Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.872 mesaj var

Black Mirror işlediği konularla gerçekten korkutucu bir dizi olmuş. 3 bölüm izledim, teknolojinin bizi getirip bırakacağı yer, senaristlerin gelecek tasvirleri beni fazlasıyla ürküttü...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes' un tüm bölümlerini izlemiştim. Belli bi noktadan sonra ipin ucunu kaçırıp saçma sapan işler yapmışlardı, tarz olarak özel yetenek işlerini sevdiğim için bi şekilde izlemeye katlanmaya devam edebilmiştim. Senaryonun sürerliliğini becerememişlerdi yenisi nasıl olur bilemem. 1 sezon oynar biter bakarız bi şans veririz. Yoksa zaten seriyi yarım yamalak hatırlıyorum.

Bu arada 3. sezonu bitti vikingsi izleyen var mı ? Bu haftasonu başlayacaktım, fırsat olmadı. Bu hafta başlarım olmazsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gangsta.

İlk bölümü yayınlandı, az önce izledim, güzel anime, müzikleri Samurai Champloo'nunkilere yakın. Devam bölümleri de ilk bölüm gibi olursa, nurtopu gibi bir takibimtrak dizi daha olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mr. Robot'u izlemeyi bırakmayı düşünüyorum, nesiyle bu kadar fenomen oldu bilmiyorum, ilk bölümler tamamdı ama 4. bölümde gerçekten sıktı ve saçmaladı... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mr. Robot'u izlemeyi bırakmayı düşünüyorum, nesiyle bu kadar fenomen oldu bilmiyorum, ilk bölümler tamamdı ama 4. bölümde gerçekten sıktı ve saçmaladı... 

Deme be! Ben de birazdan izleyeceğim, izlemesem mi? Hiç de izleyesim yok aslında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bıraktım bile. İyiden iyiye uyuşturucu bağımlısı cracker dizisi oldu çıktı. Mr Robot'dan da bir hareket göremedik o da ayrı bir tın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok abartıyorsunuz, dizi daha 4. bölümünde. Geçiş bölümü gibi bir şey yaptılar sadece.

Lost'a 6 sezon sabreden adam bu diziye hayli haylie sabretmesi lazım. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok abartıyorsunuz, dizi daha 4. bölümünde. Geçiş bölümü gibi bir şey yaptılar sadece.

Lost'a 6 sezon sabreden adam bu diziye hayli haylie sabretmesi lazım. :D

Lost'un son sezonunu ayıp olmasın diye bir kaç ay önce izledim :) (ilk bölümlerini "geldiği saniye" izliyordum, hatta qwerty düşük çözünürlüklü ripi hızlı indirip izleyip spoiler yapıyordu :) )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Mr.Robot'taki başrol olan elemanı ben 1km öteden görsem şirketimde çalıştırmam.

Dizinin şu andaki özeti her şeyi bilen keş bir hacker, mal bir sarışın arkadaş, tedarikçi-sevgili bir komşu kızı, rakip mi yoksa dost mu olacağı belli olmayan gizli gay sarışın mavi gözlü bir eleman.

Dizi her bölümde daha da kötü oluyor, 4. bölümü bitiremedim resmen uykum geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2.sezon hızlı başladı. İlk 2 bölümde bol bol iğrençlik gördük.

İlk sezonda iyi yalnız olayın hızı yavaş ve bazı yerlerde yok artık dedirtiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

True detective'de şu ana kadar iki sahne gerçekten çok çok iyiydi

Sanırım 4 veya 5. bölümdeki büyük çatışma sahnesi ve 6. bölümde colin'in eski karısı ile yaptığı telefon konuşması. Müthiş iş çıkartıyorlar yine.

Birde dizilerin opening theme'lerini hızlıca geçer giderdim, bunun kine hasta olduğum için her seferinde dinliyorum. Dizi çözüldükçe şarkının sözlerinin değişmesi efsane olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mr.Robot 6. bölüm

ya Shayle niye ölüyor arkadaş? :cry: Hack işlerinde biraz abartmaya başladılar sanırım, bluetooth'tan arabanın bilgisayarına erişmek, oradan da hapishanenin işletim sistemine girmek vs vs..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mr. Robot fena şekilde kötü gidiyor. ilk bölüm de gazı verdiler sonra giderek aldılar. 
Çok ama çok kötü gidiyor.
Size bir dizi önereceğim. 
The Last Ship

şuan 2. sezon oynuyor. ben ilk sezonu 1 günde bitirdim. inanılmaz sardı. Çok da başarılı oyunculuklar var. 
Konu biraz klişe gelebilir ama fena şekilde izletiyor kendini. resmen ilaç oldu bu yaz sıcaklarında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok