Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.900 mesaj var

@@pentaman 'in "A3'u Renault yapmis gibi" yorumu da abarti otesi olmus... :D

Hocam güle güle kullanın, araba işi keyif işi sonuçta, siz keyif aldıktan sonra gerisi boş :) hatchback'ten bozma sedanların genel problemlerinden ziyade A3'te daha üst Audi'lerden daha zayıf bir araç üretildiğini düşünmüştüm ben kullanırken. Tabi bunlar kişisel görüşler, en net görüş siz kullanırken ki görüş, siz de memnunsanız süper. Ben de Toyota'dan çok memnunum misal, en ufak bir sorun çıkarmaması, düşük masraf, çok az yakıt tüketmesine hayranım, bazen trafikte tepem atıyor gözüm X5-X6'ya kayıyor sonra sakinleşip kendimi gaza getirmekten vazgeçip düz yolda devam ediyorum :)) Hayırlı olsun tekrar, güle güle kullanın

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar,

68.000 tl ye 1.4 tsi benzinli manuel highline donanımlı golf için ne düşünürsünüz ?

Bu saatten sonra manuel arac tavsiye etmem, ben manuel Golf'u satana kadar canim cikti ki tertemiz dusuk kmli aracti... Highline donanimin da ikinci elde bir albenisi yok benim gordugum kadariyla... 

Su iyi gibi, ekspertizde hasarsiz gozukuyor; http://www.dod.com.tr/arac-detay/SEAT/LEON/163402371

Illa manuel deniyorsa o fiyat araliginda su ilk tercihim olurdu; 2015 Golf 1.2TSI Comfortline Xenon + Cam tavan ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mitsubishi'nin VW benzeri "tuketim degerleri" skandalindan sonra Nissan, Mitsubishi Motors'un %34 hissesini satin alip sirketin en buyuk hissedari oluyormus... Isin ilginci Mitsubishi'nin yalan soyledigini ortaya cikaran da Nissan :] ... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi baktım da bostancı sanayide sürülerce bmw servisi varmış... :) hangisinin benim işime yarayacağı ise muamma... şanzımandan anlayan biri lazım bana daha çok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi baktım da bostancı sanayide sürülerce bmw servisi varmış... :) hangisinin benim işime yarayacağı ise muamma... şanzımandan anlayan biri lazım bana daha çok.

şanzıman ne?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"ZF 5HP24" sanırım kodu...

E39 540i otomatik şanzımanı.

@@lawnmower 'ın da vardır belki bir fikri, onu da çağıralım :)

Yok valla tanıdık BMW'ci. VW grubu olsa Özelçi bakar ama BMW ile fazla tecrübemiz olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bostancı sanayide demirkollar renaultun yanında bir şanzumancı var. Benim hiç işim olmadı ama duyduğuma göre adamın tek işi şanzumanlar üzerine, ayrıca birçok yetkili serviste buraya onarıma şanzuman gönderiyormuş. Gittiğinizde sizde bir araştırın.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konusu geçmişken dipnot geçeyim; şanzuman değil şanzıman'dır doğrusu :) nedense sanayide de dolaşırken dikkatimi çekti bir çok kişi şanzuman diyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Koltuk icin koruyucu/kilif onerisi olan var mi?.. Arac tum gun gunes altinda, deri dayanmaz... Bej renk, terletmeyen birsey bakiniyorum... 

Su supermis yalniz hahah;

New-font-b-Car-b-font-font-b-Seat-b-font

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fransizca da, vitesse de boit, hız kutusu

İtalyanca: cambio, degistirici

İngilizce: gear box, disli kutusu

Almanca: getriebehousing, vites kutusu

Şanzıman i nereden bulmuşuz yahu.

konusu geçmişken dipnot geçeyim; şanzuman değil şanzıman'dır doğrusu :) nedense sanayide de dolaşırken dikkatimi çekti bir çok kişi şanzuman diyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Camlara güneşlik yapistirmakben pratigi olabilir, yoksa silikon kilifli iphoneba donmesin, hani iphone cam ama hissiyat silikon :D

Koltuk icin koruyucu/kilif onerisi olan var mi?.. Arac tum gun gunes altinda, deri dayanmaz... Bej renk, terletmeyen birsey bakiniyorum...

Su supermis yalniz hahah;

New-font-b-Car-b-font-font-b-Seat-b-font

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dogus Otomotiv Genel Merkez'le gorusme sonrasi cikan sonuc; "Audi'de fabrika cikisi araciniza ozellik/opsiyon eklettiniz eklettiniz yoksa eklemiyoruz." ... Bu ne lan, nasil bir mantiktir...  :icon_rolleyes:

Cam filmi icin de kararsiz kaldim, Donanimhaber'de Ankara Emniyet Mudurlugu'nun gorusunu filan koymuslar, yasak diyor... Yollara bakarak hareket etsem serbest :] ... "Polis ceza kesiyor" diyen cok... Anlamadim valla... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

film neden yasak olur aklım almıyor açıkçası, tam bir mallık... kardeşim film takan herkes kötü emelleri için takmıyor ki... takanların %90'ı mantıklı sebepler dolayısıyla takıyor. araç içindeki güneş ışığını kesmesi & klimanın daha efektif çalışması vs. için.

kendi açımdan konuşacak olursam kendimi bildim bileli filmsiz araca binmedim... şu ana kadar hiç bir sıkıntı da olmadı. koyuluğu abartmadan hafif film yaptırırsanız takmıyor kimse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 senedir film takılı araç kullanıyorum ne İstanbul içi ne de şehirlerarası sorun çıkmadı bugüne kadar. Daha önceki aracımın arka camları siyahtı neredeyse ve filmsizdi onda da sorun çıkmadı. Kasıtlı olarak buna bakan bir ekip olmazsa bir sorun çıkmaz merak etmeyin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim araçlardan birisinde film var diğerinde yok. Film olmayana da bugünlerde taktıracağım. Yazın filmsiz araç çekilir gibi olmuyor. Film olan aracın arka camları bildiğin siyah, içerisi hiç görünmüyor. Ön camları daha açık renk.

Ben ne zaman trafik yada asayiş çevirmesi görsem refleks olarak doğrudan tavan lambasını açıyorum. Bugüne kadar bana da kimse bu film nedir falan demedi. Hep okuyorum yok filmi tırnaklayıp parçalıyorlarmış ..vs ama denk gelmedim. O biraz da sanırım aracın sahibinin ve aracın toplam görünümünün apaçilik seviyesine bağlı bir uygulama.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok