İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Ben de merak ediyorum Deadpool'u. Puanın yüksek olması normal aslında. Avengers, spiderman falan gibi filmlerin çocuksuluğunu kırdı bu film. Kansız, küfürsüz superkahraman filmleri o kadar fazla ki, böyle birşeyle gelince herkes şaşırdı.

Gerçi Watchmen de böyle bir film ama deadpool kadar bilinmiyor nedense.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman yolculuğu ile iyi kötü ilintili kafamda bayağı bir film biriktirmiştim, az önce Time Lapse filmini izledim. 

maxresdefault.jpg

Imdb'de filme 6.4 vermişler, hatta yorumların arasında "en tırt zaman yolculuğu filmi" diyeni de olmuş ama ben filmi keyifle izledim, benim puanım 7+ 

Film'in imdb yorumlarından bir cümle (bir miktar spoiler)

Crazy girls + time machines = trouble

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de merak ediyorum Deadpool'u. Puanın yüksek olması normal aslında. Avengers, spiderman falan gibi filmlerin çocuksuluğunu kırdı bu film. Kansız, küfürsüz superkahraman filmleri o kadar fazla ki, böyle birşeyle gelince herkes şaşırdı.

Gerçi Watchmen de böyle bir film ama deadpool kadar bilinmiyor nedense.

Deadpool çok güzel olmuş.

Şimdi karakter zaten Çizgi Romanlarda absürdlüğün dibine vurmuş durumda. Okuyucu ile falan konuşuyor direk Çizgi Roman'da olduğu biliyor. Bunu filme yansıtmaları harika bir olay olmuş. Ryan Reynolds role cuk oturmuş. Bir sürü şeye gönderme var, hatta kendine bile laf çakıyor. :D

Deadpool ile ilgili Çizgi Roman spoiler'ı vereyim:

Marvel evreninin ölüm tanrısı Deadpool'a aşık. O yüzden Deadpool başına ne gelirse gelsin ölmüyor.

Bu arada 2. filmde Cable gelecek diyorlar:

321727-23092-deadpool.jpg

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman yolculuğu ile iyi kötü ilintili kafamda bayağı bir film biriktirmiştim, az önce Time Lapse filmini izledim. 

maxresdefault.jpg

Imdb'de filme 6.4 vermişler, hatta yorumların arasında "en tırt zaman yolculuğu filmi" diyeni de olmuş ama ben filmi keyifle izledim, benim puanım 7+ 

Film'in imdb yorumlarından bir cümle (bir miktar spoiler)

Crazy girls + time machines = trouble

Time Lapse' nin kurgusu güzel bi filmdi ama oyunculuk ve film çekimi yavan kalmış kapasitesine göre.

Akşam bende Legend filmini izledim. Son zaman bu elemanın filmleri çoğalmaya başladı sağlam bi aktör zaman içinde kalıplaşabilir. Filmde ikiz kardeş röllemesini çok iyi oynuyor. Filmde sağlamdı ayrıca keyifle izledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mustang: fena değildi en azından sinematik açıdan. filmin derdi bildik konulardan ama konuyu hem görsel hem sinematik açıdan işleyişi bugüne kadar çekilmiş benzerlerinden ayrı bir yere konmayı hak ediyor, onlardan çok daha olgun bir film. başroldeki çocuklar da süper oyunculuk çıkarmış. bu arada yönetmen Deniz Gamze Ergüven türk asıllı fransız imiş, film de oscarda en iyi yabancı dalında fransayı temsil edecekmiş; seyrederken bu nasıl türk filmi dedim zaten, türkiye ve türklerle ilgili bir fransız filmi imiş meğer; içerde böyle şeyler yapılamıyor olması çok yazık. 

http://www.imdb.com/title/tt3966404/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Big Short filmini izledim, amerikadaki mortgage krizini farkedip buna karşı bahse girenlerin hikayesi.

The_Big_Short_teaser_poster.jpg

Brad Pitt, Christian Bale, Ryan Gosling ve Steve Carell ile çok sıkı bir ekip kurmuşlar, oyunculuklar da inanılmaz başarılı. IMDB'den 7.9 almış, ben de helalinden 8 verdim. Biraz belgesel havası olduğu ve amerikadaki mortgage krizi gibi hala kimsenin ne olduğunu tam anlayamadığı ekonomik bir şeyle alakalı olduğu için herkese öneremiyorum ama konu hakkında biraz ilgisi olan birine enteresan bir perspektif olacaktır. 

Filmin Trailer'ı 

Beğenenler için filmin soundtrack'i (Led Zeppelin When The Leeve Breaks, telifini alana kadar çatlamışlar )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorgun olduğumdan ve filmde çok uzun olduğundan 007' nin son filmi spectreyi 2 parça şeklinde yarısı gece yarısı sabah izleyebildim. Güzel bi film ama böle aksiyonlar kısa kalmış gibi olmuş. Birde böle filme sanki bi kurtlar vadisi havası gelmiş. :D Aksiyon sahnelerinde müzik seslerini çok abartı kullanmışlar aksiyonun çatışmanın sesleri çok iç içe gelmiş. Onun dışında klasik bi bond filmi süperlik bişi yoktu ama izlenebilirliği iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sicario' yu geçmiş sayfalarda da konuşmuştuk ağır ve sağlam bi filmdir.

Intern ise çok keyifli ve ders çıkartılabilecek bir filmdir. Gerçektende son zaman ki filmler arasında izlendikten sonra akılda kalabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Big Fish 2003 IMDB: 8.0

Tim Burton filmi. Masal gibi, keyifli.

Özet :

William Bloom, babası kanser nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, aile evine geri döner. Gezgin bir satıcı olan babasını yakından tanımak için, efsanevi bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar.

Babasının yaşadıklarına dair efsaneler ve mitler, bir puzzle’ın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını zaferleriyle ve zaaflarıyla ortaya dökecektir.

Beyazperde.com'dan alınmıştır.

The Best Offer(La migliore offerta) 2013 IMDB: 7.8

A master auctioneer becomes obsessed with an extremely reclusive heiress who collects fine art.

imdb.com'dan alınmıştır.

The Dressmaker 2015 IMDB: 7.5

Tilly Dunnage (Kate Winslet) güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadındır. Vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly’yi (Judy Davis) bulmak için doğduğu kasabaya döner. Tilly artık kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Geçmişin yaraları ile döndüğü bu yerde Tilly’yi kasabalıya yaklaştıran şey Tilly'nin eşsiz terzilik yetenekleri olur. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kimliğiyle kasabanın kadınlarını adeta baştan yaratır. Bu arada geçmişini haksız bir şekilde karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlayan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy’ye (Liam Hemsworth) kalbini kaptırınca bu aşkın ona tahmin edemeyeceği şeyleri yaptıracağını görecektir.

beyazperde.com 'dan alınmıştır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce Fury' e bi kaç kez denk gelmiştim hatta tvde falan oynamıştı ama ben parça kesitler dışında ve odağımı vererek izlememiştim. Dün gece oturup bi izleyeyim dedim uzuncanada bir film ama tadında olmuş.

Tek filmin sonuyla ilgili ne ayak diyesim oldu.

Kahramanca savaşıp öldüler tamam eyvallah, bizim genç çocuk üstüne üstlük SS alman nazi askeri onu görüp gülüp bırakması biraz saçma geldi bana. Ki orda olay tamamen inada binmiş durumda kanla canla sonuna kadar savaşıyorlar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu big fish'i bir tek ben beğenmemişim sanırım. imdb puanı 8, masal filmi diye nerde aratsan ilk sıralarda bu film geliyor. 

Ancak ben hiç ısınamamıştım bu filme nedense. Bu kadar kişi beğendiğine göre sorun  bende herhalde.  :icon_think:

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu big fish'i bir tek ben beğenmemişim sanırım. imdb puanı 8, masal filmi diye nerde aratsan ilk sıralarda bu film geliyor. 

Ancak ben hiç ısınamamıştım bu filme nedense. Bu kadar kişi beğendiğine göre sorun  bende herhalde.  :icon_think:

Merak etme yalnız değilsin :)

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türk filmleriyle aram çok iyi değildir ancak @@Altan Yoklar bahsedince aklıma gelen ve tavsiye etmeden geçemeyeceğim bir film var: Gölge Oyunu.

Şener Şen ve Şevket Altuğ muhteşem bir iş çıkartmışlar. Yıllar oldu izlemeyeli, bir yerlerden bulup tazelemeli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@MilesTeg Şimdi benim de canım çekti, hayal meyal hatırlıyorum, hakkaten bulmak lazım bir yerlerden. Baktım youtube'da olur bu tip şeyler, orda da pek yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@MilesTeg Şimdi benim de canım çekti, hayal meyal hatırlıyorum, hakkaten bulmak lazım bir yerlerden. Baktım youtube'da olur bu tip şeyler, orda da pek yok. 

Şuradaki linkler çalışıyor. Ben genelde indirip arşivlediğim için nette izleyip kapatmıyorum. İndirmek isteyen olursa diye vereyim dedim linkleri.

Yalnız kalite çok kötü haberi olsun izleyeceklerin. TV'den kopya vaziyette :) Bildiğim kadarıyla DVD'si yok zaten filmin. Bundan daha iyisini bulmak biraz zor olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhsin Bey
Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni
Gölge Oyunu

İlk ikisini çok severim , Türk Sinemasının yüzaklarıdır.(Burada eşkiya kepazeliğini de hatılatmadan geçmeyeyim)
Gölge oyununu yıllar evvel televizyonda izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum .
Muhsin Bey restore edildi ve Youtube'a yüklendi ama bazı kısımları kesilmiş sanırım.(sanırım 20 dakikası eksik)
Aşk Filmlerinin ... restore ediliyor mu bir fikrim yok.
Bu arada Aaah Belinda da .ok güzel bir filmdir...

ssHds beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Danish Girl.

Fena değildi. Kostüm ve mekan tasarımlarını beğendik. Eddie Redmayne'in oyunculuğu yine başarılı. Filmin kurgusu bazen karmaşık gelebiliyor ama izletiyor kendini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar şu revenant 2015 filminin 1080p bluray torrenti düşmedi değilmi nete,indirip izleyeneniz varmıdır? Bir kaç torrent sitesine baktım 720p vardı 1080 Bluray daha düşmemiş sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok