İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

0944526.jpg
.
Netfilikte izledim.
Sorumluluk duygusu henüz gelişmemiş babasız bir gencin ve ailesinin hikayesi.
Filmin başı ne tarafa gideceği hakkında ipucu vermiyor.
Dağınık gibi gidiyor , duygulandırdı.
Marisa Tomei harika.
Steve Buscemi de küçük bir rolde.
Bir de Lucky Louie dizisinden aşine olduğum Pamela Adlon var , onun sahnesi de az , son anda tanıdım çok değişmiş.

rorp9th.jpg

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13.07.2022 at 18:37, wazzap said:

Müstakil ev değil di mi abi senin? Nasıl açıyorsun sesi?

Valla bu konuda şuan oturduğum yerde çok şanslıyım. Yalıtım da fena değil. Bizim blokta kimse kimseye birşey demez. Eski evimde pc'nin fan sesine bile gelen komşum vardı. :lol:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/13/2022 at 1:16 PM, Peregrine said:

Daha önce izlemiş ve beğenmiştim. Hype'a girmeden izlenip tatminkar bir şekilde iyi vakit geçirtir, baymaz.

Bu hype girmek heyecanlanmak anlaminami geliyor? Kusura bakmayin lingodan uzaktayim uzun zamandir.:lol:

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Millet her çıkacak filme diziye "hype" yapıp sonra "mehh" moduna giriyor. Hiç bir bok beğenmezuk diye geziyorlar. Forumdan bahsetmiyorum, genel internet ortamları, daha çok da ecnebi ortamlar (reddit, b*k püsür yerler)

Peregrine tarafından düzenlendi
imlâ
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın kardeş bizim kafadan, thor için çok ısrar etmiş. Arkadaşta bana gelir misin dedi. Bayramın ilk günü olduğunu bilmeden tamam dedim. Sonradan onlarda farketmedi falan 😆 neyse geçen ctesi kalktık gittik. Beklentim zaten yoktu, izlenir izlenmez değil ama baya bi saçmalama yoluna girmişler. Filmin yarıdan sonrası zaten neydi ya? Dedirtti.

Emin olmamakla birlikte gelecekte bir bağlama diziyle disney+ da bişi görürsek şaşırmam, çoluk çocuk işinede bulayacaklar herhalde...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Deathknight said:

Arkadaşın kardeş bizim kafadan, thor için çok ısrar etmiş. Arkadaşta bana gelir misin dedi. Bayramın ilk günü olduğunu bilmeden tamam dedim. Sonradan onlarda farketmedi falan 😆 neyse geçen ctesi kalktık gittik. Beklentim zaten yoktu, izlenir izlenmez değil ama baya bi saçmalama yoluna girmişler. Filmin yarıdan sonrası zaten neydi ya? Dedirtti.

Emin olmamakla birlikte gelecekte bir bağlama diziyle disney+ da bişi görürsek şaşırmam, çoluk çocuk işinede bulayacaklar herhalde...

Waikiki midir nedir, bu herifin yönettiği bütün filmler böyle cıvık. Thor'dan komedi filmi çıkartmış resmen. Daha önce çektiği Thor da böyleydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Hugh Bullet said:

The Interpreter.

Guzel bir filime benziyor, yarisindayim. Sean Penn cok iyi, Nicole Kidman da fena degil. Fazla sevmem ama çok iyi Guney Afrika Cumhuriyeti aksani yapiyor. 

Eskilerdendir. İyi film:thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, RFID said:

Adrenalini bol. 

220px-The_Gray_Man_poster.png

Ryan Gosling'in bu filmdeki oyunculuğu "ince belli çay bardağından hallice" deniyordu, doğru mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok beklentiyi yükseltmemek lazım, bence Ryan Gosling hep ince çay bardağından hallice :)

Film izlenir, vakit geçirmelik pandemi filmi. Yeşil perdeye daya elemanı zıplasın hoplasın, araya 2-3 şehir kattın mı oldu sana aksiyon...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, SEP said:

Ryan Gosling'in bu filmdeki oyunculuğu "ince belli çay bardağından hallice" deniyordu, doğru mu?

Görsel şölen olarak güzel senaryo oyunculuk ince çay bardağı. Pek bahsetmedim bu konuyu heves kaçırabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, RFID said:

Görsel şölen olarak güzel senaryo oyunculuk ince çay bardağı. Pek bahsetmedim bu konuyu heves kaçırabilir.

Chris Evans da fena degildi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 dakika önce, Hugh Bullet said:

Chris Evans da fena degildi. 

fredie mecury tarzıydı.

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 minutes ago, RFID said:

fredie mecury tarzıydı.

Aynen, bende kendi kendime diyip durdum filimi izlerken, birine benzettim ama kim diye. iyi bir tespit. 

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski filmleri tekrar tekrar izlemeye devam.
İzlemişsinizdir de izlemeyen varsa diye.
*
İlk film Bornova Bornova . 2009 yapımı.
Yavaş ilerleyen izlemesi çok keyifli bir film.
Çok izledim yine izlerim.
9730292023346.jpg
*
İkinci film Almost Famous. 2000 yapımı.
70'li yıllarda rock müzik hayranı bir ergen dergilere amatör yazılar yazar ve bir gün kendini bir tur otobüsünde bulur.
MV5BMzY1ZjMwMGEtYTY1ZS00ZDllLTk0ZmUtYzA3
*
Bornova Bornova blutv'de olabilir aboneliğim yok bilmiyorum. Youtube'da pek iyi olmayan bir versiyonu var.
Almost Famous da netfilik disney praym'da yok.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/26/2022 at 2:13 PM, SEP said:

Ya ben bu ince belli çay bardağı benzetmesini pek anlıyamadım. Ya yaşım çok yada çok zamandir uzaktayım. 

trading paint

orta karar eglencelik. Orijinal seslendirmeyle dinlemek lazim yoksa "lost in translation" !

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok