Netflix Türkiye'ye gelmiş
4 4

Bu konuda 445 mesaj var

@@Ozan Başeski Ama doğrudan dolar/euro ile çarptılırsa bizim için adaletsiz olur.

Ya türkçe altyazı var da adamlar narcos'u bildiğim kadarıyla tek günde çıkardılar. İşte onu ABD ile aynı anda TR altyazı ile yayınlayacaklar mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Animeler var mı diye baktım, aradıklarım Türkiye de yoktu. Ordan da kaybetti.

Sansür işi nasıl olacak bunda, resmi olarak geldiklerine göre herhalde birşeyler yapacaklar. O zaman tümden tümden anlamı kalmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doğrudan dolar kuruyla falan çarpılmıyor işte, sabit TL olarak tarifeler. SD yayın ve tek yerde izleme 16TL, HD yayın ve aynı anda iki yerde izleme 27TL ve 4K yayın aynı anda 4 yerde birden izleme için de aylık 39 TL. Bahsettiğiniz Narcos'ta sanırım Türkçe dublaj bile var. Bunun haricinde hemen her dizide Türkçe altyazı bulunuyor artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deneme süresini başlattım ben de, Rick and Morty izliyorum. :)

Yalnız 27 TL çok fazla geldi, muhtemelen kapatırım 30 gün sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ayin enparalasina yari fiyatina, premium üyelik 4k hdr de destekliyor, 4 kisi 40/2=20/4=5 lira kisi basi aylik, yillik 60 lira kisi basi bence cok iyi. baslarda yurt disinda yasayanlar türkce iceriklere erisemiyordu, simdi avusturya da da türkce icerikleri izleyebiliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA Blutv denen şeye alışmaya başladım, paralı üyeliğe devam eder miyim henüz emin değilim ama işimi görüyor.

Aylık 8 TL hakikaten sinemada bir film parasından az, Türk Malı diye kafadan üzerini çizmek doğru olmayabilir. 

Görüntü kalitesi hakikaten tırt (*) falan ama filmleri/dizileri afişleri ile görmek, aralarından seçip izlemek, altyazı maltyazı uğraşmamak falan iyi geldi. Odamdaki TV bozuldu, bir yandan bilgisayarla takılırken bir yandan da Ipad Mini ile dizi izliyorum, görüntü kalitesine çok da takılmıyorum.

* Hakikaten Tırt =  Aynı ortamdaki apple TV ile netflix ten çok ciddi görüntü kalitesi alabilirken blutv'de vcd ayarında pikselleşme oluyor uzun bir süre, toplaması vakit alıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anladığım, o 9.9 lirayı 3 ay boyunca alacaklar, yani 3 ay boyunca aylığı 10 liraya gelecek, ondan sonra fiyat gene 27 gibi bir şey... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW

Evet oyle;

Vodafone Red Netflix Paketi Kampanya Koşulları:

3 ay hediye Netflix üyeliği sadece 4.5G Red 10, 4.5G Red Elite ve Red Elite tarifelerinde geçerlidir. 

Diğer Red tarifeleri Netflix paketinden, aylık 9,90 TL’lik data paketiyle faydalanabilir.

Hediye Netflix üyelikleri dışındaki Netflix Paketinden, diğer Red Tarifelerindeki aboneler aylık 9,9 TL’ye 3 ay geçerli aylık 1 GB paket alımlarıyla faydalanabilmektedir. 

1 GB internet paketi alındıktan sonra 3 aylık Netflix üyeliği otomatik tanımlanacaktır. 

Abonelerin sadece üyelik bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. 

Kampanya hem yeni gelen hem mevcut aboneler için geçerlidir. Hediye Netflix üyeliği sadece 3 aylık standart Netflix paketi (aynı anda 2 cihazdan yayın/ HD) için geçerlidir. 

Anında izlemek için ayrıca üretilip satılan Netflix uyumlu cihaz ve internet bağlantısı gereklidir.

Netflix hakkı devredilemez veya paraya çevrilemez. Başka bir Netflix paketi ile değişitirilemez veya birleştirilemez.

Kampanya dahilinde verilen 1 GB cepten internet yurtiçinde geçerlidir. 

3 ay sonunda isteğe göre, Netflix üyeliği aylık 27,99 TL’lik standart paketle mevcut üyelik koşulları kapsamında ücretlendirilecektir, aksi taktirde otomatik sonlandırılacaktır. Değişiklik hakkı Vodafone ve Netflix’te saklıdır. Kampanya 29.10.2016-25.03.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Hic yoktan iyidir ama, 28 TL yerine 10TL aylik odeniyor 3 ay boyunca... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

27 TL'lik paketi 2 kişi kullanırsanız 13 TL sizi üzmez, gayet makul bence. Ben henüz 4K izleyemedim yalnız, Smart TV'de kullanıyorum app içinde hız testi 15Mbit çıkıyor. Bağlantım 50Mbit fiber ve TV ethernet ile bağlı. İçindeki browser ile fast.com testi yapıyorum 35Mbit çıkıyor farkı çözemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blacklist'in 3. sezonu da gelmiş. 4K güzel oluyor bu arada, 16Mbit ADSL (Gerçekte 14) ile rahat izleyebiliyorum (Smart TV).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim bir arkadaş Daredevil'i 4k izleyerek 4 veya 5 bölümde 150gb AKN'yi bitirdi, aklınızda olsun  :D

Bende AKN filan olmadığı için sorun yok :).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sizi kafalamış. Netflix'in kendi sitesinde yazıyor. 1 saatlik hd bir film en iyi kalitede ortalama 3gb, 4k film ortalama 7gb data harcıyor diye. 5 bölümde 150 gb nasıl bitmiş? Mutlaka başka şeyler vardır

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi vardır, zaten dizi sitelerinden falan da eşi arada izliyor biliyorum, ama daha önce hiç akn aşmamışken 4k dizi seyrettiği her iki ayda da aşmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlgilenen varsa eğer vodafonenun red tarifelerinden bazılarına geçişte bu hizmeti 3 ay ücretsiz veriyorlar. Hali hazır kullanan red üyelerindede aylık 1 gb internet dahil Netflix üyeliği 9.90 lira gibi bi kampanya mesajı gelmişti. Kapsamı tam bilmiyorum tabi vodafone ile görüşmek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok