Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.878 mesaj var

Düzeltme için teşekkürler. Rakamların adı olduğunu ilk kez duydum :D

kennedy süikastinin tarihi 22 kasım 1963... :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O dizinin bir değerlendirmesini gördüm. Sanırım Verge 'deydi. Pek tutmamışlardı. 

BBC'de yeni bir diziden söz ediliyor. Şimdi adını hatırlayamadım. Putin 'in nükleer silah kullandığı, Avrupa'nın bir kısmını işgal ettiği ,fantazi bir gelecekte geçecekmiş. The Man in the High Castle benzeri birşey . Onu merak ediyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stephen King yine beslemeye devam ediyor. 11.22.63 Roman uyarlaması. Ülkemizde de yayınlandı ama fırsat bulup okuyamadım. Yorum yapamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stephen King yine beslemeye devam ediyor. 11.22.63 Roman uyarlaması. Ülkemizde de yayınlandı ama fırsat bulup okuyamadım. Yorum yapamıyorum.

Evet araştırınca malum yazar çıktı karşıma Kibitzer. Ben okumamıştım o kitabı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'in deneme ayı sayesinde Breaking Bad'i baştan sonra bir kez daha izledim...

Adamlar yapmış, yapmış... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Walking Dead çok güzel bir bölümle geri döndü. 

Nasıl geri döndü, 7. sezon başladı mı?

EDIT: Ha 8. bölümde ara verilmişti değil mi, tamamen aklımdan çıkmış. Hemen izleyelim. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğlencelik yeni bir dizi isteyenler için Lucifer önerebilirim. Sabun köpüğü tarzında hoşça vakit geçirtip gülümsetiyor. Castle'dan sonra onun kadar olmasa da yine beni gülümseten bir dizi daha bulduğum için mutluyum açıkçası.

Lucifer oldukça beğendim. Hafif seyirlik alanında işini iyi yapıyor. Castle'a da sizin önerinizle başlamıştım. Lucifer'ın dört bölümünü de bir çırpıda bitirdim. Üstüne Lucifer'ı oynayan Tom Ellis'in oynayışı Rush dizisindeki karakterine benziyor diye yorumlar okuyunca ondan da iki bölüm izledim. Onu da iyi buldum, ama birinci sezon sonunda sözleşmesi yenilenmemiş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dfa953c7-8d0d-4150-bba9-1407918ee461-102

Ara vermiştim 4 Sezonu bitirip şu saatlerde son bölümüne de geldim. Güzelleşmiş dizinin bu sezonu, baya heycanlıydı serüven.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda böyle bir akım başladı. Bildiklerim Tarantino'nun From Dusk Till Dawn'ın dizisi,Evil Dead'in uyarlaması Ash vs Evil . Şimdi de Damien. Bahsettiğim iki diziyi de izledim tavsiye ederim, özellikle Ash vs. Evil Dead'i. Evil Dead'i izlediyseniz ve sevdiyseniz izleyin derim.

Damien'e de bir bakayım bakalım nasılmış. Omen zamanında bayağı ürkütmüştü :)

Trailer'ı da varmış:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daredevil 2. sezon çıkmış. 

Garip bir durum var. House of cards'da da aynı sorun vardı. Netflix abonesi olduğum halde , eski sezonlar var ama yeni sezon eklenmiyor. 

1080p olarak yok gibi şimdlik..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6