Akaryakıt 50 TL'ye doğru giderken...
3 3

Bu konuda 1.429 mesaj var

zam dizele geldiğiyle kaldı, kaç gündür benzine de ha geldi ha gelecek diye bakınıyorum bir şeyin geldiği yok... dizel sahiplerinin yine gözleri yaşlı :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, TiesTorN said:

yoo gelmiyor... herhangi bir haber yok.

BENZİNE ZAM GELİYOR

21 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere benzinde 1 lira 48 kuruşluk zam bekleniyor.

Motorinde ise herhangi bir fiyat değişikliği beklenmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam bugün haberler düşmüş, dün yoktu.

ben yine de dün gece ne olur ne olmaz diye gittim köküne kadar fulledim. pompa atınca pompacı arkadaş bitti diye almaya yeltendi, adamı engelledim kendim basmaya devam ettim, depo ağzından taşana kadar bastım :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, wazzap said:

Site engellenmiş mi? ben giremiyorum.

yoo bende açılıyor.

şuraya kopyalayayım bari;

"Yıl sonuna kadar ÖTV tutarı benzinde 7,526 TL, motorinde 7,055 TL ve otogazda 5,778 TL artırılacak. Katma Değer Vergisi (KDV/Yüzde 20) dâhil edildiğinde pompa satış fiyatı da artacak.

Benzinin litre fiyatına 9,03 TL, motorine 8,47 TL ve otogaza 6,93 TL vergi zammı gelecek.

27 Kasım Pazartesi günü itibarıyla İstanbul’un Avrupa yakasında benzinin litre fiyatı 34,50 TL, motorin 37,51 TL ve otogaz ise, 18,16 TL olduğu dikkate alındığı ÖTV zammı onaylandığında benzin ve motorin fiyatı 45 TL’yi geçecek.

Otogazın pompa fiyatı ise, 25 TL’yi bulacak. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde İstanbul fiyatına 1-1,50 TL ilave edilecek."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

brent petrol artıyor motorine zam geliyor, brent petrol düşüyor motorine indirim geliyor... ee bu sırada benzin ne yapıyor ben anlamış değilim? :lol: sürekli sabit.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki dalgalanmalarla birlikte akaryakıt fiyatlarındaki değişkenlik sürüyor. 20 Aralık 2023 itibarıyla benzinde 1 lira 49 kuruşluk fiyat artışı bekleniyor. Motorin grubunda ise herhangi bir fiyat değişikliği beklenmiyor.

https://www.ekonomim.com/ekonomi/son-dakika-arac-sahipleri-dikkat-benzine-buyuk-zam-yolda-19-aralik-guncel-akaryakit-fiyatlari-haberi-720988

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

brent yükseldiği için normaldir.

ama normal olmayan şey brent düşerken günlerce sessiz kalıp 1 hafta sonra hala inmiş durumdaysa hadi artık indirelim bari derken, brent arttığının ertesi günü zam haberinin duyurulması benim sinirime dokunan. şerefsizler.

snc-tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aralıkta son altı ayda üretici enflasyonu yüzde 25,60 oldu. Buna göre, maktu ÖTV tutarları; benzinde 7,52 TL'den 9,44 TL'ye, motorinde 7,05 TL'den 8,86 TL'ye yükselecek. 

Yüzde 20'lik katma değer vergisi (KDV) de dahil edildiğinde benzine 2,30 TL, motorine 2,17 TL'lik zam gelecek.

Gözümüz aydın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu ötv denen illetten gına geldi be... hayatımızı zehir etmek için çıkarılmış bir vergi türü resmen her şeyin içinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

şu ötv denen illetten gına geldi be... hayatımızı zehir etmek için çıkarılmış bir vergi türü resmen her şeyin içinde.

Bazı kişi ve şirketlerin vergi borçlarının, işletme payı ödemelerinin ertelenmesi yada iptal edilmesi için enayilerin soyulması gerekiyor.

Hugh Bullet and achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Seçimden sonra döviz kurlarının 40 lira üzerine çıkmasıyla akaryakıtın 60 liraya koşacağını öngörmek zor değil. Gerçi Mehmet Şimşek geldiğinde akaryakıt 2 euro olur diyenler vardı. Henüz orada değiliz ama seçimden sonra neden olmasın diye de düşündürüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla o kadar çok zam geliyor ki bu aralar hiç yazasım bile gelmiyor... dizele gelen zamları zaten sallamıyorum, en azından benzini yazayım;

https://www.ntv.com.tr/ntvpara/benzine-zam-geliyor-14-subat-2024-guncel-benzin-ve-motorin-fiyatlari,me3RhuyEp0KLId7KaAqZEg

dün de dizele 2.5 tl gibi bişey gelmişti zam.

daha bunlar iyi günlerimiz, seçimden sonra hep beraber s2 tutacağız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kaçanlar kurtardı kendini, biz Türkiye simülasyonu içinde kilitli kaldık amk. üstümüzde toplumsal deney yapılıyor... bakalım toplu olarak delirmeden önce bir millet nereye kadar zorlanabiliri deniyorlar.

Mr.Smith, Hugh Bullet and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/14/2024 at 06:31, stardust said:

kaçanlar kurtardı kendini, biz Türkiye simülasyonu içinde kilitli kaldık amk. üstümüzde toplumsal deney yapılıyor... bakalım toplu olarak delirmeden önce bir millet nereye kadar zorlanabiliri deniyorlar.

Kimsenin kimsedigi zorladigi yok, Allah bir amcam iki.:cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok