Netflix Türkiye'ye gelmiş
4 4

Bu konuda 445 mesaj var

amazon prime 'ı deneyen yok mu?

Görüntü kalitesini ayarlamanın yolu yok gibi görünüyor ,pek tatmin etmedi. 

Bölge sorun çıkarıyor ama Zenmate 'ten Almanya'yı seçince sorunsuz çalışıyor. 

nette dolaşan Web-DL ler bu streaming yayınından mı capture ediliyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall : Şero için kötü diyorlardı, ben oldukça beğendim.. Hani gülmedim etmedim, bilmediğim hiç espri yoktu ama beklediğimden çok daha iyi kotarmışlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

An itibariyle, yeni akıllı televizyonun da gazıyla evimde ;

- Netflix 

- BluTV

- Filmbox

- Vodafone TV

- Digiturk Play 

var.  :icon_tophat:  Sabahlar olmasın... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

izlemedim etmedim ama devri gecti

ustelik gayet hayer sansur oncesi donemdi bunlari parladigi donemler sonra lemanmis lemayakmis hepsini ustunde baski olustu cinsellik azaldi

misal kunteper canavar efsaneydi o da nasil yapcaksin

ekranda dumani tutan dotu yapamadiktan sonra

baruter cizgi cizerken masa altindan otbir ceker kedisi gelip ustune oturur ve hamile kalir serafettin boyle dogmus olur

avrupada amerikada bile artik maf ediyorlar x rated olarak

turkiyede ise imkan ihtimal yok zati cigi olarak bile yapamiyorlardi artik

gecti gitti 90lar bitti paydos

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konu Netflix'ten X Rated'e nasıl geldi yahu.. :)

Netflix'e verdiğim paraya hiç acımıyorum. iTunes üzerinden otomatik yenileme ile kullanmaya devam. 1080p kalitesinden de 4K 65" TV'de çok memnunum. Daha izleyeceğim en az 10 tane dizi var. Sanırım yıllarca kalırım bu sistem patlayıp çatlamazsa. Torrent bul, altyazı bul hiçbirine gerek kalmadı. Evdeki herkesin profili de ayrı, Apple TV üzerinden Netflix uygulamasını açan kendi profilinden takılabiliyor falan.. Birden fazla cihaz için çok fark istemeseler onu da alacağım ama aradaki fark çok çılgın.

HBO dizilerini de aynı rahatlıkta izleyecek bir platform gelirse Kablo TV ..vb hiç gerek kalmayacak. Zaten Turkcell TV+ aboneliği de geliyor Platinum yüzünden. Diğer hizmet sağlayıcılar ölebilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

serafettin gecmiste iste xrated bi cizgi seriyi kalkip film yaparsan zati oldurulmustu o donemki cizgiler ve bel alti espiri kulturu olmaz dedim

ikinci konu bizim normal tvler x-rated filmlerin bazilarini normal zamanlarda bile oynattilar 90larda

simdi kablolu tvde bile bisi yok

sigaralar kanlar tum firmalar engelli

yemisim netflixi yani 3 tane sey gosterip bi devlet buyugumuz gorse yasagi gecirir netflixe

herhangi bir hbo dizisini onlarca sansizsuz (kan ciplaklik sex cinayet sigara marka derken izlemek imkani falan yok)

netten indirip izliyorum

para mara vermem

ev aile coklu media olanaklar yeteneksiz aile bireyleri anne bana .yada coluk cocuk durumlari harc cok manada veremiyorum

kalitede umurumda degil

ustune para vermezlerse 40 -60dklik dizi izleyecem diye 10-30gb dosya falan indirmem ben

hala 720p e bile bulasmiyorum ben

ustelik ben boyle ulkere gore icerik sinirlamasi yapip takla attiran sistemlere kil otesi kilim

seneler senesi bu mal sektor dvd region gerizekaligini yapti

sinekten yag cikartacaklar diye

o netflix falan amerikan iceriklerinin cogunu size sunmuyorsa sinirliyorsa

turke ozel de cok cok bisi ettigi yoksa

ee bielmiyorum.

40-50 lira suna bu 40-50 lira buna 100-1500 lira otekine ona suna buna derken her ay tv film dunyasi na internet derken tonla para bayilacagima bekar insan olarak alir 1 cuval cekirdek o parayla citlerim

Bloody beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

40-50 lira suna bu 40-50 lira buna 100-1500 lira otekine ona suna buna derken her ay tv film dunyasi na internet derken tonla para bayilacagima bekar insan olarak alir 1 cuval cekirdek o parayla citlerim

Bekar insan olarak o paralara sadece çekirdek almak gelmesin aklına. Çitleyecek daha keyifli şeyler de bulabilirsin.  :cigar:  :icon_imslow:  :icon_starvin:  :icon_twisted:

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon video servisini tüm dünyaya açmış. 

desktop uygulaması , w10 uygulaması gibi birşey yok. Görüntü kalitesi fena değil. Bu ay alışveriş için prime açılır, arada bu da denenir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün denedim, TV uygulaması gayet güzel çalışıyor. 1080p kalitede, bozulmadan seyredebildim. 1 hafta bedava denemek isteyenlere.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.de den aldığınız prime .com da geçeli değil. Ama .com da prime video ya girince üyelik geçerli.

Man in the high castle 2.sezon amazon.de de yok ama .com da var. Edge de izledim biraz görüntü kalitesis iyi.

Prime ın diğer avantajları da hesaba katılırsa bu da iyi bir alternatif. Katalog netflix kadar geniş değil gibi tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzlemek istediğim bir film Netflix'te yoktu, mecbur BluTV'ye geçtim.

Search'ü hakikaten çok zor, bir filmi bulmak için o filmin Blutv'de olduğunu bilmek gerekiyor.

Filmde eğer altyazı ya da dil değiştirmek isterseniz film baştan başlıyor.  2-3 defa baştan başlattım.

Altyazı uyumsuz... Ya böyle bir şey mümkün mü, on-demand hizmet veren bir sistemin "altyazılı izle" amatör sitelerinden bile kötü olması mümkün mü ?

Altyazı uyumsuz olunca diğer dili de deniyeceğim ve kapatacağım diye tekrar tekrar başlattım, altyazıyı kapatınca dublaj tekrar Türkçe'ye döndü, tekrar onu da kapatıp baştan başlatmam gerekti.

Özetlersek filmi izleyebilmek için 5-6 defa baştan başlatmam gerekti.

Şu an filmi izliyorum ama ilk 10 dakikada 3-4 defa film kısa süreliğine durdu yükleniyor ekranını gördüm. (Bu cümleyi yazarken bir kez daha oldu, çok da kısa süreli olmadı)

Yeni yılın başında Netflix aboneliğim bitiyor, biraz BluTV ile devam ederim diyordum ama çok da öyle olmayacak sanırım... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzlemek istediğim bir film Netflix'te yoktu, mecbur BluTV'ye geçtim.

Search'ü hakikaten çok zor, bir filmi bulmak için o filmin Blutv'de olduğunu bilmek gerekiyor.

Filmde eğer altyazı ya da dil değiştirmek isterseniz film baştan başlıyor.  2-3 defa baştan başlattım.

Altyazı uyumsuz... Ya böyle bir şey mümkün mü, on-demand hizmet veren bir sistemin "altyazılı izle" amatör sitelerinden bile kötü olması mümkün mü ?

Altyazı uyumsuz olunca diğer dili de deniyeceğim ve kapatacağım diye tekrar tekrar başlattım, altyazıyı kapatınca dublaj tekrar Türkçe'ye döndü, tekrar onu da kapatıp baştan başlatmam gerekti.

Özetlersek filmi izleyebilmek için 5-6 defa baştan başlatmam gerekti.

Şu an filmi izliyorum ama ilk 10 dakikada 3-4 defa film kısa süreliğine durdu yükleniyor ekranını gördüm. (Bu cümleyi yazarken bir kez daha oldu, çok da kısa süreli olmadı)

Yeni yılın başında Netflix aboneliğim bitiyor, biraz BluTV ile devam ederim diyordum ama çok da öyle olmayacak sanırım... 

Seni uyarmıştım abicim ilk abone olurken. ;) Blutv'den uzak durun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya ilaveten bir haberi paylaşayım, belki kullanmak isteyen olur.

Doğuş Grubu’nun, yayıncılık sektöründeki son yatırımı, online televizyon kanalı puhutv oldu. İnternetin hızlanması ve akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla değişen televizyon izleme deneyimini Türkiye’ye getiren puhutv, “En sevilen yerli dizi ve filmlerin online adresi olmak” vizyonuyla yayın hayatına başladı.

Geçtiğimiz ay test yayınına başlayan puhutv’ye www.puhutv.com adresindeki websitesinin yanı sıra, telefon ve tablet uygulamalarından da erişmek mümkün. Zengin bir içerikle izleyiciyle buluşan puhutv, yakında akıllı televizyonlardan da izlenebilecek.

İZLEYİCİSİNİ TANIYAN TELEVİZYON

Kolay kullanım imkânının yanı sıra yüksek görüntü kalitesine sahip, popüler ve güncel içerikler sunmayı hedefleyen puhutv, “izleyicisini tanıyan televizyon” anlayışını benimsiyor. puhutv, izleyicilerden gelen talep ve önerilerle içeriğini zenginleştirirken, teknolojik altyapısıyla izleyicilerine kendi beğeni ve tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş televizyon izleme deneyimi sunuyor. Mobil cihazlardan da izlenilebilen puhutv, bu deneyimi zaman ve mekândan bağımsız, tüm ekranlarda özgürce yaşama imkânı sağlıyor.

10.000 SAATTEN FAZLA LİSANSLI İÇERİK

Tamamen ücretsiz olan puhutv’de izleyiciler, yüksek rating alan güncel prime time dizileri, günümüz Türk Sineması’nın popüler filmlerini, unutulmaz Yeşilçam klasiklerini ve Türk yönetmen sinemasının seçkin eserlerini bulabiliyor. Çok yakın zamanda ise çocukların ilgiyle izlediği çizgi filmler yüksek görüntü kalitesiyle ve tek parça olarak izlenebilecek. Türkiye’nin önde gelen yapım şirketleri ve televizyon kanalları ile yapılan anlaşmalar sonucunda puhutv, toplam 10.000 saatten fazla lisanslı içeriğe ev sahipliği yapıyor. İçeriklerin, her geçen gün arttırılması planlanıyor.

PUHUTV KENDİ DİZİSİNİ DE YAPACAK

puhutv ayrıca online televizyonların tüm dünyada popülerleşmesinin en önemli nedenlerinden biri olan ve yenilikçi bir anlayışla dizi sektörüne de yeni bir soluk getiren “orijinal içerik” konseptini de izleyicilere sunuyor. Ülkemizde sadece puhutv’de izlenebilecek olan ve mevcut dizilerin aksine, 60 dakika ile sınırlanan çok özel yapımlar 2017 yılı itibariyle izleyiciyle buluşacak.

Kaynak:turk-internet.com Haber Merkezi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@fortuneteller : Hiç kullanmasam da üzüldüm açıkçası, sonuçta öyle bir seçeneğin olduğunu bilmek iyiydi. En kötü, para verip kullandığımız sistemlere göre daha kaliteli olmalarını argüman olarak kullanıyorduk, bknz. 5 mesaj yukarısı. 

Neticede yasal olmayan bir şey, bu kadar dayanması bile şaşırtıcıydı...  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

15 gündür ben de kullanıyorum netflix'i ve bugün seyretmek istediğim filmlerden birkaçının (forrest gump mesela) artık olmadığını gördüm. Filmler dönemlik mi geliyor netflix'e?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olması lazım, ben izlemiştim yakın dönemde... @@libra78 

Bugün netflix aboneliğim bitiyor, bir süre ara vereceğim bakalım, alternatiflerini biraz denemeye çalışacağım.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

15 gündür ben de kullanıyorum netflix'i ve bugün seyretmek istediğim filmlerden birkaçının (forrest gump mesela) artık olmadığını gördüm. Filmler dönemlik mi geliyor netflix'e?

Evet dönemlik geliyor, bunları takip eden siteler var oradan bakabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

netflix aboneliğim var. yeni aldığım tv'nin 4k+hdr özelliklerini denemek amacıyla abone olmuştum. 4-5 aydır kullanıyorum. kullanım kolaylığı, kalite falan çok güzelde arşivin yeterli olduğunu düşünmüyorum. enpara kampanyası da bittiği için iptal ettirebilirim.

kıyaslamak pek doğru değil gerçi ama spotify gibi değil. spotify'da aradığım her müziği buluyorum. netflix'de 10 da 1'i bile yok. 

kodi programı ve quasar plugini ile tamam korsan içerik ama muhteşem bir çözüm oluyor. arayabileceğiniz her şey listelenmiş. tek tuşla torrent sitelerinde arama yapıp hemen izlemeye geçebiliyorsunuz. 

merak edenler için 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok