İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

War of the Planet of the Apes - Seyredilebilir ama puanı biraz fazla şişirilmiş gibi geldi. Çok daha güzel birşeyler çıkartılabilirdi gibi bu filmden, yinede kayıp sayılmaz bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wazir diye bir Hintli filmi izledim. Tavsiye ederim içine Satranç oynununda güzelliğinin yedirilerek işlenmiş sağlam bir senaryosu var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 15/10/2017 at 7:33 PM, Deathknight said:

War of the Planet of the Apes - Seyredilebilir ama puanı biraz fazla şişirilmiş gibi geldi. Çok daha güzel birşeyler çıkartılabilirdi gibi bu filmden, yinede kayıp sayılmaz bence.

Bende az önce bitirdim. Fena değil işte. İlk iki filmi izlediyseniz bunuda izleyin ama tek başına izlenecek bir film değil ve bence üçlemenin en zayıf filmi.

Spoiler

Filmin adını Prison Escape Of the Planet Apes falanda koyabilirlermiş. Filme dair öncesinde herhangi bir bilgi almadım, fragmanını birşeyini izlemedim, konusuna dair birşey okumadım. Adını görünce insan maymunlar insanlar birbirlerini yiyorlar deli savaş var gibi bir izlenime kapılıyor ama alakası yok. 150 dakikalık filmin çoğu kafesteki maymunun dramı şeklinde geçiyor. Yani illa savaş olsun aksiyon olsun kafasında değilim ve filmi izlediğime de pişman olmadım ama beklediklerimi bulamadım açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

film kabaca eski film ile yenisini bagliyo

niye insanlar konusmuyordu hestonun ile planet of apes indeki

ayrica virisun yayilmasi dunyadaki insanlarin yokolmasini yana koyarsak hep yerel gitti

bu ceaserin hikayesi idi

basladi dogdu ve bitti

glabol olcek de degil

zati amerikada durum genelde boyle oluyo

filmdeki bazi sorunlar iste uclemeyei kapatma eski orjinal film ile baglama gibi

misal bu ikisini arasinda ki insanlar konustugu

zaman yolculuklu

abuk 20. yy da donup tum gezegenin ayni insan sekli ile polis arabali castli moaymuna donusme manyakligi ile kiyaslarsaniz sahaser kalir :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir süredir film yağmuru var ama dişe dokunur film bulmakta zor her zaman ki gibi, mesela  Dark Tower'ı çekenler ne yapmak istemiş anlamıyorum,  kitap'tan birebir olmasada alıntı yapmış olmak ancak trailer'da etkili olur izlenince ciddiyetine göre giydirilir çok normaldir, bu konuda kitaptan filme film çekmek isteyenlere kasfetli ortamı iyi yansıtan ders niteliğindeki harry potter 1-2-3 ve LOTR serisini izlemelerini öneririm. IT'e daha bakmadım ama beni yanıltacağına ihtimal vermiyorum. şahsen üstünde durulmayacak bir film olacak ama prodüksiyon tabiki gayet kaliteli olacaktır zaten tek becerebildikleride bu aslında.

Thor Ragnarok'ta tam sınırda durmuş ilginç bir film olmuş, ilk seansta gidilecek türden bir film bana göre, spiderman  home coming'te aynısının kahverengisi bir film ve yine sıradan filmler dolabında yerini alacaktır. Testere 8'e bakmak istiyorum ama gereksizlik abidesi olması ihtimali canımı sıkıyor, ilk 5'nin kutulusu arşivimde var sonrasını almak istememedim.

Şu aralar beni yanıltmayan tek film Arabalar 3 oldu, her tekrar izleyişimde bir detayı  farkettiğim için yeğenler beraber izlemek istyorum.

Yakında çıkacak fason bir film daha "kara panter" :alkis:  , Anlamadığım şey şu insanların zihniyle öyle bir oynuyorlarki bu saçmalıklar sinemada ciddi cirolara çıkıyorlar ve sektörde de ciddi yatırımlarla yenisi geliyor, netflix'te sağolsun fabrika gibi son 1-2 yıldır üretmediği süper kahraman kalmadı ve hepsi amerikalı ne hikmetse hiç meksikalı yok arada zenci kara panter çıkarmaları ilginç olsada rus yada çinli veya japon bir süper kahraman olmamasıda aslında zihinlerini gösterir nitelikte bir detay.

Neyse gece gece biraz alien 1 izleyip sızmak istiyorum...:mrgreen:

mehmetclk tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 04.06.2016 at 17:05, Altan Yoklar said:

http://www.imdb.com/title/tt4309356/

.

Sarmaşık 2015

Bildiğin gerilim filmi hem de dozu çok güzel ayarlanmış , gerilim adım adım artıyor.

Oyuncular-yönetmen tertemiz iş çıkarmış.

İzleyiniz...

.

1 seneyi geçmiş önereli , online izlemek isterseniz puhutv'de...
.
https://puhutv.com/sarmasik-izle
.

Cipe-9LUUAAfKVW.jpg

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende beğendim o filmi, eğlenceliydi baya.

Wind River' da fena değildi dün izledim.

Az önce de  Amityville: The Awakening  izledim. Zorlama olmuş biraz, zaten film içinde kendisiyle dalga geçilmiş bir nevi aslında gençlerin hangi filmi izleyelim sahnesinde. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 07.12.2017 at 10:26, ResetButton said:

Dunkirk iyiymiş. Film 3 saat olsa yine izlenirdi. Ki bence kısa bile kalmış. Odak noktası farklı birkaç film daha çekileiblir .

Bunu izleyen var mı?

Battle of Britain (1969)

http://www.imdb.com/title/tt0064072/

Dunkirk'teki sivil denizciler bana bizim tarihimizden şunu  hatırlattı.

dunkirk malum yerlere düşmüş mü?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dunkirk düşmüş. American Made ve Logan Lucky'yi izledim bende. İkisi de güzeldi. Özellikle American Made'i hala seyretmemiş olan varsa Narcos ile kombo yaparak izlemek lazım.

Spoiler

Ya Escobar'ı keşke direk Narcos'daki abi'ye oynatsalarmış, adam öyle oynuyorduki Escobar'ın kendisinden daha Escobar'dı, filmdeki Escobar bayağı sırıttı gözüme Narcos'dan sonra. Pekte fazla görünmüyordu hoş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hitman's Bodyguard, hem biraz komiklik hemde aksiyon türevi olarak güzeldi Samuel J. ' yi görmek güzel geldi ön planda rol oynar şekilde olarak. Filmin çıtası çok yüksek değil ama eğlencelik izleniyor.

American Assassin epey hoşuma gitti bu filmdi. Filmin bir bölümü Türkiye' de geçiyor ama seslendirme kısmı epey mantar olmuş. Hadi bizim ajan rolündeki arkadaşların turist gibi konuşmasını bi yana koydumda misal jandarmalı sahnesi falan var koysana oraya natürel lisanda konuşan bi figüran aktör falan, herif keko gibi konuşuyor besbelli o yüzden o kısımlar epey uyduruk geldi Türkçe konuşulan sahneler. Filmde azcık Hitman izleride vardı ama MI6 kökenli temasıyla gruplu iş gibi bir işleyişe dayanıyor fena değildi beğendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dunkirk'i beğenenlerde var, beğenmeyip eleştirenlerde çok. Hatta bu eleştiriler yüzünden sinemada gitmedim. Ben beğenenlerdenim, yani WW2 uçakları hastası biri olarak Dunkirk üzerindeki o dogfight sahneleri, Stuka'ların askerlerin üstüne dalıp bomba atması bile yeter. Yani Er Ryan'daki gibi epik bir Normandiya çıkartması, hastanede güzel bir hemşireyle yaralı askerin aşk hikayesi gibi şeyler yok. Evet çok aksiyonlu, uçan kaçan bir film değil ama başından sonuna nasıl geçtiğini anlamadım. Dönemi gerçekten güzel yansıtmışlar. WW2 filmleri seviyorsanız seyretmeden geçmeyin derim.

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok