İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Bence insanlar film önerisi yazmadan önce bi sevdiği filmler hakkında ön bilgi vermeli :)

Hcm insan bazen sevdiği tarzın dışında da film izleyip beğenebiliyor. Çoğunlukla aksiyon seviyorum ama pat diye izlediğim bir dram a bayilabiliyorum mesela. O yüzden önerilen filmin tarzı ve konusu hakkında spoilera girmeden küçük bilgi verme olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha once soylendimi bilmiyorum, Gone Girl guzel bir filim.

Ayrica, Wild,

http://www.imdb.com/title/tt2305051/?ref_=nv_sr_2

tavsiye edebilecegim bir filim.

Gone girl hiç beğenmedim. Spoiler içinde nedenini açıklayayım.

Film aşırı mantıksız. Kadın kazansın diye bir sürü mantık hatası yapılmış. Filmin sonunda avukatından kadın polise kadar herkes kadının yalanlarını anladı ama hepsi "Elimizden birşey gelmez" diye kestirip attılar. Hani cinsiyetçilik gibi olacak ama hikayenin bir kadın tarafından yazıldığı o kadar belli ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMTc4MjAyMDUwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTQw

Carnage. Çok güzel bir Roman Polanski filmi. Sırf Christoph Waltz için izledim ve çok beğendim. Tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Terminator Genesis bence güzel olmuş. T2 gibi klasik olacak film değil ama o evrende yeri var. Senaryo kötü değil, beklenenin dışında belki. T2 ile karşılaştırmalar zor oluyor. O zamanlar Special Effects bu düzeyde değildi. T2 ilk örneklerinden biriydi. 

Arnold da tam dönmüş. Filmde kesinlikle sırıtmıyor. Tam yerini bulmuş. 

İzlenir.

Sarah oconnor , kaset çaların başına geçtiğinde. "You could be mine" çalar belki diye heyesan yaptım ama çalmadı . :( . Biraz daha önceki filmlere referans olabilrdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korkulardan gittim birazda dün Poltergeist' i izlemiştim. Hani eğlencelik korku filmi gibi bişiler yapalım demişler ama yine de piyasada ki çoğu korkudan farklı olduğu için izlettirdi.

Ondan öncede gündüz Last Shifti izlemiştim. Terkedilmiş karakolda hemen hemen tek kişiyle çekilmiş yine tür olarak biraz farklılık gösterdiği için merakla izledim. Pek bi esprisi yok gerçi sonu mantar bitiyor, film süresincede çok mantarlıklar diz boyuydu. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kibitzer, sevmeme sebeplerine bende katiliyorum ama, belkide original romani filim icin degistirmis olabilirler.

Kitabını okumadım. Farklı mıdır bilemem. Fakat zannetmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Terminator Genesis bence güzel olmuş. T2 gibi klasik olacak film değil ama o evrende yeri var. Senaryo kötü değil, beklenenin dışında belki. T2 ile karşılaştırmalar zor oluyor. O zamanlar Special Effects bu düzeyde değildi. T2 ilk örneklerinden biriydi. 

Arnold da tam dönmüş. Filmde kesinlikle sırıtmıyor. Tam yerini bulmuş. 

İzlenir.

Sarah oconnor , kaset çaların başına geçtiğinde. "You could be mine" çalar belki diye heyesan yaptım ama çalmadı . :( . Biraz daha önceki filmlere referans olabilrdi.

Kasetçalar 1984'ten kalmaydı. Zaten ilk sahnede de Ramones çalıyordu. Tekrar başına geçtiğinde yine aynı şarkı çaldı. İlk sahnede You could be mine çalamazdı, o şarkı o zamanlar yoktu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jurassic World olmamış. 

Atmosfer iyi ama sernayo zayıf. Karakterler , diyaloglar zayıf.

Çocuk filmi desen değil. Yetişkinler için de zayıf. 

Ama izlenir. Aksiyon çok olunca , o götürüyor filmi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam Tomorrowland diye bir film izledim bilim kurgu tadında gayet keyif aldım. Kabasında çocuk filmi gibi gözükebilir ama gayet başırılı buldum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BoRa'nın mesajından sonra ne zamandır diskte yatan I Origins'i seyrettim. Filmi epeyi ilginç buldum ve kimi geçişler zorlama gelse de beğendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Terminator Genisys gayet keyifliydi. Arnoldun gırgır vurdurmaları güzeldi. Filmin sonuna bakılırsa da devamının gelceği yine belli oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2009 yapımı MOON isimli filmi izledim.

Eğer izlemediyseniz bence izlemeye değer bir film olmuş.

MV5BMTgzODgyNTQwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzc0

IMDB Link : http://www.imdb.com/title/tt1182345

Spoiler içerisinde sinemalar.com'dan kopyaladığım filmin özet konusu var. İzlemeden önce okumak istemeyenler bakmasın.

Astronot Sam Bell, üç yılını aya ulaşmak ve orada inceleme yapmak için geçirmiştir. Herkesten izole, farklı bir münzevi hayatı yaşayan Sam, işini fazlasıyla önemsemekte, bununla birlikte aynı oranda heyecan duymamaktadır. Ay onun yeni evi gibidir; Sam orada da kendine ait bir rutin yaratmıştır. Günlerini sessizlik içinde geçiren Sam hayatını, evini ve karısını gözden geçirmeye, geçmişteki planları ve hayallerini hatırlamaya başlar. Eve dönüş yolculuğuna başlamadan önce Sam çevresinde bazı tuhaflıklar hissetmeye başlar. Algı eşiği açılan Sam, rutinin bozulduğunu görmektedir. Bu süreçte kendi kendisi ile karşı karşıya gelen Sam, kurduğu hayatın ne olduğunu keşfedecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Terminator Genisys gayet keyifliydi. Arnoldun gırgır vurdurmaları güzeldi. Filmin sonuna bakılırsa da devamının gelceği yine belli oldu.

Daha izlemedim Termi'yi ama geçenlerde Arnold'un Terminatör kılığımdaki bir kamera şakasını izledim çok tatlı olmuş bir bakın:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Sea

Fena değil. IMDB puanını hakediyor, fazlası yok. İzletiyor kendini ama film boyunca o İskoç aksanı öldürdü bizi. Onun dışında vakit geçirmek istiyorsanız Jude Law'un hatrına izleyebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Sea

Fena değil. IMDB puanını hakediyor, fazlası yok. İzletiyor kendini ama film boyunca o İskoç aksanı öldürdü bizi. Onun dışında vakit geçirmek istiyorsanız Jude Law'un hatrına izleyebilirsiniz.

:thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pixels baya eğlenceliydi. Akşam izlerken bildiğin zevke geldim film direk şu an ki 30' lu yaşlarda ki gruba hitap ediyor bizim alemden olan. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok