Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.875 mesaj var

Onlara kalsa vpn ile bağlananlar için niye uğraşsınlarki ekstra para kazanıyorlar. Ama yapımcılar, farklı ülkedeki yayın hakları nedeniyle sorun çıkarıp, dava açabiliyorlar. Bundan kaçınmak için tahminim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix e zenmate ile uye oldum.. Ilk aradigim dizi charles in charge oldu ama bulamadim hayal kirikligina ugradim bakalim daha kullandikca yazarim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix komedi yahu :)

Ayarlardan en iyisini seciyorum bana israrla 240p goruntu gosteriyor..

South Park in son bolumunu izleyeyim dedim south park bile yok..

Arayuzu berbat, en basit ayar icin diziden cikip sonra tekrar baslatmaniz beklemeniz gerekiyor..

Iptal ettim uyeligi.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'ten bilakis çok memnunum. Ayarlardan en iyiyi seçince bana 240p görüntü göstermiyor açıkçası, sanırım 720p civarı bir kalitede izleyebiliyorum dizileri, sizdeki sorun belki o anlık internet hızıyla alakalıdır. Onun dışında sevdiğim bir sürü eski efsane dizi var ve hepsini sıraya aldım açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

24 mbit hizla actim netflixi gene 240p goruntu verdi..

Ayrica dizilerin taa kac bolum oncesinden geliyorlar. (denedigim family guy da oyleydi)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O olay farklı. Kaç bölüm öncesinden gelme işi değil aslında. Biten sezonlar bir sonraki sonbahar gibi netflix'e geliyor. Yani güncel dizilerin son sezonlarını izleyeyim diyorsanız Netflix değil Hulu'yu tercih etmek lazım. Netflix daha çok devasa bir film ve dizi arşivi gibi düşünülebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 senedir Netflix'e üyeyim. VPN yerine, DNS üzerinden kendiliğinden ayar yapan unlocator kullanıyorum. Sadece DNS değiştirmek yereli oluyor. Eğer video kalitesi yüksekse, (kaynak olarak) 1080p rahat izleyebiliyorum. Üyeyseniz unutmamak lazım, farklı ülkelerde farklı yayınlar olabiliyor. Bulamadığınız bir medya, farklı bir ülkenin Netflix'inde olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The man in the high castle baya iyiymiş. Yanlzı kaliteli bulmak da sorun var. Neden bazı diziler 1080p olarak bulunmuyor?

Fargo 'nun 2. sezonu epey övülüyor. 

Jessica Jones yine twitter sürekli görüyorum. izleyen var mı bunu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jessica Jones 3.bölümdeyim şu ana kadar seks sahneleri dışında pek bir şey görmedim. İzlerken dikkat edin bir anda ah uh uyuz etti beni. :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The man in the high castle da senaryo ilginç ama diziye uygulanması biraz yetersiz kalmış. İyi başladı, ama yeterince iyi gelişmedi. 

Bu dizinin neden 1080p si bulunmuyor?

Amazon ,netfilix 4k yayına da başlayacakmış. 4k riplerde görünmeye başlamış. 4K monitorun vakti gelmeye başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arrow çok tırtlaştı son sezonda. Yani yine izleniyor ama özellikle dövüş sahneleri basitleşti. Ucuz koreografi olduğu çok belli. Hele kızların düvüşleri iyice saçma. Çocuk filmi gibi olmuş. Zaten aksiyon sahneleri haricindeki şeyler pembe dizi kıvamındaydı. Şimdi aksiyon da gitti, süper kahraman pembe dizisine dönüştü.

Diğer yandan Agents of SHIELD güzelleşiyor her bölümde. Dövüş sahneleri güzel ve daha gerçekçi. Hikaye daha gizemli. Normalde Marvel ve DC arasında mukayese yapıldığında DC daha ciddi, daha karanlık, daha "sert" bir tarza sahiptir. Marvel biraz daha çocuksudur. Dizilerde ise durum tam ters şekilde. Sanki AoS büyüklere yapılmış, Arrow da çocuk kuşağı dizisi gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arrow cok sacmalamaya basladi cidden. Hatun gidiyor 2 dovus dersi aliyor, sonra bakiyorsun egitimli askerleri falan dovuyor, hem de 3er 3er. Saka gibi. Flash iyi gibiydi, arada guzel terskose yapti, ama o da boyle ergen dizisi gibi. 

Daredevil mesela cok cok iyi, Jessica Jones fena degil. SHIELD gidip geliyor. Ama kalite olarak DC dizilerinden birkac gomlek ustte kesinlikle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DC dizilerinin bütçesi Marvel'in Netflix'e yaptırdığı dizilerle mukayese edilemez. Ha HBO çekmiş ha Netflix.

Agents of Shield'ı kurtaran Bill Paxton oldu yoksa ilk sezon çok leşti, iptal ile karşı karşıyaydı.

DC'nin Flash'ı iyi. Legends of Tomorrow geliyor onun da konsepti ilginç o da iyi olacaktır. Arrow iyice saçmaladı sebebi de Green Arrow'un zaten normalde de ultra lame bir karakter olması. Doğru dürüst düşmanı bile yok ki. Onun için Batman'in düşmanlarını getirip durdular. O da bir yere kadar idare etti.

Dizi Tavsiyesi isteyene The Leftovers tavsiye ederim. Enfes.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Leftovers'tan hiç bir şey anlamadım, bir türlü keyif vermedi, ilk bölümü bitiremeden bıraktım geçtim..

Jessica Jones "idare eder" kıvamındaydı, sezonun ikinci yarısına doğru görece ilgi ile izlemeye başladım.

The Man in the High Castle a yeni başladım, ikinci bölümdeyim, çok da bir olayı yok gibi geldi.

Benim mi zevk eşiğim değişti anlamıyorum ki :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The man in the high castle in dizisinin cekilebileceginu pek dusunmuyorum. Kitabin icinden cikmak bile cok zor dizi nasil. Olur bilemedim. Hele bir de kitabin sonu yok iken...

analog beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İki sene önce epey kişi tarafından önerildiği için Arrow'a başlamıştım. İki sezonunu indirmeme rağmen ilk 10. bölümden sonra devam etmek için herhangi bir sebebim kalmadı. Tırt dizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fargo 2. sezon çok çok iyiydi. Belki bu yılın en iyi dizisi . 

Walking dead i izliyorum ama iyice baydı. Aynı senaryo tekrarlanıyor sürekli.

Bu elemanlar gerizekalı falan herhalde. Hala bulundukları "güvenli alan " basılılıyor. Adamlar bu kadar zamanda ,işe yarar bir taktik geliştirmediler güvenlik almak için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok