Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.866 mesaj var

My name is earl daha da saçmaladı sonlara doğru, ama oradaki karakterler için bile izlenir. Yine harika oyunculuğu olan Arrested development izleyebilirsin, yalnız orta yerinde sonlandırılmıştı dizi :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The 100'a başlamak isteyebilecekler olduğunu düşünerek Spoiler içinde yorum yazayım.

100 tane liseliyi gönderme nedenlerinden biri de Ark'taki hayatın süresini uzatabilmek. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ark'ta farklı fedakarlık durumları da oluyor.

Dizilerin ve filmlerin bir çoğunda böyle mantıkla yaklaşınca hemen koşarak kaçabilecek nokta var.

Fargo'nun ilk sezonunu indireyim , ilgi çekici görünüyor.

Neden iki farklı dizi başlığı birden devam ediyor??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Sails 2. sezon genel olarak harikaydı. Finali de çok beğendim.

Dizinin ilk sezonunun başları ve ortaları baya kötüydü, sonlara doğru toparladıydı ilk sezon. Yarıda bıraktıysanız şu 2. sezon hatrına bir şans verin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

True Detective' e başladım bende, epeydir kenarda bekliyordu. Bir yakınım vasıtasıyla tavsiye almıştım. Az önce 3. bölümü bitti, gayet sağlam bir diziye benziyor. Biraz ağır sayılabilir ama sanki polisiye roman kitabını okuyormuşsunuz gibi güzel bir tad bırakıyor. Ortada bir cinayet, gizem unsurları falan hepsi var; ayrıca dizi içerisinde yine romanlarda ki anlatım misali gibi dedektiflerin ağzından hikayeyi anlatırken görsel sunumlu halini görüyormuşçasına bir hissiyat oluşturuyor. Bakalım devamı nasıl olacak. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de... Zombi temalı en iyi yapım bence World War Z. Dur hatta izleyeyim şimdi tekrar. Arkasından da Prometheus'u izleyeyim. Yine uykusuz kalayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de... Zombi temalı en iyi yapım bence World War Z. Dur hatta izleyeyim şimdi tekrar. Arkasından da Prometheus'u izleyeyim. Yine uykusuz kalayım.

Ben "I'm Legend"ı daha çok beğendmiştim, World War Z'yi de çok tutumamıştım ama kişiden kişiye değişiyor tabi.

Zombi filmi demişken, "Shaun of the Dead"i de çok severim bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Marvel'dan yeni dizi "Daredevil" başlamış, ilk bölümü izledim, beğendim. genelde Marvel dizileri ve filmleri, nasıl ifade etsem, daha popcorn, daha comic book stiline yakın oluyor, DC dizi ve filmleri ise daha ciddi, daha gerçekçi bir perspektife sahip oluyor. Daredevil de DC tarzına daha çok benziyor sanki, bir Gotham havası var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok ilginç, Daredevil dizisinin ilk sezonki tüm bölümleri aynı gün yayınlanmış, böyle bir ilginçliğe gitmişler. Netflix'in işin içinde olmasının etkisi olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

House of cards 'ın da tüm bölümleri aynı gün yayınlanıyor.Güzel böyle bence . konu fazla dağılmadan izlenir böyle. 

Daredevil 'in ilk bölümünü izledim. En baştan yüksek bütçeli, filme yakın bir dizi görüntüsü verdi. Düşük bütçeli dizilerde aksiyon sahneleri göze batıyor. Arrow, person of interest te belliydi mesela.

Daredevil i oynayan elemanı sevmedim. Biraz daha kalibresi yüksek bir aktor olabilirmiş. Kamera açıları nasıl ayarlandıysa, adam epey cüsseli görünüyor, merak edip baktım, boyu benden kısaymış :)

Karakterin özelliği gereği seslere önem verimiş. İyi 5.1 veya 5.1 kulaklıkla izlemek lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daredevil' in tamamını izledim, güzeldi, sıkılmadan izledim 2-3 günde, 2. sezon (hatta 3-4-5...) olur inşallah (10 sezon smallvile olan bir dünyada olmaması için bir sebep yok :D ), böyle aksiyonlu çerez niyetine diziler iyi oluyo. Tv için olmayan sadece Amazon ya da Netflix gibi servislerde olan dizilerin bütün sezonu birden düşüyor galiba internete, bosch' ta da böyle olmuştu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

12 monkeys sezon finali yaptı. takip etmeyi sürdüren varmıydı burda? 

Ben ediyorum, çok da beğeniyorum. Bazen biraz kafa yoruyor, çerezlik değil ama olsun, yine de güzel. Tabi nedenine, nasılına girmeden izlenirse kafa da yorulmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daredevil 'de yaratılan atmosfer gayet iyi. Karakterler iyi , kullanılan teknikler yüksek bütçeli filmlere yakın. , super kahraman filmlerini sevmediğim halde izledim bunu. Daha önce Arrow 'u izlemeyi denemiştim ama kalitesi rahatsız etmişti. 

Sanırım bu sınıf bir dizi ilk kez 9.5 gibi çok yüksek bir puan aldı imdb 'den. Bu bence bu sınıf için yeni başlangıç olur  . Şimdi unutulmuş diğer super kahramanların dizileri patlar. 

Keşke Game of Thrones 'u da tüm bölümler bir seferde yayınlasalar, yardırsak :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre süper bir dizi Vikings.

Olayları dallandırmadan bulandırmadan 2-3 bölümde çözüme sürüklüyor. O yönünü seviyorum.

Game of Thrones 5 sezondur bir arpa boyu yol gidemedi neredeyse artık içimi baymaya başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vikings i izleyen var mı? 

Game of Thrones ile kapışır diyorlar?

mutlaka başlayın, ilk bölüme tahammül edin, 2. bölümden sonra bırakamayacaksınız zaten... 

dip not: hepimiz Viking'iz, ragnar lothbrok'uz :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vikings i izleyen var mı? 

Game of Thrones ile kapışır diyorlar?

Guzel dizi ama yavass kapissin Game of Thrones ile :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Person of Interest'in dün akşamki bölümü efsaneler arasına eklendi.

Jonathan Nolan resmen dizi yazmıyor, satranç oynuyor yav. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen takip ettiğim favori dizilerim Game Of Thrones, Person of Interest, Castle, The Flash, Arrow, Homeland, 12 Monkeys, Gotham, Marvel Agents Of Shield, Banshee, Broadchurch. Ayrıca Criminal Minds, NCIS ve Supernatural'ı da izlemeye devam ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Person of Interest'in dün akşamki bölümü efsaneler arasına eklendi.

Jonathan Nolan resmen dizi yazmıyor, satranç oynuyor yav. :mrgreen:

Dün akşam efsane bir sezon finaliyle 4.sezon bitti.

Bölümleri keşke bitmese dediğim nadir dizilerden.  :baba: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok