İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.248 mesaj var

Gray Man fena değilmiş; alışageldiğimiz Mission Impossible, 007 filmlerinden sonra fena olmayan bir konseptle çıkagelmiş. Bu elemanın suskunluğu vs bi yana ama rol yapışını seviyorum.

Dün akşamda Fresh diye 2022 yapım bir film izledim. Herkesin bünyesine göre bir film değil ama farklılığı ve yeni yaratıcı fikri neticesiyle seyrettirtti kendini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Prey (2022)

PREY-poster.jpeg?resize=740%2C1096&ssl=1

7/10 benim puanim (predator filmi sevmeyenler izlerse bu not yerlerde gezer tabii)

uzun zamandir (predator 2'den beri) iyi predator filmi cikmiyordu. bu film predator filmleri icinde ilk ikisinden sonra en iyisi olmus. 

sadece soyle birsey var: bit kadar kizin bir predator'u kolayca alt etmesini artik görmezden mi gelrisiniz, isyan mi edersiniz bilmem :D bayaa bir suspension of disbelief yapacaksiniz yani.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 06.08.2022 at 11:56, infestor said:

Prey (2022)

PREY-poster.jpeg?resize=740%2C1096&ssl=1

7/10 benim puanim (predator filmi sevmeyenler izlerse bu not yerlerde gezer tabii)

uzun zamandir (predator 2'den beri) iyi predator filmi cikmiyordu. bu film predator filmleri icinde ilk ikisinden sonra en iyisi olmus. 

sadece soyle birsey var: bit kadar kizin bir predator'u kolayca alt etmesini artik görmezden mi gelrisiniz, isyan mi edersiniz bilmem :D bayaa bir suspension of disbelief yapacaksiniz yani.

Fena değildi ama biraz tarzını falan değiştirmişler. Predator acıma duygusu olan bi varlık hiç bi zaman olmadı, yani tehdit olarak görmezse bıraksın gibisinden... Birde yenilik olsun diye yapmışlar belki ama sanki birazda 1719 senesinde geçince silahlar çeşitliliği eski neslin tarzına yatkın olsun derken biraz daha teknolojik savaşçıdansa ilkelleştirmek mi istemişler napmışlarsa :D Ben bu kısmını Mandolorian misillemesi gibi görmek istedim biraz. Hani burda ki avcı arkadaş henüz rank olarak yeni sayılır ve teknolojik silahlarına yeteri kadar upgrade olamamış gibisinden. Photon shoulder gun yerine takipli mızrak mermisi tibinde silah, kalkan, zamanlı patlayan imha silahı yerine yine zamanlı patlayan sayılır ama 3' lü mayın gibi bişi yapmışlar yani bunları sorgulayınca ulan zaten orası patlasa imha olacak niye 3 tane mayın kalkıp sağa sola saçılıp patlıyor gibisinden ek bişiler yapmışsınız gibi antin kuntin soruları sorgulamaya da biraz itmedi değil.

Tüm bunlardan kurtulunca Predator serilerine uyumlu kalmaya çalışılmış, diğer saydığım unsurlarıda temelinde ulan predator filmi işte denip geçilmemesi için birazda visual art gelişmişliği olsun gibisinden sağlanmış yenilikler gibi düşündüm.

Ekleme: Az öncede "Thirteen Lives" filmini izledim. Harika bir kurtarma hikayesini anlatıyor. Gerilimi oldukça yüksek dozda, daralma sıkıntısı olanlar pek kaldıramayabilir. Aragorn yaşlandı be... Viggo ve Colin güzel oyunculuk sergilemişler. Yine Joel Edgerton sembolik yüzlerden biri olarak rol almış. Epey zorlayıcı bir film ama efor/emek güzel işlenmiş. Tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dun "Uncharted" filimini izledim. 7/10 yildiz, Lara Croft, Indiana Jones karisimi. Cabalarini takdir etmek lazim. Her nakadar " aman gozumu alamam" dedirtmediysede izletti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Hugh Bullet said:

1995 yapimi bir filim ama cok guclu mesajlari var POWDER gecen gun aklima geldi paylasmak istedim 

Ah be yav, gençlik zamanlarıma denk gelmişti bu film. 20'li yaşların başıydı. Çok güzeldi o dönem için ama şimdi biraz naif gelebilir izleyenlere. Açık fikirli bir şekilde izlemek lazım ilk defa izlenecekse.

1 hour ago, Altan Yoklar said:

Nereden izleyebiliriz?

https://www.bilibili.tv/en/video/2004531893

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, ZvAnA said:

O kadar eskiden izlememe rağmen sahnelerin hepsini hatırladığıma göre kötü film değildir. :mrgreen:

Geyik sahnesesi nasildi ama?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Powder tek kaynak var , 10 çikobayt 500mb kaldı.

Bu arada Tapgan Mevrik geldi piyasaya.
Korece altyazı gömülü.
Temizi yakındır...
Aaa Jeniffer Connelly oyunuyormuş:remybussi:

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Altan Yoklar said:

Aaa Jeniffer Connelly oyunuyormuş:remybussi:

Elmas gibi hatun. Hiç mi eskimez yahu. 

Tapgan bana fena halde Star Wars'un uçaklı versiyonu gibi geldi. İzleyenler ne düşünüyor bu konuda bilemiyorum ama benim gibi düşünenler de az değil sanırım.

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok