CHW Klavye Fare, Mouse Pad Genel Başlık
2 2

Bu konuda 260 mesaj var

@ResetButton Alınmaz pahalı olabilir, şimdi kalkıpta bunu alınabilir modellerde uygulasa daha iyi olur, sanmam öyle yapsın nasılsa iyi bir mouse için 100$+ rahatlıkla gömebilecek hatırı sayılır kullanıcı var, önce onların yağını almak isteyeceklerdir.:zuh: ben A4 Bloody A9'la mutlu mesut yaşıyorum.:icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, ResetButton said:

Microsoftun yeni klavyesi. PArmakizi okuyucu var ama 150usd lik fiayt biraz buna.

Sade ve güzel görünüyor. Mac klavyelerini sevip benzerini PC'de bulmakta zorlananlar için iyi bir seçenek olacaktır ancak parmak izi okuyucusu yüzünden fazla pahalı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 dakika önce, ResetButton said:

Microsoftun yeni klavyesi. PArmakizi okuyucu var ama 150usd lik fiayt biraz buna.

iMac Pro klavyesini kopyala-yapıştır yapmışlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, mehmetclk said:

Dell OEM klavye nasıl 30ms olur anlamadım, hepsi bir yana apple'ın 1.ci olmasına gıcık oldum. bir klavyenin gecikmesini ölçen program, utility veya araç varmı?

. It’s not a coincidence that the quickest keyboard measured also has the shortest key travel distance by a large margin. video setup I’m using to measure end-to-end latency is a 240 fps camera, which means that frames are 4ms apart. When videoing “normal” keypresses and typing, it takes 4-8 frames for a key to become fully depressed.

apple ın hızlı olması chicklet tarzı olmasından herhalde. Tarih atmamış teste ama yeni dılaşıyor bu reddite.Testi yapan yeni modeller ekler herhalde.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun zaman BF gibi oyunlarda MX Red kullandım. Gayet güzel ancak en ufak yazı ile ilgili işiniz varsa tercih edilmemeli.

Kahverengi hemen her türlü yola gelen bir tuş genel maksatlı onu tercih etmek lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech G700S kullanıyorum. Aslında memnunum ama pil ömrü çok kısa  ,sürekli şarj etmem gerekiyor. 

G602 Lag-Free Wireless Gaming Mouse 'a geçersem doğru tercih olur mu? Gördüğüm tek eksik wheel de freespin olmaması.

https://www.amazon.com/gp/product/B00E4MQODC/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2D6O8U4XOTC9L&psc=1

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G602'yi 2.5-3 senedir kullanıyorum, oyun oynamıyorum, oyun performansını bilemiyorum. Ergonomisi bana böre iyi, pil ömrü falan da gayet iyi ama 1 seneyi geçtikten sonra sol tuş hafiften sukoyvermeye başladı, basılı tutarken bazen kendi kendine bırakıyor, sürüklediğim şeyleri farklı biryere bırakmış oluyor haliyle. Bilmiyorum öncesinde kullandığım marathon modelindeki gibi kronik bir problem mi ama bendekinde var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, stardust said:

Kaptanın Seyir Defteri:

• 08.03.2018

İnsanlar hala Logitech ürünleri kullanmaktaydı...

The force is still strong with you, my young padawan..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Narcissus said:

Valla benim oyunda da masaüstünde de 4000de.. Eve gelip kullanmaya çalışan olursa masadan düşüyormuş hissiyatı yaşıyor.. 

kabloluysa sorun olmayabilir ama kablosuz maouse da 4000 seçilirse birkaç saatte bir şarj etmek gerekir. 

G700S iyi ama nerdyse her kullanımdan sonra pil bitiyor, üstelik pil ömrünü koruyucu ayarları seçtiğim halde. Logitech 'in bu kadar zamanda doğru dürüst bir yazılımı becerememiş olması da ayrı konu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 27.04.2017 at 21:57, TatanQa said:

Ben yazmayı unutmuşum (hiii çok ayıp!) 2 hafta önce A4 bloody v7a mouse aldım süper bişi .

v8m alasım var veya bunu

https://www.hepsiburada.com/bloody-p93-lk-5k-optik-core3-aktif-5000cpi-rgb-oyuncu-mouse-p-HBV000008WTSH

bu da çok iyi gibi geldi ön kısmı benim deathadder gibi bundaki tuş sensörü lazer ile okuyor çift tıklama sorunu kalkıyormuş böylece

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok