Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 08/21/2021 in all areas

 1. 5 likes
  ya biraz şımarıklık olarak göreceksin belki ama bizim toyotasının içini yaptırmaya gelen müşteriyle pek işimiz yok açıkçası. bizim vereceğimiz fiyatla gider kendine sıfır tuş takımı alabilir heralde. o yüzden biz genelde üst segment araçlara oynuyoruz. ha bu adamdan üst segment gelmez miydi dersen tabi ki gelirdi, ancak biz zaten hazirana kadar başımızı kaşıyamayacak kadar bir yoğunlukla çalıştığımız için daha fazla iş istemedik. hem yetiştiremeyiz, yetiştirelim derken de kalite düşer. yaz dönemi zengin kesim tatile kaçtığından biraz durgunlaştık ama bizim için de iyi oldu kafamızı dinliyoruz. doğan kabak gibi adamlar tüm aracı bedava yaptırıyor, ücret olarak da videosunda sizden bahsedeceğini söylüyor. gerek görmedik...
 2. 3 likes
  teşekkür ederim evet bir yapamadık. kesinlikle gündeme alalım. ya uzun yıllar membran kullandım hiç sorun yaşamadım. mekanik klavye furyasına katıldım ve sorun yaşadım. neredeyse tüm mekaniklerin yaşadığı klasik çift ve üçlü basma sorunu. gına gelince tekrar membrana döndüm. ne yazık ki piyasayı mekanikler ele geçirmiş. cidden iyi bir membran bulmak sıkıntı. bu modeli de çok araştırdım. fiyat / performans ürünü olarak çok övgü almış. hem hafif hem de gayet sessiz bir klavye. tuşların hissi mekanik gibi hissetiriyor ama ses yok. aydınlatması da çok çok iyi. bir daha bu mekanik klavyelere bulaşmayı düşünmüyorum.
 3. 2 likes
  benim de bir daha ki klavyem büyük ihtimalle membran olacak, mekanik klavyelerin hepsinde mi aynı şikayet olur... bir kaç seneden sonra çift basma, 3lü basma vs. bu arada, benim yaptığım çözümü denedin mi? https://www.cursedhardware.com/topic/2719-klavye-önerisi/?page=3&do=embed&comment=122066 işe yarıyor.
 4. 2 likes
  3-4 yıl daha binerim diye düşünüyorum açıkçası.Sıfır sorun minimum yakıt.. Satılıp Hyundai Kona Electric alınacağı zaman haberiniz olur mutlaka..
 5. 1 like
  Grafikler sikko olacaktır ona eminim ama yinede hikaye için oynayacağım eski oyunları da. Bu arada adamlar perşembe kargoladı ama daha şubeden bile çıkmadı. Kesin patates bir şey gelecek. İptal edebilecek olsam edip lanet olsun diyerek vatan'dan falan kazık yiyerek alacam.
 6. 1 like
  Bende de Razer Ornata V2 var ve oldukça memnunum. Yalnız iki hafta önce sorun yaşadım ben de. Q ile başlayan klavye satırındaki tüm karakterler basmaz oldu önce. Arena teknik servise gönderdim. Yazılım güncellendi, sorun çözüldü dediler. Bir iki gün içerisinde hızlıca çözüldü sorun. Fakat kısa bir süre sonra bu sefer aynı satırdaki karakter bu basılandan fazla karakter yazdırmaya başladılar. Tekrar gönderdim, neyseki garanti kapsamında birebir değişim raporu verdiler. Şimdilik yeni gelen sıfır klavyeden memnunum ancak membranlarda hiç sorun olmuyor değil. Mekanikler kadar çok olmasa da oluyor işte. Artık bana mı denk geldi bilmiyorum fakat en azından hızlıca çözülmüş olması güven veriyor. Hayırlı olsun bu arada yeni klavyen Jack Bir lahmacun bile yiyemedik pandemiden dolayı. Biraz daha düzelsin de yapalım birşeyler
 7. 1 like
  bir onu denemedim lanet olsun Selülozik Tiner bile kullandım. bir iki saat düzeldi ve yine bozuldu. uğraşamam diye gittim membran aldım. bundan 5 yıl önce millet turnuvalara bile katılıyordu membran ile. iki led ışıklı 5 liralık klavyeyi 100 katına çıkarıp pazarladılar ve mekanik klavye çılgınlığı başladı. lanet olsun bir daha bulaşırsam.