İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

American Made güzeldi. 7/10 veririm. Yalnız Tom Cruise 'ın botokslar iyice göze batmaya başlamış,Adamın ağzı ,yüzü bir tuhaf duruyor. Fazla zorlamamak lazım bir noktadan sonra. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dunkirk güzelmiş ama Nolan'dan öyle filmler izlemeye alıştık ki, bu onların yanında biraz sönük kalmış.

Bir de tabi ingilizler'in fransa'dan çekilmesini böyle büyük bir kahramanlık varmış gibi falan betimlemelerine de müsadenizle "bi siktirin gidin arkadaş" demek istiyorum. ucuz numaralar bunlar yemeyiz. Nolan gelsin çanakkale'yi çeksin yüreği varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 dakika önce, stardust said:

Dunkirk güzelmiş ama Nolan'dan öyle filmler izlemeye alıştık ki, bu onların yanında biraz sönük kalmış.

Bir de tabi ingilizler'in fransa'dan çekilmesini böyle büyük bir kahramanlık varmış gibi falan betimlemelerine de müsadenizle "bi siktirin gidin arkadaş" demek istiyorum. ucuz numaralar bunlar yemeyiz. Nolan gelsin çanakkale'yi çeksin yüreği varsa.

Güzel filmdi fakat:
Görsele takılıp kaldım içerikten uzaklaştım izlerken.
Ne güzel ne detaylı görüntüler , 35mm bu görüntüyü vermez dedim. Imdb'den baktım ki:

Panavision 65 HR denen large format 65mm ile çekilmiş anladığım kadarıyla. Keşke şu kameralar artık her film için standart olsa.

Screenshot_16.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mountain between us idare ederdi. Biraz yapağılık vardı gerçi, dramatizma ve romantik öğelere bağlanıyor bi yerden sonra. Ortada bir film kış vakti ıssız bucaksız dağlarda yabancı bir hatunla kalma ve kurtulma fantezisi denenmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dunkirk'i IMAX salonda izleme şansım olmuştu ve gerçekten çok sevmiştim, o tip filmler iyi salonlarda tat veriyor, evde izlesem o denli sevmezdim muhtemelen.

Star Wars'a gittim ama ya ben yaşlanmışım, ya bu filmleri o kadar da güzel yapamıyorlar artık. Galaxy Far Away yazısında arkadan bir "Allah Be!" narası geldi ama filmden çok da etkilenemedim açıkçası. 

Dün evde Türk Gambiti (Turetskiy Gambit) izledik , fena film değil geçen izlediğimde daha güzel gelmişti açıkçası. Bu sefer senaryo ve diyaloglar çok dağınık geldi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'in kendi yapimi olan, Will Smith'in oynadigi "Bright"'i begendim. Yorumcular bu filmi yerin dibine batirdilar ama bence Training Day ile Warcraft aleminin karisimi gibi cok ilginc, eglenceli bir konsept olmus. Orc'lar, Elf'ler ve insanlarin beraber yasadigi, alternatif bir gunumuz Los Angeles'inda gecen, modern Amerikan toplumundaki etnik gerilimlere atifta bulunan ilginc bir film, seyretmenize deger. Yorumcular begenmemis olabilir ama izleyiciler begendigi icin Netflix serideki ikinci filmi siparis etmis bile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, ResetButton said:

Bunu izlemiştim , detayları tam hatırlamıyorum fakat vasat bir filmdi. Belki film kitaba daha sadıktır ama kitabın atmosferi yoktu. 

şu elemandan çok huylanıyorum bir de :)

MV5BMTIzOTQxMDg1OF5BMl5BanBnXkFtZTYwMzI0

Niye?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem çocukken TRT 'de çok gösterilen bir film mi dizi mi ne vardı. ORdan adam zihnimin derinliklerinde yer etti demek ki . 

Bu arada yeni Blade Runner fena olmamış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

41 dakika önce, ChipArchitect said:

Netflix'in kendi yapimi olan, Will Smith'in oynadigi "Bright"'i begendim. Yorumcular bu filmi yerin dibine batirdilar ama bence Training Day ile Warcraft aleminin karisimi gibi cok ilginc, eglenceli bir konsept olmus. Orc'lar, Elf'ler ve insanlarin beraber yasadigi, alternatif bir gunumuz Los Angeles'inda gecen, modern Amerikan toplumundaki etnik gerilimlere atifta bulunan ilginc bir film, seyretmenize deger. Yorumcular begenmemis olabilir ama izleyiciler begendigi icin Netflix serideki ikinci filmi siparis etmis bile.

Bright içinTürkiye'ye yönelik acayip bir reklam filmi çekmişler. 
Hoş:

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blade Runner 2049'u dün izleme şansım oldu. Gerçekten hakkını vermişler. İlk filmin kitabının yazarı PKD yaşasa ancak bu kadar yazabilirdi ikinci filmi de. Eksikler yok değil ama final bile tam PKD havasında idi.

Daha da güzeli, filmin yönetmeni Dennis Villeneuve'e Dune'un yeni uzun metrajlı filmi için görev verildi. Blade Runner 2049 atmosferiyle çekilmiş yeni bir Dune tadından yenmez. Arrival'daki başarısını da unutmamak lazım. Heyecanla bekliyorum.

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Altan Yoklar said:

Bright içinTürkiye'ye yönelik acayip bir reklam filmi çekmişler. 
Hoş:

haha, cok iyi yapmislar! tesekkurler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, MilesTeg said:

Blade Runner 2049'u dün izleme şansım oldu. Gerçekten hakkını vermişler. İlk filmin kitabının yazarı PKD yaşasa ancak bu kadar yazabilirdi ikinci filmi de. Eksikler yok değil ama final bile tam PKD havasında idi.

Daha da güzeli, filmin yönetmeni Dennis Villeneuve'e Dune'un yeni uzun metrajlı filmi için görev verildi. Blade Runner 2049 atmosferiyle çekilmiş yeni bir Dune tadından yenmez. Arrival'daki başarısını da unutmamak lazım. Heyecanla bekliyorum.

Filmle ilgili en güzel şey ... AR abla...

Onun haricinde izlenir yani izlenmez değil ama gereksiz UUUZzzzzZZUUUNN... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok