Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Ya bu witcher'ı bir ben mi beceremiyorum? Ne zamandır duruyordu kütüphanede, eeh yeter bea diyip başladım ilk oyundan. Görevler mi sorunlu, ben de mi sorun var bilemiyorum.

Bana şu saatte şuradaki adamları öldür diyor, oraya o saatte gidiyorum kimse yok. Şu hana git, şunları şu kişiden al; diyor. Oraya gidiyorum, handa neredeyse adam yok. Bende mi sorun var?

Böyle giderse doğrudan 2. oyuna geçicem. :(

banada aynısı olmuştu 1. oyunda ondan sonra bırakmıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ben doğrudan 2'yi oynayayım. Sileyim ben bunu, zaten aşivmınt falan da yok. :P

Bu arada eskiden oyunlara laf ederdi millet, o kadar güçlü ekran kartlarımız var ama kullanamıyoruz potansiyelini diye. Şimdi ise millet oyunu en yüksek ayarlarda açamıyoruz diye söyleniyor. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta imkanınız varsa ingilizceye çevrilen 4 kitabı da okuyun, 3. kitaptaydım ben.

Witcher 1' in hikayesi kitaplardan sonra geçiyor zaten. Diğerleri de 1' in devamı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aga sorun bende değil valla. Bak doğrudan söylüyorum görevi sana, 3. görev mi ne hatta kaleden çıktıktan sonra. adam diyorki şafa vaktinde bizim eşyaları çalan elemanlar var, oraya git onları öldür. 20 metre uzakta ateş var zaten, meditasyona ayağına direk şafak vaktine getiriyorum. Sonra da doğrudan görevn bahsettiği yere gidiyorum kimsecikler yok. :D Neyse youtube'dan falan bakarız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haftasonu tekrar başlayayım seriye, bu sefer bir iki başlangıç rehberi okursam kombatlar için ipucu vs.. biraz daha hızlı ilerlerim sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ağır ağır oynuyorum daha zevkli,tüm soru işaretleri bitmeden ana göreve gitmiyorum. Yeni kestim Griffonu. Tek verebileceğim tavsiye diğer gearları sallayıp Witcher Gear upgrade etmek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam deli misiniz Witcher gibi oyunu ilk denemede Hard'da oynuyorsunuz. Witcher belki de Souls serilerinden sonra hatayı en çabuk cezalandıran oyun. Normal'de bitirin. Sonra bakarsınız diğer zorluklara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun başında craft ettiğiniz iyi silahlar "Emerald Dust" istiyor. Vendorlar satıyor bunu ama ateş pahası. Wraith'lerden şansla düşüyor şu ana kadar gördüğüm. Wraith'ler de tekrar spawn olmuyor. Kesmeden önce save alıp dust düşürene kadar tekrar tekrar kesin derim. Benim haberim yoktu zor bulunduğundan ve ilk map'i tamamladığımda 1 tane vardı üzerimde, 2. sword'u yapamadım. :cry:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Para kazancı yüksek değil,ama kart kazanmak güzel. Final Fantasy oyunlarındaki kart oyunları gibi. Özellikle FFVIII'deki kart oyunu efsanedir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hele arkadan vurduklarında kritik yiyon ya, tav oluyorum.

Ben öğrenemeyecem heralde bi fight' dan damage almadan çıkmayı. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bomba olayi nasil oluyor bu oyunda? Ben mi beceremedim yoksa baska birsey mi var bilemiyorum ama 2 tane yapiyor daha yapmiyor. O yapilan 2 taneyi kullanmis olsam da "Zaten var" diyor. Bos bombalari illaki atmak mi gerekiyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere yaptıktan sonra bombayı meditasyon yapınca üzerinde alkol varsa onu otomatik kullanıp yapıyor yenilerini. Griffin fightda mesela ben ilk phase'de iki bomba kullanıp 2. phase'e geçince meditasyon yapıp doldurduydum boşları.

Bu dediğim gördüğüm kadarıyla potion ve oil'ler için de geçerli. Yani her şeyi bir kere yaptıktan sonra meditasyon sonrası tek bir şişe alkol kullanımı ile tüm boşlarınızı doldurabiliyorsunuz. Equipped edilmiş olmasına bile gerek yok, inventory'de olması yeterli, test ettim. Herb toplama işi biraz lüzumsuz gibi bu yüzden. Yanlışım varsa düzeltin plx.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ilk sefer hazırlarken kullanıyosun herbleri o kadar benim anladığım. Sonra inventory'den kaldırmaman yetiyor boşalsa bile. Alkol ile doldur boşalt dur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun klavye mouse ile çok rahat oynanabiliyor mu yoksa pc'de oynayanlar gamepad'i mi tercih ediyorlar genelde? Eğer gamepad ile çok daha rahat oynanıyorsa ps4 sürümünü edinmeyi de düşünebilirim. Gerçi pc sürümü hem daha ucuz hem de ultra ayarlarda daha iyi grafik sunuyor ancak o ultra ayarlarda oynatacak sistemi bulmak da zor  :)  İlk iki oyun pc'de var ve bunu da pc'de almak daha doğru gibi geliyor ancak ufak bir ihtimal de olsa PS4'de tak oyna şeklinde olacağından, gamepad ile çok daha kolay ise kontroller bu seçeneği de düşünebilirim 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok