoyu da sevmedim, oynanışı da. İnsanların nasıl bu kadar sevdiğini anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3'ü yarım bıraktım. Oyuna başladım, yarım saat kadar haritada dolandım, sonra büyücü bir hatunla karşılaştım ve beni 2 saniyede öldürdü.

Ben de açmadım bir daha oyunu  :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Popüler olan bir oyunu yarıda bıraktığım görülmedi, görülmez de :D

Ama artık eskisi gibi vakit ayıramadığımdan oynamayıp es geçtiğim çok oyun var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands.

Vakitsizliği saymazsak konusu bana uzak geldi, bıraktım. Hatta kuzenime vermiştim oynasın diye. Görsellik açısından güzeldi ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim'i bitirmem 4 yildan uzun surdu. 2011'de aldim, gecen hafta bitirdim. Ayni sekilde Fallout Las Vegas 2 senedir yarida bekliyor. Save'ler bir yerde duruyosa tabi.

Cogunlukla zamansizliktan yarida kaliyor oyunlar, ancak surukleyici, kendini tekrar etmeyen oyunlara her zaman vakit oluyor.

Bir de konu takip etmek gerekmeyen, yarim saat oynayip kapatilabilecek oyunlara zaman ayirmak kolay, ornegin battlefield.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarida birakmak derken ne demek istiyorsunuz? 

Achievementlari tamamlamamak mi?

Single player'in hikayesini bitirmemek mi?

Multiplayer'ini uzun süre oynamamak mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen single ı bitirmemek.. 

Ben normalde achievelerini bile fullemeden bırakmam ama..

Final Fantasy 13 popüler oyun kategorisine giriyorsa (xbox 360ta) bırakın achieveleri fullemeyi Castlevania ile birlikte (yine xbox 360) son 27 yıldır bitirmediğim güzide 2 oyun heralde.. Çok sevmediğim halde hadi bitirim diye neleri bitirdim ama bu ikisi nedense fazla gerdi beni.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi kisiden kisiye degisebilir bu, ama genel olarak single player agirlikli ise senaryoyu bitirmemek diyebilirim, multiplayer agirlikli ise kisa surede birakmak. Battlefield 4 icin senaryoyu bitirmeyene yarida birakti denmez sanirim, ben bitirdim ama baya dandikti. Multiplayer keyifli ama.

Achievement'lari tamamlamamak diye sorarsak herkes butun oyunlari yarida birakmis olur, cok az kisi efsane denebilecek oyunlar disinda tamamini bitirmeye ugrasiyor. Benim %100 birkac oyun var sadece mesela.

Bu arada Destiny'yi de season pass almama ragmen 2. DLC sine dokunmadan ve Raid'leri tamamlamadan biraktim. Nedeni Bungie'nin dandik bir firmaya donusmesi, oyunun kendini cok tekrar etmesi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 2'yi çok sonradan bitirmiş olsam da ilk oynadığım zamanlarda yarıda bırakmıştım... hatta spesifik olmak gerekirse 2. act'in başında bırakmıştım, sebebi ise her oyunda olan ve tahammül edemediğim bir saçmalık olan "toplu halde savaşıyoruz ama tüm düşmanlar ana karaktere saldırsın  :baba: " mantığı idi...

beyinsiz AI...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim böyle bitirmediğim oyun baya çıkar, baştan bir heves giriyorum ama sonrasında senaryolar, oyunda onun anlatım şekli, atmosferin bir filme göre aşırı basit gelmesi nedenleriyle son derece bayıyor, konsantre olamıyorum.

Çok severek bitirdiğim oyun da azdır.

Tabii multi oyunları saymıyorum, o ayrı bir kategori. Ancak Battlefield v.b. serilerde de senaryo kısımlarını bitirmiyorum, sadece multi oynuyorum.

Son zamanlarda ise tam anlamıyla beğenerek bitirdiğim tek oyun The Last of Us.

Bu şekilde beğendiğim başka bir oyun da olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk oynadığımda Call of Cthulhu' yu yarıda bırakmıştım, korkudan. :lol:

3-4 ay sonra cesaretimi toplayım oyunu bitirmiştim. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon age origins'i daha yeni bitirdim.  :)

Oyun uzadıkça kapsamı arttıkça aldığınız keyif ile birlikte yarım bırakma ihtimali de artıyor. Birde side questler can sıkıyor mighty hero olmuşşun herifin biri çıkıyor orada bohçam kalmıştı bir alıversen diyor bunlardan bazıları son derece basit bazıları son derece güzel bitebiliyor. Hangisinin önemsiz olduğunu kestiremediğim için hepsini alıyorum quest listesi uzuyor derken keyif alacağına oyun ameleliğe dönüşüyor o anda bırakıyorum işte. Toplama görevlerini hiç almıyorum. Karakter yapma oyunlarında mutlaka respec olması gerekli en son kargayı yükledim de rahat bir nefes aldım.

Dead Island, Batman 2. oyun , GTA4 bunlar da uzunluğu nedeniyle beni sıkan oyunlar. 

Ayrıca birde DLC muhabbeti var ana oyunu bitiriyorsun DLC 'ler hep yarım kalıyor. En son Bioshock infinite DLC lerini oynadıktan sonra bir daha kolay kolay DLC almam dedim. Genelde DLC ler paralel evrende orada burada geçiyor buda beni artık çok sıkmaya başladı ana konuya hiç bir ekleme gönderme yok spoiler vermeyeyim Bioshock DLC lerini oynadıktan sonra o DLC öyle bir yerde bittiki tüm seriyi hiç oynama aynı kapıya çıkıyor yani ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 2'yi çok sonradan bitirmiş olsam da ilk oynadığım zamanlarda yarıda bırakmıştım... hatta spesifik olmak gerekirse 2. act'in başında bırakmıştım, sebebi ise her oyunda olan ve tahammül edemediğim bir saçmalık olan "toplu halde savaşıyoruz ama tüm düşmanlar ana karaktere saldırsın  :baba: " mantığı idi...

beyinsiz AI...

Sene 2015, hala bircok oyunda goruyorum. Yanin=mda 2 adam var, dusman 2 adamin arasindan gecip bana saldiriyor. Hangi oyun cikaramadim ama sinir olup kapatmistim.

Ben ilk oynadığımda Call of Cthulhu' yu yarıda bırakmıştım, korkudan. :lol:

3-4 ay sonra cesaretimi toplayım oyunu bitirmiştim. :P

Ben de Alien : Isolation oynuyorum su an, ama oyle yarim saat oynayip kapatiyorum, cok geriyor. Zorlayip bitiricem de, baya yayarak olacak. Isin garibi, hicbir korku filmi falan beni germez, ama oyunlarda tirsiyorum, geriliyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam yazlıkta laptopla oyun oynamak ile hanıma çok ciddi koz verebilirsiniz. Ben o hatayı bir kere yaptım oda sadece bir gün

şimdi ne zaman kafası atsa yazlıkta bile oyun açtın muhabbetine girip lafını ediyor....

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bence o işin püf noktası kız arkadaşınıza ilk başladığınız günden itibaren taviz vermeden "oyun" fikrini kafasına sokmak ve alıştırmak :lol: ben şahsen şu an öyle yapıyorum, oyunuma laf ettiğinde kızıyorum vs... alıştı baya. ileride oyunları yarım bırakmamak için gerekli  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok