Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

daha önce burda geçmişti, alışverişi ne zaman yaptığınız çok bir önemi yok bence. Çünkü amazon kredi kartından ürünü kargoya verdiğinde çekiyor. O da genelde gece saatlerine denk geliyor. Mesela son adıklarımda kuru 2.99 gibi hesaplamış banka. 

Bankalar arasında çok fark var mı bu açıdan?

Bakalım kargo Amazon'dan çıkmış. Gelecek haftaiçi gelir gibi geliyor bana. Yoksa bayram sonrasına kalacak ki yürek dayanmaz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tip kur dönüşümlerinde zararım olmasın diyorsanız dolar kredi kartı kullanmanız lazım ki o da yaygın bir ürün değil, araştırmanız lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon'da ürünü alırken "3 year protection " vs gibi ek garanti çıkıyor , onları deneyen var mı? 

Yine mesela aldığım Asus monitorde "ASUS Rapid Replacement: 3 Years Warranty, 2 way free shipping" yazıyor. Mesela 2. yıl arızalansa Türkiye'de olmamız sorun olur mu?

Diğer başlıkta 18usd gibi cüzdan alan bir arkadaş vardı aliexpress 'ten ,onun yerine şunu alsak tavsiye etsek daha iyi değil mi?

https://www.amazon.com/gp/product/B00422MCW6/ref=ox_sc_sfl_title_8?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

siz o ürünün son yorumlarını okuyup, satın alanların çektikleri fotoğraflara bakmıyorsunuz heralde...

4.5 yıldız almış. Ama üstlerde çok kötü yorumlar da var. 

Alternatifini bakalım biz de. 

Gerçi en son Marks spencer'dan almıştım deri cüzdan. Onun da fiyatı böyle birşeydi. Kalitesi fena değil.  Cüzdanda fazla göz vs sevmiyorum, ince ,basit olacak. 

@@CandleGarden Boyutu yeterli bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sennheiser e biraz daha iyi indirim gerek. 599 modeli çıktı. Bekli o zaman birşeyler olur.

Amazon'un chrome eklentisi var. Amazon bağımlıları için eklemekte fayda var.

Sketcher ayakkabıları alıyoruz ama bunlar yerli mağazalarda da satılıyor. Orda da indirim var. Aynı modeli bulmak çok zor olduğundan fiyat karşılaştıramadım, ucuza alıyoruzdur gibi geldi sanki. :)

şunda indirim görüyorum, güzel birşeye benziyor , usb hub lazımsa.

https://www.amazon.com/gp/product/B00JX1ZS5O/ref=ox_sc_sfl_title_6?ie=UTF8&psc=1&smid=A29Y8OP2GPR7PE

Kargoda hareket yok, hala ABD'de . Umarım bayram sonrasına kalmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim mouse'un kargosu da bekliyor öyle i-parcel merkezinde.

Benim 31 Ağustos'ta sipariş verdiğim klavye de aynı şekilde 2 Eylül'den beri Edison, NJ, US'de carrier'da bekliyor. Bakalım ne zaman çıkacak yola, bence artık bayram sornası kalması kesin görünüyor.

şunda indirim görüyorum, güzel birşeye benziyor , usb hub lazımsa.

https://www.amazon.com/gp/product/B00JX1ZS5O/ref=ox_sc_sfl_title_6?ie=UTF8&psc=1&smid=A29Y8OP2GPR7PE

Tam da bir USB hub alayım diye bakınıyordum, bunu sipariş edip geçeyim. :)

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Benim mouse bozuk olmasa dert etmem de ihtiyacım var o yüzden. Laptop mouseuyla da oyun oynanmıyor malûm. :/ Kesin bayram sonuna kaldı.

Bugün live chat ile görüştüm, niye merkezde diye. Bana dedikleri tek şey 20 eylül'de elinizde olur, olmazsa şeker veririz anlamında bi laf. Soruyorum niye bekliyor boş yere diye, bana diyorki; shippment işleyişimiz böyle 20 eylül'de elinizde olur merak etmeyin. Ulan ben onu mu soruyorum?!?! 

Neyse, bayram sonrasına artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@wazzap

Muhtemelen kargo şirketi ile belirli bir tarihe kadar bekleyip tek yüklemede gönderilecek şekilde bir anlaşma yapılmıştır. Eğer kargo şirketinden çıkabilirse zaten 2-3 gün içinde gelmiş oluyor ama bayrama yetişmez elbette.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Benim mouse bozuk olmasa dert etmem de ihtiyacım var o yüzden. Laptop mouseuyla da oyun oynanmıyor malûm. :/ Kesin bayram sonuna kaldı.

Bugün live chat ile görüştüm, niye merkezde diye. Bana dedikleri tek şey 20 eylül'de elinizde olur, olmazsa şeker veririz anlamında bi laf. Soruyorum niye bekliyor boş yere diye, bana diyorki; shippment işleyişimiz böyle 20 eylül'de elinizde olur merak etmeyin. Ulan ben onu mu soruyorum?!?! 

Neyse, bayram sonrasına artık.

ABD'deki merkezden çıkmış. Yarın Almanya'da olsa, perşembe istanbul'da , cuma Ankara'da . Yetişebilir ucundan . Du bakalım, olabilir gibi.

Sennheiser HD 598 in yeni model 599 'dan bir eksiği var mı ki? Sadece kozmetik ise $95'e kadar düşmüş, $100+-5 aralığından alınabilir.  Yanlız onda gümrüğü çok yüksek hesaplamışlardı.

Edit:

HD 599 , amazon.de de var.  Fiyatı saçma , yakında düşer.

https://www.amazon.de/Sennheiser-HD-599-ohrumschlie%C3%9Fender-matt-ivory/dp/B01L1IICR2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1473176058&sr=8-1&keywords=sennheiser+HD+599

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım dünyadaki en salak insanlardan biriyim. :1pof:

Benim mouse bozuk değilmiş sadece başka bir şeyle çakışma yapıyormuş. O yüzden bağlantı kopup duruyormuş. Daha önce de benzer sorun olduğunda garantiden kablosunu değiştirip yollamışlardı. Ben de yine aynısı oldu diye mousundan garantisinin bitmesi nedeniyle yeni mouse sipariş etmiştim. :alkis::shot:

Neyse en azından mouse'u yenilemiştik olduk. züğürt tesellisi.

@@ResetButton aynen hocam. Sanırım üçümüzün de aldıkları aynı uçakla gelecek.

Edit: Mouse yine gitti-geldi, sanırım mouseda hakikaten sorun var. En azından boşa almamış oldum. züğürt tesellisi vol. 2

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen haftasonu telefon için kılıf almıştım, normalde teslimatı ayın 20 si olarak görünüyordu kargo olarak da standart kargo seçmiştim. DHL ile göndermişler bu Cuma teslim olarak görünüyor.

Estimated Delivery:

Friday, September 09, 2016By End of Day

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 dolar daha düşse vergi sınırının da altına inip 20 dolar daha karlı olunacak aslında ama almak isteyen için şuana kadar ki en düşük 480gb lık ssd fiyatı. ;)

Toshiba OCZ Trion 150 480GB 2.5" 7mm SATA III Internal Solid State Drive : 89.99 + $22.68 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

https://www.amazon.com/Toshiba-OCZ-Trion-Internal-TRN150-25SAT3-480G/dp/B01B4NUKME?psc=1&SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=camelalerts-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B01B4NUKME

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok