Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Swallow ile ben rahat geçtim, gerçi Hard seviyede oynuyorum, en zor seviyenin bir altında, silver sword buldum bir tane critical hit chance % 10 artıyor onunla, Thunderbolt falan derken indirdim ben onu.

En zor seviyede ama bilemiyorum tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vetaranız diye en zorda oynayayım dedim. Hayvanattan kaçıp kaçıp vuruyorum orada sıkıntı olmuyor ama ayağa kalkıp "scream attack" yapıyor, o bile canımın yarısını götürüyor. Bu saldırıdan siper alarak yada koşarak kaçmak mümkün değil.
Önceki oyunda da böyle bir durum vardı. Bir bölümü enzor ayarda geçemiyordunuz, teknik olarak imkansızdı. Bu da o kadar olmasa da biraz öyle olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çoh güzel olmuş, lakin imzamdaki sistem ile medium anca oynatıyor. :(

Griffon' u da koruma sing' i ataraktan geçtim ben, zorlandım biraz ama çok değil, level' ınıza göre çok değişyor fight' lar. (2. zorlukta oynuyom ben, yeter o bana. :) )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 oyun bilgisayarı diye toplanacak sistemin neden 2000 USD'lerden başladığını gösteren örneklerden ki ilgili konuda tavsiye edilen sistemle bile bu oyunu en yüksek ayarlarda çalıştırmak mümkün değil, birkaç ayarı kısarsk yine iyi kötü 60 FPS tutturalabilir, nerede kaldı 144Hz monitör hele, daha bunun Unreal Engine 4'ü var, şu var bu var.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ile ikiyi es geçip üç oynanır mı? Birinci oyuna geçen ay sanırım başladım ama devamını getiremedim, en başında sıkıldım. Teknolojisi de düşük olunca oynamak gelmiyor içimden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyun en iyisiydi, diğerlerinde kombat sistemi biraz karambol kaçıyor. Ayrıca en sağlam atmosferde ilk oyundaydı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. oyunu yanlış yerde bırakmışsın... başlarının biraz sıkıcı olduğu doğrudur, sonralarda çok güzelleşiyor.

2'yi es geçmek ise saçmalık. gayet oynanır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 3 çıkınca , ben de sonunda witcher 2 i oynamaya başladım . 

Tuşların sayısı simulasyonu andırıyor gerçekten. G13 te ayarladım ama rahat edeceğin bir yerleşim epey deneme yanılma gerektiriyor. Tek başına g13 te yetmedi, mouse daki tuşları da kullandım , ancak öyle oluyor. Zaten g13 'teki alt sıra tuşlar böyle bir oyunda kullanışlı değil. Elin pozisyonunu bozmak gerekiyor onları kullanmak için.  

Zaten konfigrasyon işi uğraştırdığından G13 gibi ürünler hep ufak bir kesime hitap ediyor. Millet uğraşmaz bunla , konsolda gamepad nasıl ayarlandıysa öyle kullanır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1.04 güncellemesi gelmiş.

Patch 1.04 for PC out now!

The patch 1.04 for PC is available for download now. Please find the list of changes below:
  • Rebinding of all keys is now available after switching on the ‘Unlock Bindings’ option in the Options\Key Bindings submenu.
  • Corrects an issue in the dialogue system that might have caused dialogue looping in certain scenes.
  • Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were affected by the Axii Sign.
  • Corrects a bug that caused spontaneous combustion of gas clouds.
  • 1280 x 720 resolution is now properly displayed as a valid resolution option.
  • Fixes boat stuttering in cutscenes.
  • Texture rendering quality for the high and ultra presets has been improved.
  • Further improvements made in NVIDIA Hairworks performance.
  • A few additional gwent cards are now available in the Prologue area.
  • Fixes an issue where users with usernames incorporating non-Latin characters were unable to import saves from The Witcher 2.
  • Includes a series of overall stability and performance improvements.
  • Fixes issues related to alt + tabbing and minimizing the game window.
  • Updates the game icon.
  • Enlarges the loot pop-up window in the UI.
  • Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could extend beyond the game borders in the UI.
  • Upgrading items included in gear sets no longer destroys rune sockets on said items.
  • Introduces small tweaks in the UI for gwent.
  • Corrects some missing translations in localized versions.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet benim tezime karşı çıkanlara yada çıkmaya çalışanlara yine tokat gibi bir cevap niteliğinde patch olmuş...

cdpr işini iyi yapıyor, tebrikler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet benim tezime karşı çıkanlara yada çıkmaya çalışanlara yine tokat gibi bir cevap niteliğinde patch olmuş...

cdpr işini iyi yapıyor, tebrikler.

yahu ties anladık :D her patchten sonra aynı şeyi yazıyorsun ha

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ties anladık :D her patchten sonra aynı şeyi yazıyorsun ha

hala inatla karşı çıkanlar vardı da ondan  :8  senin anlaman herkesin anladığını göstermiyor  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk boss fight taktiği (Death March zorluk seviyesi):

Griffin anamı ağlattı ama kesmeyi başardım sonunda.

• Size doğru pike yaptığı sırada doğru zamanda crossbow ile beyninden vurursanız  yakınınızda yere yapışıyor ve peşpeşe 3 fast attack vurma şansınız oluyor kılıçla. En çok damage'ı orada koyuyordum ben.
  • Daha sonra charge attack yapıyor genelde. Bunu dodge'layamazsanız ve üzerinizde shield yok ise %90 geberdiniz demektir .
  • Yerde üzerinize doğru yürümeye başladığında Aard'ı ağzına gömüp bir strong veya bir fast attack çakıp topuklayın hemen yanından. 2 fast attack'ta bile milyon defa geberdim ben o yüzden fazla gaza gelmeyin derim Aard sonrası.
  • Stamina sıkıntısı yaşadığınız yerlerde Crossbow ile damage yapabilirsiniz. Ben baya bir canını götürdüm yerdeyken crossbow ile 17-18 vurarak.
  • Bir de grapeshot bombanız hazır olsun savaş öncesi. Bomba ile 2 phase'de 4 defa olmak üzere toplamda 1400dmg falan koyuyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer taktiklerle bende gectim grifi ama cok yardirdim. Sonra Baronun oglu da ebemi optu bayaa, baktim boyle olmuyo zorlugu dusurdum.

Enzorda cok dengesiz oluyor. Benim fast attack hasarim 80-90, canim 4200. sittiribottan bandit kilucla bana bi koyuyo canimin yarisi gidiyor. Demekki banditin efektif darbesi 2000 civarinda.

Oynanmiyor mu? Oynaniyor ama bu sekilde pek keyif aldigimi soyleyemem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer taktiklerle bende gectim grifi ama cok yardirdim.

Sonra Baronun oglu da ebemi optu bayaa, baktim boyle olmuyo zorlugu dusurdum.

Enzorda cok dengesiz oluyor. Benim fast attack hasarim 80-90, canim 4200. sittiribottan bandit kilucla bana bi koyuyo canimin yarisi gidiyor. Demekki banditin efektif darbesi 2000 civarinda.

Oynanmiyor mu? Oynaniyor ama bu sekilde pek keyif aldigimi soyleyemem.

Denir mi şimdi onun bunun oğlu diye. :( Tam da o görevdeydim. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu witcher'ı bir ben mi beceremiyorum? Ne zamandır duruyordu kütüphanede, eeh yeter bea diyip başladım ilk oyundan. Görevler mi sorunlu, ben de mi sorun var bilemiyorum.

Bana şu saatte şuradaki adamları öldür diyor, oraya o saatte gidiyorum kimse yok. Şu hana git, şunları şu kişiden al; diyor. Oraya gidiyorum, handa neredeyse adam yok. Bende mi sorun var?

Böyle giderse doğrudan 2. oyuna geçicem. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok