İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Bunu izlemeden önce Before Sunrise'ı izlemediysen, seriye ortadan dalmışın. :)

şöyle oldu dram-romantik filmlere bakıyordum hangisini izleyeyim diye kararsız kaldım imdb 8 ve üstünde gördüğüm ilk filmi izleyeyim dedim.karşıma çok güzel bir film çıktı ve etkilendiğimden o zaman dan beri başka film  izlemedim.ama seriyi attım bilgisayara :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Before Sunrise > Before Sunset > Before Midnight  :bigstar:

puan da giderek düsmüs ama :zuh:  artik bunun devami gelir mi acaba? coluk cocuk falan girer mi isin icine :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men Apocalypse'e gittim bugün 4DX'de.

Çok değişik bir deneyim oldu.

Reklam falan hiç yoktu, velette yoktu çünkü 1.20 cm'den kısa boylu olanlar alınmıyor salona. :D

Film çok hoşuma gitti, resmen bu senenin şu ana kadarki en iyi Süperkahraman filmi olmuş. Ciddi, ağır iyi işlenen bir film olmuş.

X-Men serilerini beğeniyorsanız bu film bana göre içlerindeki en iyisi.

Oyuncular ve yeni cast çok iyi oturmuş rollerine.

Gidin izleyin bence kaçırmayın. Özellikle gene bir Quicksilver bölümü var ki efsane. :zuh:

Ben de dün gidebildim nihayet. Bomba bir devam filmi olmuş gerçekten de. Böylelikle X-Men serisinin başlangıcını anlatan 3'leme de son bulmuş oldu. 

Final muhteşemdi!!!

En Sabah Nuuurrrr! En Sabah Nuuurr!  :zuh:  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men serisinin başlangıcını anlatan 3'leme

Xman pek takip ettiğim sevdiğim bir seri değil , bu 3lemedeki filmlerin isimleri nedir acaba edinip izleyeyim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men Apocalypse ile ilgili,

Film güzel de Storm'un "kötülerin tarafında" seriye girişine gıcık oldum. Güçlerini de Apocalypse yükseltiyor ya, iyice kötü.
En sevdiğim X-Men'in gruba bu şekilde girmesi bayağı rahatsız etti. Keşke daha farklı bir şekilde katılsaydı.

"Başlangıç üçlemesi" sırasıyla First Class, Days of Future Past ve Apocalypse. 1962'de başlatan seride yeni Professor X ve Magneto giriş yapıyor.

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer Dark City, Truman Show, Donnie Darko, Fountain, Inception, Waking Life, Knight of Cups, Butterfly Effect, Cloud Atlas, Man From Earth ve elbette Matrix'i izleyip beğendiyseniz seveceğinizi garanti edebileceğim bir film tavsiye ediyorum.

Sadece saydığım filmler değil, daha bir çoğundan da esinlenmiş ve müthiş bir harman yapmışlar. 8,5'tan 9 veririm Mr. Nobody'ye...

Bu saydığım filmlerden birini beğendiyseniz diğerlerini de rahatlıkla tavsiye ederim tabii :)

Mr. Nobody

Mr_Nobody_Movie_2009.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kadro iyiymiş, film ilginç gibi gözüküyor, niye daha önce duymadım bunu diye düşünürken, şunu okudum içim cız etti resmen :zuh:

Zc9essV.png

Filmi daha izlemedim ama yazık olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kadro iyiymiş, film ilginç gibi gözüküyor, niye daha önce duymadım bunu diye düşünürken, şunu okudum içim cız etti resmen :zuh:

Zc9essV.png

Filmi daha izlemedim ama yazık olmuş.

Cidden çok yazık olmuş. Örnek verdiğim filmlerden bazıları yer yer sıkıcı olabiliyorlar ancak Mr. Nobody'de hiç sıkılmıyorsunuz. İzlemesi çok kolay ama anlaması zor filmlerden. Sonunda herşey tatlıya bağlanıyor elbette ama anlatılanlar üzerinde daha önce uzunca bir süre mesai harcamış olmak gerekebiliyor yer yer.

Çocukluklarımızda, gençliğimizde ve hatta yetişkinliğimizde neredeyse birebir yaşadığımız şeylerle karşılaşınca afallıyor insan. 

Ayrıca görüntü yönetmeninin çaktırmadan çok başarılı bir şekilde kotardığı birkaç sahne var ki şaşkınlıkla geriye alıp izlemek zorunda kaldım. Birinin tiyosunu vereyim hatta :) Aynaya zoom yapan sahneye dikkat!  :thumbs:

Buradan da anlıyoruz ki reklam yapmak, filmi duyurmak çok önemli. Bu gişe başarısızlığının en önemli nedeni bir Hollywood filmi olmaması. Alman, Fransız, İsveç vs. karma bir yapım. 

Jared Leto zaten müthiş bir oyuncu, diğerleri de hiç geri kalmamışlar. Kısacası 2.5 saatinize değecek bir yapım bence...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men Apocalypse ile ilgili,

Film güzel de Storm'un "kötülerin tarafında" seriye girişine gıcık oldum. Güçlerini de Apocalypse yükseltiyor ya, iyice kötü.

En sevdiğim X-Men'in gruba bu şekilde girmesi bayağı rahatsız etti. Keşke daha farklı bir şekilde katılsaydı.

"Başlangıç üçlemesi" sırasıyla First Class, Days of Future Past ve Apocalypse. 1962'de başlatan seride yeni Professor X ve Magneto giriş yapıyor.

Onun da bir sebebi var aslında.

Apocalypse filminde "4 Atlı"sını toplarken, genelde en çaresiz durumda olan Mutantları seçiyor. Dağılmış bir Magneto, kendini içkiye vermiş bir Angel, başkasının ayak işlerini yapan potansiyelinden bir haber Psylocke ve en önemlisi hırsızlıkla hayatta kalmaya çalışan Storm. Bence Storm'u kızgın insanların elinden kurtardığında kaptı zaten. Ayrıca o TV'den dil öğrenme falan onları da görünce Storm bayağı bir ikna oldu. Bir amaç gösterdi bir nevi. Mesela First Class'da Profesör ile Magneto gezip Mutant topluyordu. O tarz bir şekilde Storm'a da gelseler onlarında peşinden giderdi.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru, özellikle son cümle bence de öyle olurdu. Ne bileyim, yine de böyle olmasa daha iyiydi sanki. :) "Favori karakterim" olunca hoşuma gitmedi ama hikaye akışına, o anki durumuna vs. uyuyor tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

La Migliore Offerta.... Gerçekten çok başarılı bir filmmiş.... Müzikleri, senaryosu, kurgusu... uzun bir film ama kesinlikle tavsiye ederim... 

locandina.jpg

İnsan sonunda üzülüyor be... Hakkaten üzülüyor yani..

"In every forgery, there's something authentic."

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

10 Cloverfield Lane çok iyiymiş. Gerilim yaratıyor izlerken . Bu tip filmler  neden eski filmleri artık izleyemediğimizin cevabı.

Geçenlerde izledim, fena değildi ama ben dah ilginç birşeylerde bekliyordum doğrusu. Cloverfield filmiyle bağlantılı sanıyordum değilmiş, filmin sonuda mantardı bana göre. Büyük ihtimal devamıda gelecektir.

London has fallen' ı izledimbende dün. Süper bir olayı yok ama aksiyon keyfi için bakılabilir, epeydir izlememiştim böle özel koruma imgeli film.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Watchmen ultimate cut i izledim geçen gün. Daha doğrusu 3.5saat olduğunda 3 günde izledim. O evreni hiç bilmiyorum ama güzeldi film. Daha önce izlemiş olsanız da , bu yine izlenir . 50dk kadar yeni sahne var.

@@stardust 'ın imzası nerden geliyor öğrenmiş oldum.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stephen King'in Cell'inden uyarlanan filmin webrip'i düşmüş bile. Film o kadar kötü mü ki de hemen internetten izlemeye açmışlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Warcraft izledim dün. Açıkçası oyunlarıyla öyle çok alakam olmadı az buçuk Warcraft 3 oynamıştım. Hikaye karakter nedir bilmem. Ama güzel olmuş izlettiriyor kendini. Benim gibi normal izleyici sayılabilecek birine filmi sevdirdilerse altından kalkmışlar demektir bu. Devamı gelecek orası belliydi zaten.

Umarım Blizzard bu filmle bu işin tadını alırda şöyle Starcraft filmi falan da görürüz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzardın oyunlarının zaten kitaplar vs aslında çok uçsuz evrensel maceraları var filmlere çevrilse destansal olur filmlere sığmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok