Süpürge alındı. Buzdolabı tavsiyeleri ?
0

Bu konuda 37 mesaj var

Selam,

Eve bir süpürge makinesi ihtiyacım var. Bütçeyi çok fırlatmamak kaydıyla; 2 sene önce yazlığa bir elektrolux almıştım gayet güzel çalışıyor 190lira idi. Hepa 12 yıkanabilir filtre ve toz torbasızdı. Şimdi baktığımda aynı üründen kalmamış sanırım artık.

Yine elektroluxün bir modeline baktım Elektrolux Supercyclone SCPARKETTO diye bişi. N11' de kuponlarım var o şekilde alınca 268liraya kadar düşüyor fiyat. Yoksa ucuz yollu Fantom DC4300 gibi bişiler alıp geçsem mi ? Onda toz torbalı ama piyasada 2 katına satılırken 90lira gibi uygun bir rakama sıfır alma şansımda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Piçiketoyla fantom ikisi de müthiş isimlere sahipmiş.. valla şimdilik daha yeni kurulmuş bi bekar evi için 90tl ye al geç derim nasıl olsa genelde uyumak için kullandığın bir ev..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fantom'un koridorda 10 kaplan gücünde emiş gücü var mıymış ?

Ben yeni eve bu LP'ların teknoseyir'de konu mankeni bacımıza incelettikleri ama murat gamsız'ı tasdiklemek dışında ağzını açma fırsatı bırakılmayan kızcağızın incelediği rowenta silence force modelini almıştım.

Sessizlik açısından iyi ama malzeme kalitesi olarak dandik, 1-2 kez yetkili servise gitmek zorunda kaldı. ben de n11'den hem indirim hem üstüne 1-2 kupon + kredi kartı kampanyası birleştirerek fiyatını baya düşürmüştüm.

Kibar kullanılırsa iyi bir makine ama dyson yıllarca eziyetimi çekti bana mısın demedi, hala sağlam çalışıyor, bir de jet motoru gürültüsü olmasa...

Ayrıca genel olarak toz torbasız süpürge tavsiye etmeyeceğim, evet torbalılarda emiş gücünde düşme olur ama torba dolunca atıyorsun bitiryor gidir, bunun yok haznesini boşalt, yok filtesini temizle, yok saykılonik hortum yaratıcılarını ılık nisan yağmurlarında yıka, baya bir teferruatı var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sessiz toz torbasız modelleri almayın. 1000 TL verip goretex filtreli otomatik filtre temizleme özelliğiolan bir model aldık Bosch'tan 3 yıl önce. Temizliğe gelen ne kadar kadın varsa a...a koydu bıraktı aletin. En son ben sinir oldum kaldırdım attım gittim Bosch 'un 300 TL'lik modelini aldım. 2 senedir aletin üstünde çizik bile yok, tahminimce kadınların bu tarz teknolojik ve sağlığı düşünen ürünlere tahammülleri yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı allerjen bir durum yok ise yeni nesil EPA10 12 filtreli her turden makine is goruyor. Philips tavsiye ederim. 300TL civarlarina harika makineleri var. Allerji durumu var ise Dyson.. Deli para ancak her kurusuna değiyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı allerjen bir durum yok ise yeni nesil EPA10 12 filtreli her turden makine is goruyor. Philips tavsiye ederim. 300TL civarlarina harika makineleri var. Allerji durumu var ise Dyson.. Deli para ancak her kurusuna değiyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Süpürge makinesi diyince evet dyson tavsiye ediliyorda fiyatlar otomatikman uç kısımlara ulaşıyor. Evet şu an zaten bekar evi ortamında kullanılacağı için ve tabi belki ileride evlenmiş olduğumda sağlam kaldığını farz edersek yine evde de kullanacağım bir makine olsun diye düşünmüştüm. Toplasan ayda 1 kez çalışır şu an makine zaten oda eve attığım bi kaç halının üstünde ki tozu falan temizlemek için. Torbalı modellerin daha iyi olduğunu bilmiyordum. Bu durumda bi kez daha inceleyeyim torbalo modeller ile ilgili; aslında şu yukarda bahsettiğim Fantom modelin spotçuda 80liraya buldum ucuz yollu alıp geçmek lazım gibi. İlerde bozulmuş olsa da içim çok yanmaz sanırım böyle birşey için.

N11' de 275lira üzerine 40lira kuponum varken değerlendirsemmi diye düşünmüştüm ama cepten çıkan her lira sonradan baş ağrıtabiliyor :)

Şöylede bir ürün varmış boschun o kulvarında ne dersiniz:

http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/bosch-bsg6b111-toz-torbali-elektrikli-supurge-ayni-gun-kargo-P100693927

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fanyom kötü marka degil. Bence alinir gecilir. Isin komik tarafı sinbo fantom gibi markaların teknik servisleri philips vesaireden bin kat daha iyi. Tamir yerine elinize yeni urunu tutusturup yolluyorlar geriye...

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben eve rowenta aldım, bence gayet sessiz güzel bir makine. Ama hanımın istediği bu değildi, eve yardıma gelen abla da bunu kullanamıyormuş (sebebini sormadım...) o yüzden 2 seneye yakındır kenarda duruyor. Başka makina da almıyorum, eskisini kullanıyorlar. Kim kullanacaksa o alsın veya onun istediğini alın, gerisi hiç mühim değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende anneye profilo aldım geçenlerde şu yeni çıkan a+ enerji sınıfı 700 küsür watt modeli. iyi makina. hemde baya uygun fiyat 200 tl gibi. hepa filtreli. valla toz torbalı en iyisi. aynen torba doldumu at gitsin. uğraşma sıfır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Death hocam

Birebir aynısı. Benim kendi kullandığımda bunun eski modeli. 8 yıldır taş gibi. Sağlam cihaz yapıyor profilo.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Profilonun makineleri araştırırken şunu gördüm:

http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/profilo-psu745ap-elektrikli-supurge-P141082278

Diğer çoğu mağazada 400-500lira gamında gidiyor. Profilonunda satış tavsiyesi 700liramış. 40lirada indirim kuponumda vardı 6 taksit aldım 300/6 gibi oldu. Almışken yeni nesil efendi gibi bişi olsun en azından; Profilo ürünlerine epey güveniyorum elektronik ve ya mekanik bir arızası çıkmadıkça zaten ömürlük olur artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun @@Deathknight , iyi temizlikler. :)

Ben yazlığa beyaz eşya alırken Arçelik'in hem el süpürgesi hem de çubuk süpürge olan bir modelini hediye olarak vermişlerdi. Beklentim çok düşüktü ama beklediğimden çok daha iyi çıktı. Kampanya ile uygun fiyatla görürseniz bekar evi, yazlık ..vb ağırlıklı olarak vileda ile silinecek mekanlarda kullanmaya çok uygun.

http://www.arcelik.com.tr/elektrik-supurgeler-dik-kullanimli-up-right-S-3642-Supurgeler.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

buzdolabı ve çamaşır makinesi için Arçelik bakabilirsiniz.hem servis sıkıntısı pek olmaz hemde parça sorunu yaşatmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Profilo'nun Bosch ve Siemens'e muadil urunleri gayet kalitelidir; supurgesi, camasir makinesi, bulasik makinesi vs. ... Buzdolabi icin Samsung'a bakilabilir... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsungun fiyat çitasıda çok yüksek kalıyor. Benim max tavan 1500lira olabilir buzdolabı için.

Şu ürünü gözüme kestim aslında: http://urun.n11.com/buzdolabi/profilo-bd3058w3vv-508-lt-a-low-frost-buzdolabi-P56537244

11 kasımda aktif olacak olan 1000lira üzerine 111lira kuponum var yine; onun indirimiyle güzel bir fiyata gelmiş oluyor bence. Ürünü biraz araştırdım pek övülen şu Liebherr markasında ki smart frost teknolojisine benzer bir low frost özelliğine sahip deniyor.

Ekleme: Hadi süpürge makinesi alındı başlığıda dağıtmadan değiştirelim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok