Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.866 mesaj var

Jonathan Strange & Mr Norrel. Napolyon savaşları zamanında geçen ingiliz dizisi, büyücülükle ilgili ve fantastik, ilk bölümünü az önce izledim, durağan bir yapısı mı var ben mi sürüklengeçim bilemedim. 4 bölüm yayınlanmış, her ne kadar pek sevmediğim Eddie Marsan başrolü paylaşsa da, kalan üç bölümü de hemen doğrayıp tabağa koymayı planlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DHW'de en yeni benim :) DH ve TS'de aktifim ve DHW ile daha önce hiç temasım olmadı. Bu da ilk mesajım olsun. Burada önerildi mi bilmiyorum ancak İngiliz dizisi UTOPIA'yı şiddetle tavsiye ediyorum. Müzikleri, mekanları ve özellikle de sıkıcı ve boğucu İngiltere'den iç ferahlatıcı kartpostal üretebilmesiyle benim gözümde çok önemli bir yapıt olan bu dizi, komplonun kralını yapıyor. Klasik bir İngiliz gibi ağır aksak başlıyor. Hemen hemen hiç hareketli sahnesi olmadığı halde resmen ağır aksak giderek Hızlı ve Öfkeli saçmalığına tur bindirecek düzeyde sürüklüyor. Dizinin müzikleri de özenle seçilmiş ve yapılmış. Yine klasik bir İngiliz oluşundan sebep, az sayıda bölümlü az sayıda sezona sahip.

3 - 5 kişinin ilgi gösterdiği, tüm gözlerden kaçmayı başarmış bir manganın tutkunu olan alakasız ve sıradan insanların aslında nasıl büyük bir komplonun eteklerinde dolaştığını, bölüm bölüm, aşama aşama göreceksiniz. Pietro'nun insanın tüylerini diken diken eden "Where is Jessica Hyde" repliği dilinize pelesenk olacak.

Dün Utopia'nın birinci bölümünü seyrettim. Yoğun iş hayatı sonrasında daha çok eğlencelik şeyler arasam da, tüm o boğucu konuya rağmen, görsellik ve gidişatıyla izlettirdi kendini. Heyecanla takip etmem, arada bir bölüm seyrederim diye düşündüm. Ancak yapımcının 3. ve 4. sezon planı olmasına rağmen Channel 4 diziyi yayından kaldırmış. HBO ise David Fincher ve Gungirl senaristi Gillian Flynn ile bir Amerikan versiyonunu yapacakmış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wayward Pines izleyin izlettirin. 5. bölüm itibariyle manyak bir diziye dönüştü.

Ayrıca Peaky Blinders'da çok sağlam. İlk sezonu bitiyor. 6 bölüm zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The 100 'ın kaçıncı sezonu olmuş , ne durumda bakmak için Altyazılarına baktım da 2.sezonun paketi var, sonrası görünmüyor. Bu dizinin akibeti ne oldu yahu? IMDB'de 3.sezonun 7.bölümü görünüyor ama altyazıları yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla akıbeti ne bilmiyorum. Epey oldu ikinci sezon biteli. 3. sezon başlamış mı hiç haberim yok. Şimdi torrente baktım 3. sezon falan yok Hd-torrents'te.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The 100, ilk sezon finali gibi yine herşeyi sıfırlarcasına 2. sezonu tamamlamıştı. Üçüncü sezonu dört gözlüğümle bekliyorum ben de, özellikle de... neyse spoiler kaçırmayayım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

True Detective

True Detective 2. sezon güzel başladı. Yine karanlık, depresif ve yine kişiler ve olaylar birbirine çabucak bağlanacak gibi görünüyor. Karakterleri izleyiciye taktim edişine hastayım bu dizinin. Efsane introdan sonra yenisine alışmak biraz zaman alacak. :8 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 2. sezon finali çok tatmin edici olmasada eşsiz bir diziydi bence 2 sezonuyla. İptal edilmesi NBC'nin dangalaklığı. Ne koyacaklar yerine yaz sezonunda, Acun'u mu :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes u bir sezon izlemiştim. Hiçbir şey anlamadım. 

Under the dome 'un reklamını Stephen King sürekli twitter dan yapıyor . Ancak onu da birkaç bölüm izlemiştim. Pek sarmamıştı.

X-Files yeni bölümleriyle geliyormuş. Hd olarak da eski bölümler yayınlanacakmış. Hiç izlemedim ama epey bir olaydı bu dizi diye hatırlıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok